Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

apuca-te de treaba

34yuzrn.jpg


nu stii ce trebuie sa faca un admin cand verifica multicontul ( nu este vorba doar de verificarea ip-ului ) altfel n-ai mai pune astfel de intrebari . cu cat sunt conturile mai mari cu atat au mai multa bataie de cap .

Ba!!! Mi se pare mie sau tu nu esti admin? :D
Ca te-ai dat de gol, ia ma, de unde stii tu atatea? Ca nu esti ala din Cluj care a spart serverul de la NASA! :)



Cat despre admini, lasa-i sa lucreze, ca de aia sunt platiti!
 

DeletedUser

o iei pe urmele numerotatilor din 19 ? nu-s , n-am fost si nici nu voi fi vreodata , mai aflu si eu una alta . asta nu inseamna si ca am facut public ceva , ce stiu tin pentru mine
 

DeletedUser

Ba tu vrei sa ne certam?
Stii prea bine ce parere am despre lumea 19!
Adica despre toti zombi de pe ea!
Hai ca prea ne intindem!
 

DeletedUser

numai aia mai credeau bre ca-s admin , probabil obosisera sa-mi tot faca tichete fara rezultat
 

DeletedUser

Stii prea bine ca nu ma numar printre ei!
Eh!
Hai ca facem discutii in doi si incalcam ceva 2.2.1 sau 3.2.3 sau mai stiu eu ce! :D

Mai! Daca se poate afla cati joaca bine, daca nu nu! Eu cred ca ar fi bine sa tratam acest site ca atare, anume anexa unui joc!
 

DeletedUser

asa si ? tu ti-ai luat un ban , imi iau si eu 1 si gata :p

:mad::mad::mad:
Unul???
Credeam ca stii cu cine vorbesti!
Daca ai stii cate clone am pe bann permanent! ;)
Care la urma urmei, erau conturi cu care jucam! Nu erau clone, dar nah, fie voia lui cuclici! :mad::mad::mad:
Fereasca Sfantul de o intalnire tribala!
 

DeletedUser

cuculici ? nu te mai lua de cel mai competent mod ce a fost in tt vreodata
eu ziceam de banul meu de mai sus
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pentru ca s-a raspuns la intrebare si subiectul este inchis, NU este permisa denumirea satelor/triburilor cu "wermacht".
 

DeletedUser

In primul rand eu nu am inteles de ce e interzis numele ala, precum si alte nume gen Stalin, Mao Zedong, Hitler, etc.
In al doilea rand, poate ca mai sunt jucatori care au in minte anumite "nick"-uri pe care vor sa si le puna pentru urmatoarele lumi si nu stiu daca ele sunt permise sau nu. Printre ei ma numar si eu, si nu vad de ce as deschide topic separat pentru asta, cand acolo se poate continua la fel de usor.
 

DeletedUser

E amuzant ca numele de Wemacht,armata Germaniei e interzis in joc dar alte nume precum SWAT sau SEAL sau altele nu. Ma intreb daca si Luftwaffe e interzis sau orice alt nume care are legatura cu armata Germaniei.
 

DeletedUser

Regulile astea sunt atat de absurde, incat cred (nu am incercat, dar asa imi inchipui) ca numele de Josef Mengele e interzis, dar cel de Gengis Khan este permis, doar din cauza ca a trait acum mai mult timp...
Sa-mi explice si mie cineva care-i faza cu nazistii, ca io nu pot sa pricep...
 

DeletedUser

swat sau seal au facut aceleasi atrocitati ca armata germaniei ? ma gandesc fragzor ca daca aveai bunici evrei poate nu te mai aveam printre noi acum :(
 

DeletedUser

intamplator sau nu nemtii nu au ajuns in israel dar in romania da . ar trebui sa stii ca nu au tinut cont ca sunt evrei din romania sau germania . tot intamplator sau nu ;) intradevar nu toata armata germaniei a comis acele atrocitati dar totusi ... de ce faceti scandal pentru ca nu puteti folosi numele armatei germane ? puteti folosi in schimb tara romaneasca , stefan cel mare , vlad tepes , decebal ,, mihai viteazul ... cuza voda ... astea nu dau bine pe sticla ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta-i ca drepturile tiganilor in romania (imi cer scuze pentru asemanarea asta poate ofensatoare). In Romania, doar un tigan, ungur, etc. pote fi discriminat, un roman nu...
Mai mult decat atat, tiganii au si drepturi speciale pentru culoarea pielii... Nu le enumar aici, dar exista destule...
Eu sunt roman, ca mai mult de 80% din populatia tarii. Traiesc in Romania. Ce mi-ar pasa mie ca au fost omorati evreii din Romania? Ma rog... imi pasa, pentru ca sunt si ei oameni... dar ideea pentru care numele de Hitler e interzis este ca au murit evrei multi...
Dar Gengis Khan cate a facut? Ala-i cenzurat?
Thomas Edison s-a comportat cam urat cu Nikola Tesla, care avea ceva gene romanesti in el, pe langa cele sarbesti. Henri Coanda zice ca era roman din Banat, parca.
Acuma hai sa cenzuram si numele de Edison...
Hai sa cenzuram tot ce vedem, numa' sa aiba o legatura cat de mica cu Romania...
 

DeletedUser

unde vezi tu discriminare ? nu cumva trebuie sa umplem tara/lumea cu mesaje de admiratie pentru trecutul nemtilor ?
 

DeletedUser

swat sau seal au facut aceleasi atrocitati ca armata germaniei ? ma gandesc fragzor ca daca aveai bunici evrei poate nu te mai aveam printre noi acum :(

Ca executi oameni din ordinul unui maniac sau ca ucizi din ordinul altcuiva,tot crima se numeste :).Daca acum iti pui numele la trib Armata Imperiala a Japoniei nu se intampla nimic desi ce au facut ei e la fel de demn de dispretuit,dar hai sa discriminam orice tine cont de Germania anilor '40.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu discutam despre nu stiu ce denumire japoneza ci despre una germana asa ca de unde a aparut discriminarea ? o sa-mi inscriptionez masina cu zvastica si cu Auschwitz scris cu model tribal astazi
 
Sus