Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

aveti idee cum poate judeca un admin pe alt admin?

eu presupun ca se judeca cu foarte multa bunavointa.
 

DeletedUser39591

Daca primesc un mesaj c-o reclama a unui site trebuie sa trimit un tichet?

A???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

Am trimis tichet
Si rakanishu mi-a raspuns :cool:
Deja a II oara cand raka imi raspunde la suport :cool:
 

DeletedUser

A intrebat haba12 de ce nu se poate pune nume la trib Ku Klux Klan, iar topicul a fost inchis. Inainte s-a mai pus o intrebare de genul, iar topicul ala a fost tot inchis... Nu vad de ce... va place sa aglomeram forumul... Nu mai bine s-ar lasa deschis in caz ca vreau sa pun si eu (sau oricine altcineva) o intrebare de genul asta?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
I s-a răspuns la întrebare.Nu era nevoie ca topicul să rămână în continuare deschis!
 

DeletedUser41217

A intrebat haba12 de ce nu se poate pune nume la trib Ku Klux Klan, iar topicul a fost inchis. Inainte s-a mai pus o intrebare de genul, iar topicul ala a fost tot inchis... Nu vad de ce... va place sa aglomeram forumul... Nu mai bine s-ar lasa deschis in caz ca vreau sa pun si eu (sau oricine altcineva) o intrebare de genul asta?

probabil s-a inchis sa nu fie aglomeratie prea mare dupa cum a spus si domnul moderator inaintea mea si ar mai fi o cauza: exista topicul cu "Moderatorii va raspund", astfel incat astfel de intrebari sa fie puse aici, cred.

I s-a răspuns la întrebare.Nu era nevoie ca topicul să rămână în continuare deschis!

am si eu o intrebare, reprezentata ca o completare la ceea ce zicea Leif mai sus: de ce nu se creeaza un topic legat de astfel de intrebari, daca nu se doreste aglomerarea forumului?
Din cate stim cu totii exista arhiva a forumului, pentru a putea fi mutate topicurile astfel incat nu se formeaza aglomeratie pe forum, dupa cum afirmati dvs.
 

DeletedUser39591

Cred ca inchid temele ca pe urma sa nu se trezeasca unul ca sa spameze la acea tema...
Sau...nu stiu...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
am si eu o intrebare, reprezentata ca o completare la ceea ce zicea Leif mai sus: de ce nu se creeaza un topic legat de astfel de intrebari, daca nu se doreste aglomerarea forumului?
Din cate stim cu totii exista arhiva a forumului, pentru a putea fi mutate topicurile astfel incat nu se formeaza aglomeratie pe forum, dupa cum afirmati dvs.

Depinde de natura lor.Dacă sunt legate de forum se pot pune aici, dacă sunt legate de joc, există sistemul de suport.
 

DeletedUser

I s-a răspuns la întrebare.Nu era nevoie ca topicul să rămână în continuare deschis!

Da, i s-a raspuns la intrebare. Dar poate ca mai sunt si altii care vor sa puna intrebari de genul si nu vor sa deschida un topic nou pentru asta... Plus ca faza cu interdictia pentru a pune anumite denumiri la sate, triburi, sau nume de jucatori este un subiect despre care, cred eu ca se mai poate discuta.
Bine ca se poate pune nick Genghis Han, dar nu se poate la trib Ku KluxKlan! :rolleyes:
 

DeletedUser41217

Leif probabil ca se considera un nume extrem si poate duce la o oarecare discriminare, iar dupa cu stii ne este interzis de regulament.
Daca mi-as pune denumirea KKK (Ku KluxKlan) iarasi ar fi interzis. Desi este interzisa denumirea aceasta KKK eu am vazut un oarecare trib pe lumea clasica cu denumirea aceasta. dar in fine :D
Mie mi s-ar parea interesant si un topic legat de joc pe forum, deoarece ar fii discutii interesante.
Voi decideti, noi doar putem propune :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da, i s-a raspuns la intrebare. Dar poate ca mai sunt si altii care vor sa puna intrebari de genul si nu vor sa deschida un topic nou pentru asta... Plus ca faza cu interdictia pentru a pune anumite denumiri la sate, triburi, sau nume de jucatori este un subiect despre care, cred eu ca se mai poate discuta.
Bine ca se poate pune nick Genghis Han, dar nu se poate la trib Ku KluxKlan! :rolleyes:

Cred că multe dintre aceste tipuri de întrebări își regăsesc răspunsul în regulament.De asemenea nu cred că regulamentul este "negociabil".
 

DeletedUser

am o intrebare.

Am un prieten care joaca pe luema 23 si vreau si eu sa cad pe langa el daca imi trimite link voi cadea langa el ?
 

DeletedUser

Cred că multe dintre aceste tipuri de întrebări își regăsesc răspunsul în regulament.De asemenea nu cred că regulamentul este "negociabil".

Hai s-o luam altfel...
Regulamentul ala e departe de a fi perfect si cu totii stiti bine asta. Mereu vor aparea discutii pe marginea lui. Daca regulile alea ar fi bine intemeiate, nu v-ati teme sa va intrebe cineva "de ce?", pentru ca ati sti foarte care e motivul existentei unei anumite reguli acolo...

Acum, conform regulamentului, as vrea sa stiu daca pot sa-mi pun nick L'Ollonais. Dar Josef Mengele? Conform regulamentului...

Si, conform regulamentului, as vrea sa stiu de ce nu pot sa-mi pun nume la trib KKK, dar pot sa-mi pun nick Genghis Han :rolleyes:
 

DeletedUser

Da.




Trimiti un ticket cu problema si se va ocupa unul dintre noi de ea.

Crede-ma ca nu se mai poate ocupa nimeni de nimic :), cand esti atacat de un admin si de un moderator de forum, care au crescut foarte mari pe o cale ilicita.....:))

Te-am mai intrebat rakanishu.......pe cine am deranjat noi de suntem prima lume in care nu mai apare cine a castigat-o, si de ce nu s-a mai tinut cont de inamici invinsi ca si atacator la final, si atat de multe.......ca imi dau seama ca nu suntem luati in seama din cauza faptului ca nu suntem admini.

NU ESTE OK CA ARBITRII SA-SI FACA ECHIPA SI SA SE ARBITREZE SINGURI :p. Pe bune, nu este firesc ce se intampla acum.
Pacat ca nimeni nu-si pune intrebarea de ce numarul de playeri scade si nu creste, ma refer la playeri efectiv nu si la cei care isi permit multi acount:).

DECI..........UNDE NE PUTEM CAUTA DREPTATEA DACA..........SUNTEM JUDECATI DE O MANA DE OAMENI CARE IMI TRIMIT ATAC PE SAT? :))))

si stii care este ciudatenia? AM FOST ATACAT CU DUSMANIE :))))))), PRIETENII MEI DRAGI AM CASTIGAT CLASICA IMPOTRIVA VOINTEI DUMNEAVOASTRA :), ASTA INTELEG DIN ATITUDINEA DUMNEAVOASTRA.

Stau si ma gandesc....dar ma gandesc degeaba, stiu ca nu am voie sa expun aici problemele triburilor, dar dupa atatia ani de joaca........acceptati realitatea pe care ati dezvoltat-o si lasati-ne sa ne expunem punctul de vedere cu privire la acest joc nu la METIN :).
 

DeletedUser35749

am o intrebare.

Am un prieten care joaca pe luema 23 si vreau si eu sa cad pe langa el daca imi trimite link voi cadea langa el ?

Nu sunt sigur 100%, dar cred cachestia cu link-ul sa cazi langa el e valabil doar in perioada pre-inregistrarii.
 

mamulus

member
Scor reacție
0
Unde pot face o solicitare sa nu mi se contorizeze premiumul pentru perioada cand nu functioneaza joculetul?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Te-am mai intrebat rakanishu.......pe cine am deranjat noi de suntem prima lume in care nu mai apare cine a castigat-o, si de ce nu s-a mai tinut cont de inamici invinsi ca si atacator la final, si atat de multe.......ca imi dau seama ca nu suntem luati in seama din cauza faptului ca nu suntem admini.

NU ESTE OK CA ARBITRII SA-SI FACA ECHIPA SI SA SE ARBITREZE SINGURI . Pe bune, nu este firesc ce se intampla acum.
Pacat ca nimeni nu-si pune intrebarea de ce numarul de playeri scade si nu creste, ma refer la playeri efectiv nu si la cei care isi permit multi acount.

DECI..........UNDE NE PUTEM CAUTA DREPTATEA DACA..........SUNTEM JUDECATI DE O MANA DE OAMENI CARE IMI TRIMIT ATAC PE SAT? )))

si stii care este ciudatenia? AM FOST ATACAT CU DUSMANIE )))))), PRIETENII MEI DRAGI AM CASTIGAT CLASICA IMPOTRIVA VOINTEI DUMNEAVOASTRA , ASTA INTELEG DIN ATITUDINEA DUMNEAVOASTRA.

Ai putea sa reformulezi ? Sincer nu am inteles nimic.
 
Sus