Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser28514

"Domnilor moderatori" am si eu o intrebare;)
Daca un jucator care il am eu la prieteni are sitter la un alt jucator si eu atac jucatorul respectiv nestiind nimic, de unde regula asta "stupida" ca eu sa fiu banat pentru acest lucru!!!(Repet nestiind nimic)

Depune contestatie la adminul care te-a banat. El te va lamuri cu ce ai gresit. Pe forum nu vei afla nimic. Munca de moderator e diferita cu munca unui admin. Bafta.
 

DeletedUser

am o intrebare :D si vreau sa mi raspunda cineva .........

daca eu ma atac singur spre exemplu sa imi fac ODA si ODD primesc aceleasi puncte pt inamici invinsi ca si cum as fi atacat un alt player inamic pentru ca sa imi fac ODA , nu ? sau punctele care le primesti cand te ataci pe tine insuti sunt mult mai putine decat daca ataci pe altcineva?
 

DeletedUser35216

nu exista diferenta de care vorbesti.
indiferent pe cine ataci, aceleasi puncte ODA primesti.
 

DeletedUser

am o intrebare :D si vreau sa mi raspunda cineva .........

daca eu ma atac singur spre exemplu sa imi fac ODA si ODD primesc aceleasi puncte pt inamici invinsi ca si cum as fi atacat un alt player inamic pentru ca sa imi fac ODA , nu ? sau punctele care le primesti cand te ataci pe tine insuti sunt mult mai putine decat daca ataci pe altcineva?

e misto sa te ataci singur si sa ceri sprijin in trib ? as incerca si eu sa joc asa :):):)
 

DeletedUser17004

Doar ca daca te ataci pe tine insuti nu cred ca poti sa iei trofeele de aparator sau agresor al zilei, corect?
 

DeletedUser

ba le iei pentru ca alea iau in calcul doar trupele omorate nu si daca sunt proprii sau nu . ce funny ar fi sa le iei pe amandoua in aceeasi zi :):):)
 

DeletedUser17004

ba le iei pentru ca alea iau in calcul doar trupele omorate nu si daca sunt proprii sau nu . ce funny ar fi sa le iei pe amandoua in aceeasi zi :):):)

Deci au reusit sa faca trofeele in asa fel incat sa nu poti lua trofeu jefuindu-te pe tine insuti, dar sa il poti lua atacandu-te?
Interesant.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
In mod normal nu ar trebui ca trofeele de atacator si aparator sa se acorde in cazul in care te ataci singur.
 

DeletedUser

nu ar trebui . dar daca iti arata la profil cate trupe ai omorat ( agresor-aparator ) atacandu-te singur ....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Da dar acum punem alta intrebare : cat de handicapat sa fii sa te ataci singur pentru un trofeu? :))
 

DeletedUser

si atunci . am jucat alaturi de jucatori care erau rang 1 la agresori , aveau vreo 25-30 trofee de agresor obtinute din ... interne si barbari . trofeul daca nu are langa el si un istoric frumos al innobilarilor este egal cu zero ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12846

buna ziua
poate ne explica si nou cineva de ce sa dat acest rollback
am stat ca fraieri in fata calc sa dam mii de atacuri si acum toate trupele sunt in sat sau pe drum
 
Sus