Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser35377

este adevarat ca satul de "pozitie invitatie" instalat cu noul uprgrade este o masura disperata a INNO,de a aduce jucatori pe triburile?
 

DeletedUser43715

Intrebare intrebatoare: Planificatorul de rezervari al tribului x este impartit cu tribul y si cu tribul z.
Tribul y poate sa vada rezervarile tribului z? (si invers?)

Multumesc!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
@murron


Daca ti-as spune da, ai crede. Daca ti-as spune nu ( ca e bagata ca urmare a sugestiilor venite de la jucatori de pe toate pietele ) cu siguranta ai spune ca te mint si apar sefii si tralala...

Drept urmare ai libertatea sa crezi ce doresti.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Intrebare intrebatoare: Planificatorul de rezervari al tribului x este impartit cu tribul y si cu tribul z.
Tribul y poate sa vada rezervarile tribului z? (si invers?)

Multumesc!


Nu, atata timp cat Y si Z nu au planificator comun, nu isi pot vedea rezervarile unul altuia.
 

DeletedUser39475

@murron


Daca ti-as spune da, ai crede. Daca ti-as spune nu ( ca e bagata ca urmare a sugestiilor venite de la jucatori de pe toate pietele ) cu siguranta ai spune ca te mint si apar sefii si tralala...

Drept urmare ai libertatea sa crezi ce doresti.

Bun raspuns, nu am ce zice! :D
 

DeletedUser

daca unui jucator i se scade adeziunea si este blocat brusc pe neatacabil si eu fac un tiket..nu se poate verifica macar daca a fost autodenunt?
 

DeletedUser

cred ca asa trebuia sa imi raspunda si cel de la suport..nu sa ma trimita la plimbare
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pai daca tu i-ai facut ticket, cum vine asta "autodenunt" ca nu inteleg ?
Daca ai facut ticket si a fost inchis probabil este vorba de ceva incalcari de regula, nu conteaza daca "infractiunile" sunt facute acum sau acum 2 saptamani de exemplu, masurile se iau atunci cand se constata. Si este normal sa fi "trimis la plimbare" ( regula 8 ).
 

DeletedUser

nu m-am exprimat corect,am facut tiketul dupa ce jucatorul x a fost blocat.

prima mea impresie dupa ce acel jucator x (fara trupe si adeziunea 5-10 ) blocat a fost ca s-a autodenuntat..si am zis sa fac tiket poate am dreptate ,acum daca eu am gresit ca am facut tiketul asta e..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Atunci inseamna ca i-a facut cineva ticket sau a fost descoperit cu ceva ca urmare a verificarilor periodice care se fac.
Oricare ar fi varianta corecta, nu vei primi informatii despre alte conturi niciodata, daca nu iti apartin.
 
Scor reacție
209
Lumea casual e destul de atractiva, nu cum ar crede unii. De ce nu e deschis forumul? Pe .net e si m-am distrat copios citind pe acolo. Poate si aici sunt doritori care vor sa posteze pe forumul lumii casual. Eu de exemplu :D.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Creste cu 1 pe ora (e direct proportional cu viteza - vit. 1, creste cu 1/ora, vit. 2 - 2/ora etc).
 

DeletedUser40875

Toti jucatorii poseda doar un paladin? Adica daca am 2 sate nu trebuie sa am 2 paladini?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Fiecare jucator are un singur paladin. Il poti muta de pe un sat pe altul daca vrei, dar nu pot avea by default 2 sau mai multi
 

DeletedUser7299

Am o intrebare legata de aplicatia pentru Iphone. Pot schimba melodia atunci cand ma ataca cineva, sau cand primesc mesaj, etc? M-ar interesa mult, multumesc!
 
Sus