Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

Auzi nene...da tu cine esti sa ii faci obsedati pe toti ? Poate unii stau noaptea si bantuie, lucreaza ziua sau chestii de genu, care e problema ta pana la urma a ?
Daca tie nu iti convine nu joci nene, asteapta alta lume.

Am si eu o intrebare, daca ma inregistrez pe lumea 33 si accept un trib ( am cateva invitatii deja :D ) o sa pic langa acel trib sau ma da aiurea ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa e.Poate unii au insomnii sau poate altii sunt dame de companie si lucreaza numai noaptea ca se plateste mai mult la orele de noapte ....hahaha
 

DeletedUser7299

Imi poate spune cineva ce inseamna acea limita pe speed la ferma? De exemplu: * Limita ferma - 300 unitati/nivel.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90

DeletedUser

ce le faceti saracilor spioni ? saptamana trecuta in loc de spioni era semnul de sprijin acum e mutra paladinului . il clonati ?

68d10z.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum imi marchez si eu grupele sa se vada diferit pe harta satele de atac de exemplu, am tot cautat si nu mai stiu unde gasesc asta
L.E: nu mai e nevoie m-am lamurit singur:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salut am si eu o intrebare pt moderatorii forumului, de curiozitate: cate propuneri pt joc din partea jucatorilor au fost implementate in joc?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu ar putea nimeni sa iti spuna exact si cate, dar foarte multe...majoritatea facilitatilor noi, aici ma refer la cum "arata" jocul in 2007 cand a fost lansat la noi, si cum este acum, sunt venite ca propuneri din partea jucatorilor ( de la noi sau de pe celelalte servere internationale ).
 

DeletedUser39591

Imi poate spune careva care-i treaba cu dreptunghiul ala verde care se afla sub titlu ? la altii e verde ... la mine e sur :( si raka are 3 de alea ... daca nu pot sa primesc un raspuns deoarece n-am explicat bine ... pot sa va fac screenuri ...
 

DeletedUser39591

Uraaa am chestia aia verde ... am citit postul cu reputatia inainte ... insa nu stiam daca are vreo legatura :)
 

DeletedUser43601

Imi poate cineva raspunde de ce pe internet explorer si mozilla firefox nu imi merge butonul Login pe triburile. Ca sa ma pot loga trebuie sa intru pe google chrome... ma poate ajuta cineva??
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Incearca sa dai un clear cache/cookies in cazul ambelor browsere si vezi daca ulterior te poti loga normal
 
Sus