Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

castiga din orice lupta la care participa
cu misiunile nu stiu

bine ca ai pomenit de 32 , am uitat sa intru pe cont azi :):):)
 

DeletedUser

cautam un prieten ca sa il adaug in lista si apoi dau de asta
ce inseamna urmatorul mesaj :
yupartyzan, nu ai permisiunile necesare pentru a accesa această pagină. Acest fapt poate fi cauzat de unul din motivele de mai jos:
Contul tău de utilizator nu are destule privilegii pentru a accesa această pagină. Încerci să modifici posturile altcuiva, să accesezi funcţii administrative sau alte sisteme privilegiate?
Dacă încerci să postezi, este posibil ca administratorul să-ţi fi dezactivat contul sau acesta să fie în aşteptare pentru activare.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Acel mesaj apare daca respectivul si-a setat la profil (Setări / Confidenţialitate profil ) accesibilitate doar pentru un anumit grup de utilizatori iar tu nu faci parte din acel grup.
 

DeletedUser40439

Am si eu o intrebare legata de lumea speciala..Daca cineva are Curtea nobila la nivelul 1 si a creat deja un nobil , iar eu i-o daram cu catapultele mai poate folosi nobilul ala?
 

DeletedUser

daca iti darama grajdul mai poti folosi caii ?

da , il poate folosi dar nu mai poate face altul pana nu o ridica iar si pana nu o extinde la nivel 2
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Lumea Surpriza. feb 28,2013 17:40
Stimați jucatori,

Marti, 26 februarie 2013, Am hotarat a deschide lumea "Surpriza"

- Detalii despre setari gasiți aici (click).

- Va ațeptam la discuții/întrebari despre acest proiect pe forumul extern : aici (click) !

- Primul jucator care intra pe aceasta lume castiga un iphone 3gs aratand ca este cel mai activ.

-Pentru a intra pe server clik aici vom trasfera lumea pe triburile.ro dupa ce vom premia "norocosul"

-Baza de date este comuna, deci nu necesita sa va inregistrati , logarea se face cu contul de pe triburile.ro

Va mulțumim pentru interesul acordat si sprijinul dumneavoastra pentru acest proiect nou.

Echipa Triburile România


Nu m-am riscat sa dau vreun click dar ce-o fi cu mesajul asta? :confused:
 

DeletedUser

e primit on game mesajul ? ori e server privat ori vreun virusache ascuns in linkul ala ;)
 

DeletedUser

Normal ar trebui sa se anunte deschiderea curand avand in vedere ca intervalul de timp de deschidere intre lumi este de vreo 3 luni. Totusi asteptam un raspuns mai complet si de la un moderator.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Moderatorii nu au absolut nici o treaba cu lumile de joc si suportul ( moderatori - pe forum , admini - pe joc ).

Cand va aparea o lume noua, se va anunta din timp.
Daca intre anumite lumi a fost o perioada anume nu inseamna ca va fi la fel mereu.
 
Scor reacție
209
Buna ziua. Nu sunt la curent cu furturile de conturi dar uite ca se poate pierde contul foarte usor daca dai parola cui nu trebuie. As vrea sa stiu daca se poate bloca/recupera acel cont. E vorba de contul zevako de pe l30.

Daredevil MephistO mar 10,2013 08:14
Text personal
sunt fericit si ma simt bine...[/b am jucat cu nik zevako pana mi sa furat contul.


Minti. Zevako a dat contul de bunavoie.

pardaylan mar 10,2013 09:05
te inseli.. lam lasat siter, si parola la un amic si el la altu si cand am intrat era prea tarziu

Daredevil MephistO mar 10,2013 09:21
Pe cine naiba ai lasat sitter? Iar aici jucai pe gorjanu. Cum ai ajuns pe contul asta?

De ce nu ai facut tichet la admini? Inca poti s-o faci.

pardaylan mar 10,2013 09:28
gorjanu era contu unui baiat care ii faceam eu casa anu trecut, si cand am plecat la alta iam lasat lui siter, dar stia si parola ca intram de la el pe parola cand lucram la casa, el a lasat la un coleg , da ia lasat si parola ca asa credea ca se lasa, nu prea stia joku. acum can am intrat aici , am incercat sa intru si nu am putut, ala a zis ca ia lasat satele etc, dar nu contu, iam zis sa imi dea parola sa jok aici, ciuciu, am facut tichet da nu am putut dovedi nimic, deoarece schimbase mailu. iar acum pe 32 iam descis contu si baiatului astuia, da am dat satele ca a plecat in germania la munca. pardaylan e contu meu, am jucat alternant pe alte lumi, nu pe toate cu acelasi nik.

Daredevil MephistO mar 10,2013 09:33
Lasa ca ma interesez eu daca se mai poate face ceva. Chiar imi pare rau. Am observat ca e alt proprietar acolo dar Bogdan zicea ca te-ai lasat. Stiu toate detaliile astea, gorjanu iti statea mereu sitter.

Probabil te-au ajuns blestemele noastre zevako ca scarbiti ne-am lasat aproape toti. Da parca nu meritai chiar asa de rau sa ajungi.

Noi stim bine cine a jucat acolo si adminii ar trebui sa inchida contul in mod normal.

 

DeletedUser

tichet la admini , daca stie mailul de pe care a creat contul sau daca reuseste sa ii convinga ca nu mai are acces la acel mail il va recupera
 
Sus