Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser41217

Mai eu am intrebat ca am vazut ca mai raspunde raka pe aici, si poate ma lamurea el...
ca asa daca imi bag pp-uri nu-mi ajunge, si imi papa putin din salariu, daca iau ilegale iau ban, daca nu am nu pot face nimic si pana la urma e o discriminare...
(nu ma plang, sa nu se inteleaga asta :p)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu stiu daca se va implementa asa ceva, nu am cunostiinta.
Exista threadul de propuneri, daca este sustinuta de mai multi, atunci poate fi inaintata spre o eventuala implementare.
 

DeletedUser41217

salut, o intrebare: ca si jucator care nu utilizeaza cont premium activ, ce avantaje poti avea?
 

DeletedUser

O intrebare, daca folosesc functia "Inceput nou" jucatorul respectiv are posibilitatea sa isi aleaga Centrul tribului ca reper pentru pozitionare? Ma refer aici strict la Inceput nou, nu si la innobilare! Va multumesc:)
 

DeletedUser43170

am facut o garta pe Twstats. Cum pot sa o arat colegilor din trib?raspunsul pe privat daca se poate
 

DeletedUser5970

da`nu va e dor de scandalurile de pe topicul asta ?
cate demascari si nespuse, s-au spus pe aici, of, of... ce vremuri
 

DeletedUser

http://ro.twstats.com/ro28/index.php?page=map

apoi :

În Internet Explorer, faceţi clic dreapta pe aceasta şi faceţi clic pe: Copy Shortcut
sau
În Firefox, faceţi clic dreapta pe aceasta şi faceţi clic pe: Copiere locaţie legătură
sau
În Opera, faceţi clic dreapta pe aceasta şi faceţi clic pe: Copiaţi adresa link-ul
 

DeletedUser4863

Buna seara , o nelamurire.

Lumea 32 : Daca imi trimit paladinul ca sprijin pe un sat de barbari insotit de catapulte + flama se ia in calcul sau nu ?

Multumesc frumos pentru raspuns.
 

DeletedUser

Se ia in considerare arma paladinului tau nu doar pentru catapultele pe care le trimiti tu sprijin...dar si pentru catapultele care i-au mai fost trimise sprijin sau le detine el..adica pentru toate care sunt in acel sat.
LE: N-am vazut ca ai zis pe barbari...pai daca paladinul tau e intr-un sat si e echipat cu flama...are efect pentru catapultele care sunt in acel sat.

Daca esti agramat in PM-urile dupa joc poti lua ban? De ce pe forumul extern esti pasibil de ban si pe joc nu? :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poate sa-mi spuna cineva de ce au fost abandonate interviurile?
Nu am mai citit de muuult un interviu:D
Ar fi interesant sa mai vedem ceva interviuri,mai ales cu liderii triburilor de pe lumile mai noi....de la L30 in sus ,spre exemplu:)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Eu ma ocup de interviuri , la General- scot unul pe saptamana. Daca ai propuneri , trimite/mi un mesaj privat.
 
Sus