Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

Nu reintroduceti pe lumea 32 trofeul pentru cele mai multe resurse cucerite pe zi?Eu unul as intra pe l32 doar pentru acest trofeu si as baga si cateva pp-uri :) si nu sunt singurul care joaca pentru acestt trofeu fara sa triseze...Altfel suntem nevoiti sa jucam pe alte servere unde exista.Multumesc!
 
Scor reacție
209
Trofeele zilnice apar dupa o luna de la deschiderea lumii (sau mai mult, nu stiu exact).

Si anume :

Agresorul zilei

Apărătorul zilei

Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume până la ora 0:00!

Jefuitorul zilei
Jefuieşte cele mai multe resurse pe această lume până la ora 0:00!

Marea putere a zilei
Cucereşte majoritatea satelor pe această lume până la ora 0:00!
 

DeletedUser

Multumesc! Stiam ca cel de sate si cel de resurse le scosese Raka la un moment dat...zicand ca lumea triseaza ca sa le ia.
 

DeletedUser42487

Intrebare pentru 32:
- de ce la inceput nou, satul nu devine barbar ci dispare de tot de pe harta?
 

DeletedUser43070

parca pentru a se evita intrarea cu mai multe conturi pentru a se crea ferme intr-o zona
 

DeletedUser

Eu cand savurez lavazza si malboro blue ice pe buda am idei geniale. :D De ce nu facem un topic JUCATORII VA RASPUND ?!!
Sa intrebe si adminii cu moderatorii .Iar userii sa raspunda :D
Propun infiintarea topicului JUCATORII VA RASPUND . Oricum noi intrebam, noi raspundem ,dar ne mai amuzam :D
 

DeletedUser

Am si eu o problema :
De ce mai sunt mesajele private daca cineva le ofera tuturor?! Si aici zic de mesajele alea amuzante puse de toti pe fiecare lume. Ca sa nu mai zic de mesajele raportate adminilor . Ala nu mai e mesaj privat . Exista optiunea IGNORE?!! Te injura unul?! Pune-l pe ignore si gata . Dar de ce-mi dai tu mie mesajul sa-l vada toti?!!!!
Ce facem ? Ne luam bann-uri pe mesajele private?!!! Daca imi da unul mesaj mie sa ma intrebe cine stie ce si eu-l injur ca poate n-am eu chef la ora aia de explicatii si il dau pe la toti sfintii,dobitocul trimite mesajul adminilor si astia ma baneaza ca l-am injurat din cauza ca mi-au citit mesajele private?!! Intreb si eu asa ca prostu: De ce mai sunt mesajele private?!! E violare de corespondenta domne. Cioaca a fost judecat pt ca i-a violat corespondenta Elodiei. Pai ce facem aici. Imi violati corespondenta ?!!!
 

DeletedUser43070

de ce sa injuri omul cand poti sa iti spargi pc-ul sau mobila prin casa ? pedeapsa mai mare decat sa il lasi fara tinta mesajelor nu exista ;)
 

DeletedUser

Poate ca asa vreau eu la ora aia si simt?!! Sa-l injur pe unul care mi-a dat mesaj sa ma intrebe nu stiu ce si eu n-am chef sa-i raspund . Pana la urma cum sunt mesajele astea?!! Private?! Sau ?!!!Daca sunt private,pai sa fie private . Exista optiunea IGNORE?!! De ce sa nu-l injur daca am chef sa injur . Cand am chef sa sparg mobila,pun dinamita la vecini :D E vorba de mesaje private . Pot sa fac ce vreau eu in mesajele mele,nu?!! Cui nu-i convine sa ma puna pe IGNORE
 

DeletedUser41217

Salve, am şi eu o întrebare: într-un viitor apropriat sau îndepărtat, se va scoate interdicţia trimiterii unei circulare către mai mulţi membrii dintr-un alt trib?
Îintreb pentru că dacă ai trib şi academie şi faci câteva grupe de atac, nu poţi trimite un mesaj la mulţi de 3 membrii unui alt trib :)
 

DeletedUser42487

Pentru asta ai tribalwarsmap.com.
Daca iti faci grupele acolo, ai si lista pentru circulara.
 

DeletedUser43070

Salve, am şi eu o întrebare: într-un viitor apropriat sau îndepărtat, se va scoate interdicţia trimiterii unei circulare către mai mulţi membrii dintr-un alt trib?
Îintreb pentru că dacă ai trib şi academie şi faci câteva grupe de atac, nu poţi trimite un mesaj la mulţi de 3 membrii unui alt trib :)

daca nu ai cp nu poti trimite decat la 3 , daca ai cp ... defilezi taica :p
 

DeletedUser41217

Dar tot nu poti trimite circulara la mai mult de 3 membri, fara premium. Cu premium poti trimite la toata harta, k@tz.

da, ştiu asta :)

daca nu ai cp nu poti trimite decat la 3 , daca ai cp ... defilezi taica :p

şi asta ştiam.
Pentru asta ai tribalwarsmap.com.
Daca iti faci grupele acolo, ai si lista pentru circulara.

şi asta ştiam.

Mie nu mi se pare corect asta cu premiumul: poate eu nu am de unde să îmi bag cont premium, poate nu cresc banii în pot...de asta întrebam, pentru că eu zic că nu sunt singura în situaţia asta...
Asta cu circulara, e ca şi cu raportul să-l trimiţi mai departe dacă nu ai premium.
 
Scor reacție
209
La fiecare update, daca te uiti pe la Anunturi => Versiuni de joc, de-a lungul timpului au mai oferit si alte facilitati celor care joaca fara premium. Dar nu le pot oferi chiar pe toate, nu? :p
 

DeletedUser43070

da, ştiu asta :)



şi asta ştiam.


şi asta ştiam.

Mie nu mi se pare corect asta cu premiumul: poate eu nu am de unde să îmi bag cont premium, poate nu cresc banii în pot...de asta întrebam, pentru că eu zic că nu sunt singura în situaţia asta...
Asta cu circulara, e ca şi cu raportul să-l trimiţi mai departe dacă nu ai premium.

daca stiai de ce ne faci marusko sa pierdem timpul ? nu ti-e rusine ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus