Mvp + WAL vs Gods

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început

DeletedUser523

deja cred ca intram in discutii mai profunde de genul: ce inseamna un trib? care membrii sunt cu adevarat importanti si care pot fi sacrificati? etc
atata timp cat un trib pierde sate eu zic ca ar trebui pus punct discutiei ca sa nu ajungem sa ne invartim in jurul cozii, nu credeti?
 

DeletedUser

deja cred ca intram in discutii mai profunde de genul: ce inseamna un trib? care membrii sunt cu adevarat importanti si care pot fi sacrificati? etc
atata timp cat un trib pierde sate eu zic ca ar trebui pus punct discutiei ca sa nu ajungem sa ne invartim in jurul cozii, nu credeti?

intr-un razboi se va pierde mereu sate,nu poti pune punct prin simplul fapt ca se pierde sate...ai vazut tu razboi castigat fara sate pierdute de ambele parti?
 

DeletedUser523

dar am vazut razboaie castigate de tribul care a cucerit mai multe sate de la adversar ;) bineanteles asta nu inseamna ca un trib daca pierde un razboi se va si desfinta deoarece un razboi se poate incheia oricand din orice motiv iar un trib care a pierdut mai multe sate intr-un razboi poate iesi per ansamblu pe plus daca castiga sate in alt razboi, de exemplu.....
 

DeletedUser

Normal,orice e posibil...ramane de urmarit si discutat harta la un pahar de bere
 

DeletedUser523

o halba de bere rece e cea mai buna pentru a discutie la cald :)
 

DeletedUser

sau asa,dar mai bine seminte cu sare

dar,halba fara sare e ca bomba fara fitil :))
 

DeletedUser2147

deja cred ca intram in discutii mai profunde de genul: ce inseamna un trib? care membrii sunt cu adevarat importanti si care pot fi sacrificati? etc
atata timp cat un trib pierde sate eu zic ca ar trebui pus punct discutiei ca sa nu ajungem sa ne invartim in jurul cozii, nu credeti?

si in acelasi timp, tu joci triburile de destul de mult timp, L1 mai exact, ca sa stii ca jocul se castiga prin sate, cucerite si pierdute, este adevarat. Dar cuceririle se pot face si prin recrutari, si chiar daca din satelle recrutate se pierd jumate, chiar si 3 sfert, tot ar mai ramane 1 sfert din sate pe plus, desi pe statistici vor aparea ca sunt pe minus :)
Am vrut doar sa ma lamuresc cum au fost cucerite satele respective :)
 

DeletedUser523

Revin la intrebarea mea: care jucatori reprezinta cu adevarat un trib, care sunt cu adevarat importanti ?
In cazul expus de tine, nu pierde nici o parte implicata in conflict, la nivel de trib, doar anumiti jucatori pierd sate in jocul de putere.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
si in acelasi timp, tu joci triburile de destul de mult timp, L1 mai exact, ca sa stii ca jocul se castiga prin sate, cucerite si pierdute, este adevarat. Dar cuceririle se pot face si prin recrutari, si chiar daca din satelle recrutate se pierd jumate, chiar si 3 sfert, tot ar mai ramane 1 sfert din sate pe plus, desi pe statistici vor aparea ca sunt pe minus :)
Am vrut doar sa ma lamuresc cum au fost cucerite satele respective :)


In cazul recrutarilor : intotdeauna vei avea mai multe sate, asadar mai multa putere de atac, dar vei avea mai multe sate de aparat. Echilibrul intre ele cred ca inseamna victorie. :D
 

DeletedUser38225

Parte 1:
Triburi: MVP s, MVP.S, MvP, WAL, WAL-A
Parte 2:
Triburi: Gods

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,581
Tabăra 2: 525
Diferență: 1,056

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97
Tabăra 2: 54
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,738,869
Tabăra 2: 2,187,156
Diferență: 3,551,713

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 707,710
Tabăra 2: 377,366
Diferență: 330,344

chart



O mica statistica, ca sa se vada ca razboiul e inca la inceput.
 

DeletedUser523

avand in vedere diferenta de forte implicate in conflict, Gods se descurca foarte bine.Foarte echilibrat razboiul desi la prima vedere nu parea sa fie.
Pare a fi un razboi intre o haita de caini si o familie de lei :)
 

DeletedUser42349

Catalin ai uitat academia lor :p

Si Mvp aia nu are treaba cu noi :))

Parte 1:
Triburi: MVP s, MVP.S, MVP-S, WAL, WAL-A
Parte 2:
Triburi: Gods, GodsA

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 116
Tabăra 2: 67
Diferență: 49

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 829,306
Tabăra 2: 439,053
Diferență: 390,253

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42349

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

WhiteShark01 :-j si cand va zic ca e un nesimtit , ziceti ca am eu ceva la cap...
Ti-am zis ca se va face lumina in cazul lui Rockyh ...
 

DeletedUser

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

WhiteShark01 :-j si cand va zic ca e un nesimtit , ziceti ca am eu ceva la cap...
Ti-am zis ca se va face lumina in cazul lui Rockyh ...

Am sa-ti raspund chiar daca nu meriti.
jucatorul jexel era sitter acolo,eu nici n-am stiut,cand contul va fii deblocat am sa postez si mesajele aici...jexel n-a spus nimic ca jucatorul rockyh e pe sitter si ca-l baga la noi..am primit o lista de jucatori

au primit invitatie apoi dupa ceva timp,am primit sitter la rockyn,avea atacuri cum era normal...am innobilat 3 sate si cat am stat eu sitter n-a pierdut niciun sat...e o miscare buna a "prietenilor" dar vedem cine are dreptate la sfarsit!
 

DeletedUser42349

dispari ma cu vrajeala dasta ieftina :) , gogosi dastea nu se mai vand demult
 

DeletedUser

Vrajeala ieftina ai tu ma copil de tractorist ;)
zicea noobul cel mare din mvp ca 7 sate penalizare =))):)))))
 
Sus