New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Agresor: yoo cypy
Sat: de la Rodof 33 (313|350) K33

Număr: 0 3321 0 6319 12 0 493 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 3321 0 6319 0 0 493 0 0 0 0 0



combinatie intre spade , arcasi si arcasi calareti :> atacul perfect in ARM :>)
 

DeletedUser13059

lasa`l mircea, ca oricum contul asta e facut la vrajeala, posibil un obsedat sau o obsedata de forum cu niste conturi banate!

se chinuie sa scrie gresit! e doar un/o incuiat/ă :confused:

ii tot dracones tracul = kryza sau cineva din tracia care se plictiseste si nu stie cum sa faca pe analfabetul pe aici :) sti cum ii vine prostul scrie gresit si apoi desteapta vine sa corecteze la altii sa vada populatia cate stie ea ..
 

DeletedUser13059

alltceva ? va mai rupeti trupele de vali ? :))

nuuuuuuuuu ca acum ma ataca si cu aparare =))


Agresor: yoo cypy
Sat: de la Rodof 33 (313|350) K33

Număr: 0 3321 0 6319 12 0 493 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 3321 0 6319 0 0 493 0 0 0 0 0



....



Agresor: yoo cypy
Sat: 0.~M~respect 07 (352|353) K33

Număr: 0 0 5732 0 2 2507 0 0 378 0 0 0
Pierderi: 0 0 5732 0 0 2507 0 0 378 0 0 0


si pun doar asa cateva dar yoo cypy asta saracu a pierdut cam mult atac si de luat nu a luat nimic =))


Agresor: yoo cypy
Sat: pe rosu Maldive* (413|393) K34

Număr: 0 0 666 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 666 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: valentinopop
Sat: ... (439|395) K34

Număr: 948 775 0 121 0 0 0 120 0 0 0 0
Pierderi: 183 150 0 23 0 0 0 23 0 0 0 0



Agresor: yoo cypy
Sat: pe rosu Maldive* (413|393) K34

Număr: 0 0 666 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 666 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: valentinopop
Sat: ... (439|395) K34

Număr: 374 305 0 48 0 0 0 48 0 0 0 0
Pierderi: 349 285 0 45 0 0 0 45 0 0 0 0



4 nobili au murit dar am pus primu si ultimu ... haide ma baga alte 100 reale pe sat apoi 4 nobili sa moara =)) si tot asa ca avem timp nu muncim nu nimic stam acasa sa ne rupem in figuri care ii mai tare in atac si deff
 

DeletedUser6580

si mai jm3n nu mai vorbi tu de cine unde isi rupe trupele te rog frumos :))
azi,120 de atacuri pe mine,pierderi minime,nici un sat luat zidul distrus de la 20 la 19 ...
cam asta a fost,asa ca gura mica BLACK. . .
si pe vali daca ne-am rupt trupe am luat sate ! (noi arm) ...
 

DeletedUser

Gata cu discutiile aceastea. Reveniti la subiect va rog.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

marcel.93
Pemtru tine am niste reguli, incearca sa le respecti, in caz contrar vei fi avertizat .


2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6580

si vali dc zici de atacuri ''aiurea'' ptr ca orice trib ataca aiurea,chiar si tribul pe care il iubesti tu asa mult black,am rapoarte foarte recente,dar nu vreau sa le pun pe forum ca e treaba lor cum ataca,asa ca termina si tu privitul asta de sus pe toata lumea,ca sti ce esti defapt nu ?sau tre sa-ti amintesc? (pe privat,pe mess doar,ca aici n-am voie sa-ti zic pe nume ca cica e insulta)
 

DeletedUser16039

ii tot dracones tracul = kryza sau cineva din tracia care se plictiseste si nu stie cum sa faca pe analfabetul pe aici :) sti cum ii vine prostul scrie gresit si apoi desteapta vine sa corecteze la altii sa vada populatia cate stie ea ..


mi se rupe ma mircea.
azazelcosta42roni, marcel.93 ... si lista continua! :)
cu astfel de oameni, s`a facut si mai urata L 6
si ca sa fiu "off-topic" , cum zicea sovietiku :)) , rupe`i mircea!
daca eram pe 6, sigur aveai sprijin si din partea mea :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

marcel.93

member
Scor reacție
0
kidlucas, eu nu stiu cine esti ,da daca nu joci pe L6 pentru ce ma caracterizezi?nu ma cunosti si nici eu nu te cunosc?eu numi permit asta in legatura cu tine.nu stiu ce tea deranjat la ce am scris , dar nu vad cum puteam face eu L6 mai urata decat era cand am aterizat acilea.uitate la ce scriu altii si apoi judeca raspunsurile ,nu citi doar franturi de text care iti convin.

acu o am pe mama langa mine sa ma corecteze ;)
 

DeletedUser6580

cine e cu vali e impotriva noastra,si in acelas timp se baga aiurea in seama fara sens doar sa fie bagati in seama!
kid daca n-ai treaba cu l6,te poftim politicos la usa,sau gura mica si citeste ce se posteaza,ptr ca defapt nu sti nimic,nu esti aici ca sa poti zice ca sti ceva :-$
 

DeletedUser16039

marcel.93 a spus:
kidlucas, eu nu stiu cine esti ,da daca nu joci pe L6 pentru ce ma caracterizezi?nu ma cunosti si nici eu nu te cunosc?eu numi permit asta in legatura cu tine.nu stiu ce tea deranjat la ce am scris , dar nu vad cum puteam face eu L6 mai urata decat era cand am aterizat acilea.uitate la ce scriu altii si apoi judeca raspunsurile ,nu citi doar franturi de text care iti convin.

acu o am pe mama langa mine sa ma corecteze

ma, taci ca vorbesti prea mult! stie deja lumea cine esti si te ascunzi aiurea! :)

sebyca89 a spus:
cine e cu vali e impotriva noastra,si in acelas timp se baga aiurea in seama fara sens doar sa fie bagati in seama!
kid daca n-ai treaba cu l6,te poftim politicos la usa,sau gura mica si citeste ce se posteaza,ptr ca defapt nu sti nimic,nu esti aici ca sa poti zice ca sti ceva :-$

sa zicem ca am treaba cu L 6 intr`o mica masura, ca am avut acces pana de curand de pe un cont necunoscut, ulterior bagat la interne =))))

si nu stiu cum de te`ai simtit tu bagat in seama de mine
si in acelas timp se baga aiurea in seama fara sens doar sa fie bagati in seama
eu ma adresam lui valentinopop, topic deschis de el!

Ciocu` mic!
Fara respect, chiar marsh,
kidlukas
[ e copiata de la b3sT, scuza`ma dar mi`a placut si`am folosit`o, sper sa nu te superi pe mine! ]

P.S. : Sebyca? cum sa zici ma ca esti megalitic? =))
 

marcel.93

member
Scor reacție
0
eu vad ca u te ascunzi pe un cont bagat la interne.
lumea stie pe ce cont joc eu si in ce trib sunt.
in lipsa de ocupatie cred ca teai gandit sa scrii si tu acilea.nu trebuia sa deranjez ca aici e o echipa deja formata care nu accepta nou veniti.balacaritiva cat vreti ca asta conteaza pentru voi.
 

DeletedUser

kid nu este strain de l6,a jucat pana nu demult asa ca nu ai dreptate...
on topic:bafta valentin:)
 

DeletedUser13059

mersi le fel si voua :)


acum incep si eu ceva miscare pe aici si apoi game over >:) sa vedem care pe care o sa dureze mai mult de 1-2 luni cum zice cruciatu poate mai stau 1 an alaturi de ARM in k34 si k 44 :) hyhy


app TLW daca esti cuminte iti dau PNA si te las in pace pe tine si omuletii tai :)
 

DeletedUser16873

game over? a cata oara te lasi de lumea 6? a 2a ? sau nu mai stii nici tu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus