New WAR

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

tu mai mult de 1 luna nu rezisti acolo , pacat ca nu m-a ascultat puya si nu te-a bagat la innobilari interne cand trebuia , cand erai papagalul celor din tracia , omul invata din greseli , chestia e ca lumea 6 va scapa de un ,,jucator,, fenomenal ca tine , pacat de lumea asta , cea mai slaba din toate punctele de vedere

1 - dispare valentino ?!?
R: never

2 - Pierd sate !?!
R: asta si intentionez

3 - DC !?!
R: aici va las pe voi sa ghiciti :)


si cel mai frumos tribul lui tlw numa bine o sa aibe si ei zile grele pe langa mine :) ;;)
 

DeletedUser

dupa conversatia asta nu pot sa nu recunosc ca l-ai facut de rusine pe the last warior ala, ce naibi ma tlw poi pana akum te-ai batut in piept ca il jupoi pe valentino rosi si akum vi cu miloaga, las-o balta !!!! iar mai sus ma refeream ca nu-l dau la admini pe valjan pt injuriile pe care mi le aduce pe forumul extern cred ca era de inteles dar am zis sa fiu mai clar






unde m-am laudat atita eu ?

sau esti miop ca`l fac praf ?
daca aveam obiect contul lui mai ziceam


inca nu m`am milogit la el cand m`oi milogi dau si stergere cont eu unu nu sustin ~ARM~ cu sprijin din pacate iar spre cresterea lui valentin mai are de " supt " un pic ca sa se destepte !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

1 - dispare valentino ?!?
R: never

2 - Pierd sate !?!
R: asta si intentionez

3 - DC !?!
R: aici va las pe voi sa ghiciti :)


si cel mai frumos tribul lui tlw numa bine o sa aibe si ei zile grele pe langa mine :) ;;)



vezi sa nu fie invers
 

DeletedUser13059

fie cum spui tu :) dar pana acum LR a venit sa imi ceara liniste si pace :) nu eu am mers la ei si nici la ARM ..
 

DeletedUser13059

unde m-am laudat atita eu ?

sau esti miop ca`l fac praf ?
daca aveam obiect contul lui mai ziceam


inca nu m`am milogit la el cand m`oi milogi dau si stergere cont eu unu nu sustin ~ARM~ cu sprijin din pacate iar spre cresterea lui valentin mai are de " supt " un pic ca sa se destepte !

minti minti si iar minti :)


1 - sprijini ARM si u si colegi tai :)


2 - Ai amenintat ca ma faci de cand eram in LEX asa ca am si dovada daca vrei ... sau il punen si pe valjan sa iti aduca aminte ... dar de preferabil sa mai citesti ce ai scris in trecut dar la cate minciuni scoti pe gurita aia nici tu nu te mai crezi ce spui :p
 

DeletedUser16873

bine ma , esti tu zeu oricum mai mult de 1-2 luni nu mai ramai pe acolo , iar daca vrei sa pierzi sate si sa ai moral bun :)) ei bine nu ma surprinzi cu nimic , am solutia si la tactica asta ,,inteligenta,, a ta
 

DeletedUser

mai papagalule , cand am zis trebuia sa si fac :

o fac legal sa vedem ce iese :


ntrebare: valentinopop

Dacă problema s-a rezolvat între timp te rog trece întrebarea ca rezolvată.
Suportul nu va mai vedea întrebarea şi nu se va mai pierde timp preţios cu o problemă rezolvată între timp.

>> Trece întrebarea ca rezolvată
Mesaj:
2009-11-19 08:10:23
ati putea face o verificare sa vedeti daca nu cumva acest cont face o incalcare de la regulile jocului ?


2009-11-19 10:05:31
si logarile la ip ca e imposibil sa nu aibe si alte conturi
 

DeletedUser16873

atunci eu voi gasi vaccinul ca sa fiu in trend cu noua gripa , vali un mic secret nu te pune rau cu prostu , nu e bine deloc sa te pui rau cu prostu pot face multe cand vreau
 

DeletedUser16873

interesant videoclipul , chiar haios numai ca vedem cine rade la urma , acum ma scuzati am de dat niste atacuri


bafta tuturor
 

DeletedUser13059

te scuzam :) si eu am de dat niste nobili pe cadaver :) ne auzim mai incolo
 

DeletedUser13059

ce sa faci si-au facuto cu mana lor :) dar vreau mai mult de la ei vreau sa ma bat cu daiony pt locu 1 la aparatori :)
 

DeletedUser13059

npc dar asta era pe cand erau vremurile frumoase :) cine stie cunoaste si plus acolo era si academia ARM cand a fos odata ca in trecut :)

oricum era ceva frumos atunci acum ....
 

DeletedUser13059

interesant videoclipul , chiar haios numai ca vedem cine rade la urma , acum ma scuzati am de dat niste atacuri


bafta tuturor

Agresor: valentinopop
Sat: ...gol (433|404) K44

Număr: 0 0 0 0 46 0 0 387 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0



Apărător: Cadaver
Sat: Cadaver (433|406) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apărătorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apărătorului în alte sate
Legiunea Romana (365|499) K43 4000 4000 0 4000 0 0 0 1184 0 200 0 0
Prada: 0/19300
Modificare de adeziune Aprobare scăzută de la 14 la -21


ce spui continui sau va crut satele ca mi se face mila deja
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus