NoA-M Vs ~INQ~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un razboi interesant care ar merita sa fie comentat :D:D:D:D


Side 1:
Tribes: ~INQ~
Players:

Side 2:
Tribes: NoA-M
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 222
Diferență: 184

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 390,037
Tabăra 2: 2,260,038
Diferență: 1,870,001

image.php
 

DeletedUser8266

Inca un pic si ne ajungeti din urma :))) bine la noi statistica mai este doar pe forumu tribului ca... nu mai exista o academie din INQ ce dominau zona unde e tribu meu :D
 

DeletedUser

Stai linistit, ca nu comenteaza nimeni aici. Eu nu cred ca am vazut vreun reprezentant INQ pe forum.

Anyway...La cat mai multe sate!
 

DeletedUser

hmmm isi concediaza oamenii care pierd multe sate sa nu arate si mai urat la statistici :rolleyes:
 

DeletedUser8266

Side 1:
Tribes: v V v NoA-M
Players:

Side 2:
Tribes: Wall ~INQ~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 366
Tabăra 2: 60
Diferență: 306

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,772,460
Tabăra 2: 617,511
Diferență: 3,154,949

image.php



Eu zic ca ... ne descurcam binisor asa....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~INQ~ ~INQ~
Players:

Side 2:
Tribes: NoA-M
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 319
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,967,528
Tabăra 2: 3,218,624
Diferență: 748,904

image.php
 

DeletedUser

Inainte si dupa...? Sau ce vrei sa ne arati cu acele statistici?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~INQ~
Players:

Side 2:
Tribes: NoA-M
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,486
Tabăra 2: 1,912
Diferență: 426

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 396
Tabăra 2: 323
Diferență: 73

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,358,424
Tabăra 2: 18,102,915
Diferență: 2,744,491

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,056,535
Tabăra 2: 3,259,191
Diferență: 797,344

image.php
 

DeletedUser8266

As spune multe da intru in polemici aiurea.... dar mai bine va arat ceva.. ce am gasit cand ma uitam prin calculator ...si am comparat cu ceva nou.

harta1.jpg


harta2q.jpg


uramarti atent cum sa modificat granita (prima harta e facuta prin decembrie si a 2 a aseara.) ... asta ca sa vada cei ce spun, dupa ce au facut faza cu RAR si au prins niste sate goale ,"NoA e terminata" e un usor recul cum e si normal...dar cand veti aduce o noua harta unde sa se vada ca ati recuperat jumatea de continent din 76 ..ori alceva... atunci mai vorbim .

Pana atunci statisticile astea oportuniste nu isi au rostu'.

p.s. Eu nu imi aduc aminte ca NoA sa fi fost mai sus si sa cada jos... dar INQ a fost undeva pe 4 ...acu pe 6 , NoA a avut tot atatea triburi in familie cate are si acu cand a ponit razboiul ... INQ mai avea vro 4 academi...nu mai are nici una.

Vedetiva totul per ansamblu ... nu va uitati ca intr-o noapte ati prins 70 de sate goale si ...gata "noa e terminata" .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

As spune multe da intru in polemici aiurea.... dar mai bine va arat ceva.. ce am gasit cand ma uitam prin calculator ...si am comparat cu ceva nou.

si a 2 a aseara.) ... asta ca sa vada cei ce spun, dupa ce au facut faza cu RAR si au prins niste sate goale ,"NoA e terminata" e un usor recul cum e si normal...dar cand veti aduce o noua harta unde sa se vada ca ati recuperat jumatea de continent din 76 ..ori alceva... atunci mai vorbim .

Pana atunci statisticile astea oportuniste nu isi au rostu'.

p.s. Eu nu imi aduc aminte ca NoA sa fi fost mai sus si sa cada jos... dar INQ a fost undeva pe 4 ...acu pe 6 , NoA a avut tot atatea triburi in familie cate are si acu cand a ponit razboiul ... INQ mai avea vro 4 academi...nu mai are nici una.

Vedetiva totul per ansamblu ... nu va uitati ca intr-o noapte ati prins 70 de sate goale si ...gata "noa e terminata" .


Nu neg ca am avut 3-4 academii si acum nu mai avem . Asta a si fost intentia noastra sa scapam de ele .

Nu zice nimeni ca noa e terminata , nu inca , va mai dura pana va putea afirma cineva cu certitudine ca noa sau inq sunt terminate . Din cate imi amintesc voi nu ne dadeati ca termen final de existenta mai mult de jumatatea lui ianuarie . Si deja suntem in 2 februarie . + ca in ultimul timp statistica ne este favorabila noua si defavorabila noa . Poti nega asta ?

Legat de alea 70 sate goale poate fi asa sau nu , sa nu uitam ca la inceputul razboiului exact de asta au beneficiat si ei , de inactivii din granita sau de satele pe care am renuntat noi sa le aparam .


Ca sa dau si un raspuns referitor la concedieri , de ex ' satul lui mikidutza ' a fost concediat de mine . Dc ? Pt ca urla dupa sprijin iar cand i-am cerut situatia apararii si satele expuse mi-a dat cu tifla . Insa imediat dupa concediere a intrat in noa . Trage si tu o concluzie de aici .

La fel si , vvv , ati avut norocul/fericirea ca in zona voastra sa gasit foarte multi inactivi care erau veniti din sr sau ph .



Legat de harti , in prima harta pare ca Rar-ul sunt trecuti ca academia inq . Corect ? In a 2 a ei nu exista .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Da totusi daca vreti sa discutam ...sa discutam si asa nu mai era animat forumu.

1- Multi din INQ au zis ca"NoA e terminata"

2- ce a tinut de mine am terminat inainte...sa dus INQ din zona v V v ...in viteza:))

3- de inactivi ce erau au putut accepta invitatiile in wall si ataca de acolo

4- Pai inca nu castigati teren ...ati luat cateva sate in o anumita conjuctura.... cat despre ruperea aliantei cu NOA :)))) Sa iti reamintesc de ce sa rupt alianta cu noi?

a) Pe forumu comun cu lethal,wall si inq ...sugestiv intitulat "Conducerea Lumi" :)) Ati propus celorlalte 2 triburi atacarea aliatilor de atunci ... NoA.

b) ati incercat recrutarea jucatorilor nostri din granita ,in eventualitatea cand veti rupe alianta.... pe cativa chiar iati si sprijinit crezand ca chiar o sa vina la voi.... de aici si satele voastre goale din primele zile...(aici ma refer la granita v V v)
Si mai sunt multe.


Am ratat vrun raspuns?


Da ratasem unu... legat de harti ... nici in prima nici in a 2 nu is trecuti rar-ul ...dar modificarile principale sunt pe k76 unde RAR nu exista.

p.s. @lori787 nu zic nimic... se vede clar pe hartile de mai sus... ce si cum sa intamplat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii f bine cat de activi au fost cei din zona voastra de aia nici nu-i socotesc la pierderi inq pt ca eu nu am fost de acord cu inregimentarea multora din sr-sn ci cu innobilarea lor . si chiar nu avea rost sa luptam sa pastram cateva sate cand harta in momentul ala era inq , wall ( o zona acopetita de ei majoritar comparativ cu noi ) iarasi cateva sate inq si voi . singura posibilitate ar fi fost un schimb de sate cu wall dar cine ar fi renuntat la trupele existente sa faca asta ?

nu castigam teren.... e ambiguu ce zici . atata timp cat in ultimul timp statistica ne este favorabila eu zic ca nu ai dreptate . fiecare cu pct lui de vedere aici .

jucatori sprijiniti ... buffy ...corect si asta pt ca vroia sa vina la noi . ca ulterior s-a sucit e alta poveste . dar daca ei au fost asa corecti ( ** de recrutari de la aliati ) cine i-a dat mesaje lui drag4all sa se duca in noa ? tot buffy dar nu stii asta asa cum nu stii nici ca am primit toate mesajele pe care ea le-a dat . noa oare nu a facut recrutari ? pe cine ? zeus65 pe care il innobileaza intern , damn mexican care si el se pare ca s-a lasat din cate stiu .... playeri care sa conteze ? zero !
 

DeletedUser8266

Confunzi recrutarile antum alianta cu cele postum alianta :)

In rest ... cred ca timpul va da raspuns la toate :D

P.S. Sa inteleaga si chevyx, tu pui in aceasi oala ... recrutarile facute de NoA de cand se afla in razboi cu voi... cu cele incercate de voi cand eram aliati... Nu is acelasi lucru, chiar deloc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

crede-ma ca nu confund nimic . ce a recrutat noa noi nu regretam deloc .
 

DeletedUser

nimic mai mult decat vezi

De obicei niste imagini vin si cu cateva comentarii. Desi tu si imperiul moldav v'ati lansat intr'o discutie privind trecutul, eu sunt curioasa de cum decurg lucrurile in prezent. Si mai ales despre misiunea voastra contra jucatorului fulllll. Nici un sat luat din peste 2k de atacuri? :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus