NoA-M Vs ~INQ~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ai vorbit de cuceririle mele contra voastra fara sa stii ca exista twstats .

Eu :
Side 1:
Tribes:
Players: chevyx

Side 2:
Tribes: ~NOA~ NoA-M
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 67
Tabăra 2: 9
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 685,605
Tabăra 2: 93,926
Diferență: 591,679

image.php


Tu
Side 1:
Tribes:
Players: Imperiul Moldav

Side 2:
Tribes: ~INQ~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Cuceririle tale contra INQ sunt ZERO . Chiar m-ai facut sa rad acum :) nu te mai obosi sa raspunzi , lasa-i pe altii care au ce arata sa o faca .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Mai istetule cum si Lumberman joaca pe sittere si asiria (bine ei excesiv si numai pe conturi in sitting... eu mai rar) asa am jucat si eu si am luat ba de pe un cont 2-3 sate de la inq , ba de la altu si tot asa sau strans mai mult de 67 de sate cate ai tu acolo.... :)))))

Si tu ai vorbit fara sa stii ca exista creier.
 

DeletedUser

am vzt cat de activ esti . noroc ca ai ' pile ' la conducere si nu te-au innobilat aia sau poate nici tu nu esti altceva decat un cont de sustinere . chiar nu ti-e rusine sa te scoti in lume ? pe bune , incepi sa te ingropi in penibil si crede-ma ca nu ii sta bine unui jucator asa maaaare cum esti tu .

sa te citez :
'Si tu ai vorbit fara sa stii ca exista creier.'

eu dovedesc ca am , in toata sectiunea asta am fost obiectiv pe cand tu ....batman , batman . faci afirmatii fara a avea o sustinere in spatele lor doar din dorinta de a-mi arata cat de superior imi/ne esti tu dar nu dovedesti decat contrariul . norocul tau sta in faptul ca in joc fiecare foloseste un user fictiv si foarte putini numele din real pentru ca nu ai mai iesi nici pe strada de rusine .
 

DeletedUser8266

Da noroc ca nu ma inobileaza conducerea :))) merci ca ai pus o pila pentru mine.

Normal ca ai fost obiectiv cand eu spuneam ca sunteti 4 activi si in rest numai inactivi "nu este adevarat" cand iti luam sate si noi si moh , "voi luati de la inactivi ca acolo pe granite is numai inactivi" ... mi se pare destul de obiectiv.
 

DeletedUser

Tu te auzi ce zici ? Ai ca si mine impresia ca vorbesti doar ca sa mai auda lumea de tine sau ca sa faci un pic de curent ? In timp ce eu am jucat pe cont la voi in trib si stiu ce vorbesc tu o faci doar ca sa mai auda lumea de tine , doar iti expui parerile inchipuite .

asta a fost norocul vostru la inceputul razboiului , inactivii din INQ care erau in granita cu voi , apoi inactivii din Wall cu care am fuzionat si care iarasi erau in granita cu voi sau cu Moh . Asta-i mandria voastra pentru ca de la cei care conteaza nu ati luat mai nimic . Poate voi avea chef sa fac cateva statistici si vis a vis de playerii de top din Inq ca sa te dezamagesc . Daca o pot face mai mult decat te-a dezamagit viata pana in prezent . Arata-mi fapte nu vorbe ca de alea-s satul .
 

DeletedUser8266

Asa e ... is memeber si vreau senior member :))) si vorbesc sa mai auda lumea de mine =)))))))))

Hai ca a trecut aproape un an de cand aveati voi inactivi aici si vad ca asa de inactivi ce sunt ca mai si iau sate , eu daca as fi in locu lui Murai al II lea , Kingstore , sevenswords si cine mai e prin zona mas simti jignit sa ma numeasca unu "inactivi din wall" , ca dca erau inactivi ...nu puteau intra la voi in trib.

Aaaa ca iai plictisit tu cu basemele tale pana sau lasat de joc ... e partea a 2 a:)) da tu ai preluat activi din Wall, si cum am mai spus.

Vorbim in viitor nu acu .

p.s. nu te mai agita asa ca o sa ti se sparga o vena la creieir si nu vreau sa am vro vina.
 

DeletedUser

sezi bland taticu ca nu Mari sau Muray sau Seven sunt inactivii , pe aia ii stiu si ei la fel de bine ca mine . nu faci deosebire intre un jucator care nu ataca anumiti playeri din tribul advers cum este Mary ( si a carei decizie o respect pt ca si eu tin la prietenii mei ) si unii care au retras siterul si nu au mai intrat fara a lasa iar sau care au fost atacati si nu au stiut nici sa se apere nici sa ceara ajutor . ma abtin sa cataloghez gandirea ta , e ca in bancul ala cu neuronul care se naste singur sus cand toti ceilalti erau joc , ce poti face intr-o pestera goala , rece , intunecoasa ?

te las ca deja m-ai plictisit , poate in timpul liber pe care ti-l acord mai faci si tu ceva meditatii la gramatica ca duci lipsa de asa ceva
 

DeletedUser8266

1- stiu ce e cu kingstor cum stiu ce e cu toti din zona...

2- daca ai fi jucat pe un cont de la noi din trib ai fi stiut cine sunt si nu miai mai spune mie "vezi poate te inobileaza conducerea"

3- sunteti exact ca wall , cand pierdeti scuze scuze scuze , cand castigati ...castigati pe cat de buni sunteti :)) , dar cum am spus si Wall conducerea e de vina de inactivitatea dintrun trib ...deci nu e vina mea ca voi sunteti inactivi.

Dati afara daca nu va convin si va deranjeaza.

4- ar fi mai bine sa te "documentezi" mai exact de ce nu se ataca acolo .... pe langa asta cu prietenia care sa creat dupa.
 

DeletedUser

1. aici stiu si eu daca recitesti ce am scris

2. aici nu ai inteles ironia mea . oricum nu ma intereseaza laudele tale ca esti conducator sau intemeietor noa

3. deci ca , conducator esti de vina ca x dintr-o data nu mai vrea sa joace si nu mai intra pe cont ? sau ca vede ca e atacat si nu-i pasa pt ca intelege sau investeste timp in mod diferit fata de tine ?
- ii dau si afara daca ma rogi frumos cu pls-uri multe si floricele

4. nu-ti face iluzii desarte in van
 

DeletedUser

sa te vad pe tine, moldavule la treaba, pe joc, nu la spam aici pe forum. :D
 

DeletedUser8266

sa te vad pe tine, moldavule la treaba, pe joc, nu la spam aici pe forum. :D

Salut , neam vazut de mai multe ori pe mai multe conturi , sa iti reamintesc cand jucai sitter pe conturi de aici din nord la inceput? Bine spre deosebire de tine lumberman si asiria , nu zic "aici e dmada" poate intimidez pe cineva ... eu imi vad de treaba linistit fara prea multa galagie.

@chevyx nu e nici o iluzie uite iti dau un indiciu ... uni vor sa doarma noaptea :))

si e vina conduceri nu ca e 1-2 inactivi ci ca sau adunat si is asa multi, si da e vina conduceri ca x si y nu cer sprijin , etc etc.
 

DeletedUser

nu-ti face iluzii ca nu stiu si cu dormitul in timpul noptii

mda , esti tu /eu /altii de vina ca x nu mai joaca sau ca a dat de greu pe 11 si incepe pe 19/20 . perfect .
 

DeletedUser8266

nu-ti face iluzii ca nu stiu si cu dormitul in timpul noptii

mda , esti tu /eu /altii de vina ca x nu mai joaca sau ca a dat de greu pe 11 si incepe pe 19/20 . perfect .

Pai daca stii atunci ce tot atatea fonfleuri ..ca faci ca dregi ca etc.

Ca sa zic si eu cu inactivi , banati , jucatori care sau lasat , ia zi cate sate ati luat aici in zona unde a fost v V v ... maxim 30(cu tot cu alea recuperate) ? cate ati pierdut? cateva sute...deci nu vad sa fi luat nici voi sate de la activi , jucatori care nu sunt banati etc etc. luati doar din zone usoare.

Si toate triburile se confrunta cu problema inactivilor , jucatorilor care se lasa pentru alta lume , care nu mai au timp de joc etc , treaba conduceri e sa rezolve problema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci galateni e un jucator ' usor ' ? in traducere slab sau altfel ?

???

Si toate triburile se confrunta cu problema inactivilor , jucatorilor care se lasa pentru alta lume , care nu mai au timp de joc etc astea-s principalele voastre cuceriri cu care va mandriti . sate luate de la jucatori grei ? ciuciu .
 

DeletedUser8266

deci galateni e un jucator ' usor ' ? in traducere slab sau altfel ?

???

Si toate triburile se confrunta cu problema inactivilor , jucatorilor care se lasa pentru alta lume , care nu mai au timp de joc etc astea-s principalele voastre cuceriri cu care va mandriti . sate luate de la jucatori grei ? ciuciu .

Nu e jucator slab da satele din "insulita" din k75 ... nici nu vream sa le pastram ... si de la un jucator banat e usor de luat sate.

da nu e problema asta ...

Cat despre satele luate de noi ... nu conteaza jucatorul , noi vedem altfel jocu da nu are rost sa iti explic .

Vom vedea in viitor
 

DeletedUser

dar satele din k66 ? sau alea nu-s pierderi , sunt cedari ? si la alea renunta ? inseamna ca decati tot k 66 sau doar jumate ?

iti repet , accept lectii si replica de la un jucator activ in joc si de la unul care tine granita nu de la unul care sta ascuns la caldurica si mega player . asculta-l pe mada , vorbeste si in joc nu doar la spam .


satele s-au luat sambata ,duminica si luni in special . azi e miercuri , se poate verifica pe tw . de cand e el blocat ,de vineri ? si atunci cum am lansat atacurile , e blocat pe atacabil ? uite si dovada , trage si tu concluzii despre adevarurile spunse de tine .

http://ro.twstats.com/ro11/index.php?page=player&mode=conquers&id=23260
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

dar satele din k66 ? sau alea nu-s pierderi , sunt cedari ? si la alea renunta ? inseamna ca decati tot k 66 sau doar jumate ?

iti repet , accept lectii si replica de la un jucator activ in joc si de la unul care tine granita nu de la unul care sta ascuns la caldurica si mega player . asculta-l pe mada , vorbeste si in joc nu doar la spam .

Da bravo sunteti cei mai tari cei mai rai ... pacat ca pierdeti pe toate granitele ...ati avut o zvacnire de moment si gata "sa ne umflam in pene"

Da ce sa ii faci daca nu stiu sa joc normal ca stau la caldurica ... nu ma duc pe granita ca sa nu imi iei tu satele.

p.s. ati lansat atacurile dupa a fost blocat si atacurile merg in continuare.... e greu de inteles...greu tareee
 

DeletedUser

tu iti dai seama ce gogosi scoti ? daca e blocat cum poate fi atacat ca nu e blocat pe atacabil ? habar n-ai de ce vorbesti , scoti din tine de plictiseala .


Piaţa centrală Nivelul 1
În piaţa centrală se întîlnesc soldaţii tăi. Aici poţi da comenzile de atac şi îţi poţi stabili trupele.
Comenzi
Trupe
Simulator
Sate învecinate

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit
Dă comanda


ai ramas fara argumente si o dai in diverse .
 

DeletedUser8266

@chevyx :))) nu mai sta pe extern ca te faci de ras :))) stai acasa.

mai repet odata " atacurile erau trimise , apoi el a fost blocat , deci nu se mai putea apara" ...atacurile trimise merg in continuare daca un jucator e banat , nu mai poti trimite noi atacuri ...da atacurile trimise , nu se opresc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus