NoA-M Vs ~INQ~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ba nu , 1 recuperat apoi :)) Asta e , se mai intampla . Ne putem acorda mea culpa prin faptul ca cine tb sa dea nobilii a ramas fara net pt ca nu l-a platit ? O prostie . Ne consolam cu faptul ca am rupt trupe si am distrus ceva prin sate . In rest ......bvo lui desi nu stiu dc dar cred ca a fost cineva sitter . Poate ma insel . Nu conteaza asta .
 

DeletedUser8266

:)) pai erati o gramada care dadeati cu nobili ...toti ati ramas fara net?:))

Si pe cont a jucat el :) oricum si daca a avut/este sitter nu vad problema, e interzis cand ai 2000 de atacuri sa te aperi in "ture" ?:))

p.s. satele luate se considera doar cele luate si pastrate...cele luate si pierdute nu se iau niciodata inconsiderare
 

DeletedUser

ce stii de 2? :D
da am fost eu pe cont nu am dormit 3 zile deloc azi noapte am facut un pic nani
nu judecati un jucator pt faptu ca innobileaza intern si in primu rand nu ma jigniti cum au facut-o colegii tai :)
 

DeletedUser8266

2 care au ramas fara net =))))))))))))))

Lasai sa judece cum vor... o sa inteleaga ei mai incolo :D
 

DeletedUser

ce stii de 2? :D
da am fost eu pe cont nu am dormit 3 zile deloc azi noapte am facut un pic nani
nu judecati un jucator pt faptu ca innobileaza intern si in primu rand nu ma jigniti cum au facut-o colegii tai :)

eu nu te-am jignit:)
oricum bv...cum a zis si chevyx....nu am reusit sa-ti zgarai zidul:mad:
 

DeletedUser

ce stii de 2? :D
da am fost eu pe cont nu am dormit 3 zile deloc azi noapte am facut un pic nani
nu judecati un jucator pt faptu ca innobileaza intern si in primu rand nu ma jigniti cum au facut-o colegii tai :)

Nu a fost frumos cu mesajele alea iar ce-i ce au depasit o anumita masura au primit mesaj de la mine . Sper sa accepti scuzele mele in locul lor . nu cred ca te judeca cineva pt ca ai interne cum nu cred ca exista cineva care sa nu aiba asa ceva .
 

DeletedUser

exista,dar nu sunt jucatori din top 50...sau nici macar 100,cred...
 

DeletedUser

topicul asta si cel NOI vs. ~INQ~ vor deveni ceva mai animate in curand, cu noile "upgradeuri" din ~INQ~! :D
 

DeletedUser

Uuuuuu, stii ceva ce noi nu stim! Impartaseste'ne! Nu tine doar pentru tine. :(
 

DeletedUser8266

Eu cred ca lucrurile pot sa ia o turnura ...mai neasteptata si ...sa se "omoare " de tot lumea asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce-i cu galateni , a fost inchis la cerere pe baza de stres ?



Side 1:
Tribes: ~INQ~
Players:

Side 2:
Tribes: ~NOA~
Players: galateni

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 120
Tabăra 2: 25
Diferență: 95

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,200,920
Tabăra 2: 251,629
Diferență: 949,291

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Mare lauda de parca nu stim toti ce e cu satele astea , is toate ca 80%din toate satele luate de voi/// din zona aia din k75 insulita noastra din mijlocu vostru , pe care nu o pierdeam niciodata dar cu ajutoru trdatorilor ca , RAR apoi luxes care a plecat de la noi la voi ... apoi cu ajutorul adminilor prin banarea definitiva lui awqs care avea vro 300 de sate acolo ...etc etc.

Zona aia nici nu mam gandit ca o mai tinem , tu uitate la granita , la continentele de pe granita uitate la procentajele de dominatie de acu .. si cele de acu 2 saptamani , o luna... ia vezi... ati avansat? nu , ati dat inapoi .... doar acolo "insulita" aia acolo luati sate si acolo din cauza mai multor "accidente" ... vedem pe viitor.

ca din cate am vazut sunteti 3-4 maxim care jucati pe 100 de conturi ... mai puteti? nu va bat nevestele? nu va dau afara din casa mamele? mai apucati sa mancati?


Side 1:
Tribes: ~NOA~
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~ RAR
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 756
Tabăra 2: 643
Diferență: 113

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,364,824
Tabăra 2: 6,585,397
Diferență: 779,427

image.php


Sau astia nu is a vostri? ba da .. is familia voastra iubita ...diferenta e ca noi am luat sate in granita , voi ati luat din "insulita" aia care erau sate ba banate... da puteau fi atacate, ba a intors unu armele si neati prins in c.. gol ... etc, eu in locu tau nu mias face griji de NOA ci de granita voastra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e treaba mea dar....


Side 1:
Tribes: ~NOA~ NoA-M
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~ RAR
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,333
Tabăra 2: 1,610
Diferență: 277

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,976,032
Tabăra 2: 16,253,873
Diferență: 3,277,841

image.php


+ ca noa mai avea 2 triburi pe care le-a desfiintat si s-au pierdut statisticile
 

DeletedUser

:)

ma bucur ca esti obiectiv ( de unde atata obiectivitate ca doar nu se gaseste aruncata pe strada )


Mare lauda de parca nu stim toti ce e cu satele astea , is toate ca 80%din toate satele luate de voi/// din zona aia din k75 insulita noastra din mijlocu vostru ( corect , mandria voastra , satele luate de la inactivi ), pe care nu o pierdeam niciodata dar cu ajutoru trAdatorilor ca , RAR apoi luxes care a plecat de la noi cum si de la noi au plecat la voi cu deosebirea ca de la noi au plecat sub amenintari - parca zimbru + inca 2-3 pe cand luxes a venit pentru prieteni cunoscuti de pe alta lume -fink77la voi ...sa-ti reamintesc ca RAR a fost intai cu noi , a trecut de partea voastra dupa care a revenit cu noi iar voi prin Galateni ne-ati cerut alianta cu voi contra RAR si NOI ? apoi cu ajutorul adminilor prin banarea definitiva lui awqs care avea vrEo 300 de sate acolo ...etc etc.aici chiar faci o afirmatie fara rost , INQ nu are prieteni printre admini si nici nu a apelat vreodata la tertipuri contra voastra ( cel mai evident a fost cand am avut dovada ca Galateni desi blocat joaca pe Dman Mexican; cont de sustinere in Noa; si nu s-a luat nici o masura) + ca awqs ne-a cerut cont sa va atace / vrajeala sau nu oricum nu-i dadeam .

Zona aia nici nu mam gandit ca o mai tinem , tu uitate la granita , la continentele de pe granita uitate la procentajele de dominatie de acu .. si cele de acu 2 saptamani , o luna... ia vezi... ati avansat? nu , ati dat inapoi .... doar acolo "insulita" aia acolo luati sate si acolo din cauza mai multor "accidente" ... vedem pe viitor.asa-i , vedem pe viitor unde/cand/cum vom mai avansa ca doar aveti granita plina de alde Osamabinladen sau Alexasul , niste playerasi in adevaratul sens al cuvantului . Doar cand imi amintesc ca s-a chinuit Alexasul 3 saptamani sa ia un sat de la un amarat ( Dncvea ) cu 5 sate doar intre voi si nu a reusit ma apuca 'groaza' cand il vad in granita . '

ca din cate am vazut sunteti 3-4 maxim care jucati pe 100 de conturi ... mai puteti? nu va bat nevestele? nu va dau afara din casa mamele? mai apucati sa mancati?niste inchipuri de om care incearca sa-si jigneasca adversarii dar nu face altceva decat sa isi arate limitele . nu suntem nici 3-4 activi si nici nu jucam pe 100 conturi . Ca si voi avem si noi inactivi ( castigurile alea cu care va faliti voi in statistica cu noi pt ca vis a vis de un player activ va este rusine sa vorbiti ) dar retine , NOI NU INNOBILAM PE SUB MANA CA VOI , DOAR CONDUCEREA SI PRIETENII CONDUCERII . POTI NEGA AFIRMATIA ASTA ? NU !

Nu-i problema ta ce/cum e in familiile noastre asa cum nici eu nu te intreb daca sotia ta si-a facut baie sau cand esti plecat de acasa sa......



Sau astia nu is a vostri? ba da .. is familia voastra iubita ...diferenta e ca noi am luat sate in granita , voi ati luat din "insulita" aia care erau sate ba banate... da puteau fi atacate, ba a intors unu armele si neati prins in c.. gol ... etc, eu in locu tau nu mias face griji de NOA ci de granita voastra.sate banate ? stii la fel de bine ca mine pe cate conturi va invartiti . ultima blocare a lui galateni , pe ce cont juca cu parola ? pe damn mexican iar alexasul ii dadea siter acolo sa-l scape de atacuri . sa nu vorbim de corectitudine atata timp cat 75 % din l11 stie cum va invartiti cu parolele pe alte conturi . Deci e vina INQ ca voi sunteti niste jucatori incorecti ? Noi pierdem 22 sate pe unele conturi pentru greseli DE SPRIJIN IN COMUN dar voi pierdeti conturi intregi pentru intentii .



A , si sa nu uit , astept replica de la un jucator NOA care joaca nu de la unul care sta la adapost . Unul ca Galateni ,Godfather sau Horus care sunt in granita si ' muncesc ' nu unul care din 26,11 si pana in 31.03 doar a facut spam . Pentru ei tot respectul legat de joc , il merita . Pe cand tu.......faci doar spam , activitatea ta in joc fiind inexistenta .

Nu-mi pasa cat de cunoscut esti tu pe triburile in comparatie cu mine sau cat de vechi , atata timp cat activitatea ta este zero nu insemni nimic .


O zi placuta iti doresc !

Astept replica . De la cei de mai sus .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e treaba mea dar....


Side 1:
Tribes: ~NOA~ NoA-M
Players:

Side 2:
Tribes: ~INQ~ RAR
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,333
Tabăra 2: 1,610
Diferență: 277


+ ca noa mai avea 2 triburi pe care le-a desfiintat si s-au pierdut statisticile


E posibil ca diferenta sa fie mai mare in favoarea noastra sau a NOA , nu stiu daca un player care sterge contul sau este sters de admini dispare din statistici si nici nu am chef sa verific .

Mai este influentata de playerii care au trecut dintr-un trib in altul .

Ms oricum pt postul tau .
 

DeletedUser8266

:)) Adica cand luati sate de la awqs care e banat dar poate fi atacat , si el nu poate intra ... se cheama ca luati sate de la activi , cand luam noi sate pe granita de la ...lumberman sau asiria care mai sta sitter pe granita nu stiu , se cheama ca luam de la inactivi:))

atunci mias face chiar griji foarte mari daca aveti o granita cu noi plina de inactivi si o granita cu MoH la fel plina de inactivi ... unde vezi tu tribul ala activ?

iar cu luat si neluatu sate , cred ca am luat mai multe de la inq decat ai luat tu de la noa :))) asa ca nu mai incerca sa bagi intriga.

Nu iti fa tu griji de jucatori de la noi , macar is activi :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus