noobs. cine suntem si ce vrem.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

u ii vrei pe noobs si tsl..
Da ei te vor pe tine ??
doar satele :mad:

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

DFA1 - mai ai o varianta.. "Stergere de cont" :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11051

@ dfa1 pai la noi se practica inobilierea interna ..
deci tr sa imi dai 10% din sate :D ca sa intri la noi in trib ;)

da tinand cont ca u ai luat aproximativ 20 de sate din interne tie iti luam 20% :D
 

DeletedUser7708

@ dfa1 pai la noi se practica inobilierea interna ..
deci tr sa imi dai 10% din sate :D ca sa intri la noi in trib ;)

da tinand cont ca u ai luat aproximativ 20 de sate din interne tie iti luam 20% :D

Păi tocmai d-aia vin, să înnobilez intern.
 

DeletedUser

cum a ajuns acest topic . aici s-au certat unii jucatori , acum se discuta despre satele lui dfa1 , innobilari interne . Din toate astea daca eram la prima vizita pe forum credeam ca cei din noobs se cearta mereu si martzian innobileaza intern . Aici trebuiau sa scrie doar cei din noobs ...
 

DeletedUser

astazi doi jucatori din mod, trib care ne avea trecuti la PNA, au lansat atacuri de curatare impotriva a doua sate noobs.

au atacat inclusiv cu defensiva :D...

tot astazi am primit nu mai putin de 5 cereri din partea unor membri mod de a intra in noobs. daca le-as onora, cred ca as reusi sa-i destabilizez de tot, dar nu am sa o fac. o sa le pregatesc altele insa...
 

DeletedUser

Si catre tribul TSL au fost trimise mesaje de catre membrii Mod prin care acestia cereau invitatii .
Dar cum suntem un trib care ne respectam si echipa conteaza mai mult decat punctele si disperarea unor jucatori din afara va trebui sa le respingem cererea .

Ce le va rezerva viitorul va ramane de vazut .
 

DeletedUser7708

martzian, şi eu am fost la chef azi, dar nu m-am dat în spectacol.
 

DeletedUser

martzian, şi eu am fost la chef azi, dar nu m-am dat în spectacol.
ma dfa unde sunt astia de la tine din trib?.. inainte aveai trupa de mascote pe forum, unde sunt??... faceti si voi putin spectacol ca ne plictisim..:( ... asa cum faceati voi inainte :p
 

DeletedUser8343

Va rog sa reveniti on topic! daca veti continua cu spam acest topic va fi inchis. Considerati acesta un avertisment!
 

DeletedUser

ma dfa unde sunt astia de la tine din trib?.. inainte aveai trupa de mascote pe forum, unde sunt??... faceti si voi putin spectacol ca ne plictisim..:( ... asa cum faceati voi inainte :p



altu
vai mai sunteti multi ma ?:))
cata invidie :))
dread dai ma si astuia un inactiv ceva , un sat moca , nu fi rau nu vezi cum latra de foame pe aici , aruncai si lui un os ceva in farfurie sa vezi cum o linge :))
 

DeletedUser8914

blbalbalbal

noobs stie bine ce vrea , martzianu stie sa pregatesca tot timpul ELEMENTUL SURPRIZA.


off topic : ingerasa ce frumoasa esti
 

DeletedUser7708

noobs stie bine ce vrea , martzianu stie sa pregatesca tot timpul ELEMENTUL SURPRIZA.


off topic : ingerasa ce frumoasa esti

Întradevăr, martzian is the man:
Agresor: martzian
Sat: reg 6 cercetare diversiune (479|599) K54

Număr: 0 0 1 0 0 5917 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 1 0 0 5917 0 0 0 0 0 0

Felicitări domnule, atac fără berbeci.
 

DeletedUser10829

eu cred ca a fost un atac strategic, sau nu stiu ce a vrut sa faca:D:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus