Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu inteleg dc trebuie sa ne jignim ,orgolii chiar asa mari!!?

Am jignit ca si raspuns la jignirile voastre.Pana si aceste mesaje tot de la voi au inceput.

Nu sunt frustrat,motivul pentru toate mesajele a fost sa demonstrez ca nu sunt un vai de capul meu cum ma considerau toti din class,sau doar "internist"(exemplu: sa inteleg ca esti mai viteaz singur decat cu tribul in spate?...se vede ce fel i-ati invatat pe cei din sfr sa joace (autor:blackdude,pe forum),si multe multe alte chestii de genu(majoritatea pe privat).Nu permit unor nimeni care s-au vazut mari pentru ca au oameni in spate care-i suporta sa-si bata joc de mine.Le-am dat peste nas si nu vreau sa uite asta.

Repet,am jignit ca si raspuns la jignirile voastre.
E ultimul meu post,nu are rost sa continui sa vbesc cu cei din class,oameni foarte obiectivi de altfel.
 

DeletedUser

ok, hai lasa-ne acum..du-te..papa..ti-ai facut de cap cu noi, ne doare nasul la cum ne-ai dat-o.. bravo tie..multumim ca ne-ai crescut satele

am uitat sa te jignesc in posturile anterioare, hapciupaliticule :) daca frustrat pentru tine e o jignire..du-te pe la biblioteca, iti recomand o carte mare groasa..scris DEX pe ea..

Parte 1:
Triburi: Class, Class.
Parte 2:
Jucători: VrMx

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 8
Diferență: 36

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 423,903
Tabăra 2: 72,392
Diferență: 351,511

chart
 

DeletedUser

Mah dar pe voi chiar nu va deranjeaza ca eu imi trag o amanta?!!! Vrmx?! Nu te deranjeaza ca o sa fiu cocosel cu 2 creste,omu cu 2 neveste?!!! La fel ca blackdude .
 

DeletedUser

Observ ca suferiti de voi in ultimul hal ...
Vreau sa zic un singur lucru...mai aveti de papat mult pana sa ajungeti la nivelul lui radu, asa ca mai usor cu aerele de jucator.
blackdude, te mai legi mult de Dex? de cand te stiu numa dex,dex,dex scoti pe gura altceva mai sti si tu ? inteligentule ...

hai salut si spor
 

DeletedUser

Observ ca suferiti de voi in ultimul hal ...
Vreau sa zic un singur lucru...mai aveti de papat mult pana sa ajungeti la nivelul lui radu, asa ca mai usor cu aerele de jucator.
blackdude, te mai legi mult de Dex? de cand te stiu numa dex,dex,dex scoti pe gura altceva mai sti si tu ? inteligentule ...

hai salut si spor

du-te si le fa o clisma lui vrmx si lui radu
 

DeletedUser12163

Nu nu le mai raspundeti..lasatii sa vorbesca singuri pe forum,au aratat pe harta ce pot,acolo se practica jocul nu aici,cu spam..
 

DeletedUser

Nu nu le mai raspundeti..lasatii sa vorbesca singuri pe forum,au aratat pe harta ce pot,acolo se practica jocul nu aici,cu spam..

bre eu nu pot abtine sa nu comentez pe aici..suntem romani ce dracu, pana si unguru nu se poate abtine :D printre cojile de seminte care le scuip, mai scap si 2-3 injuraturi ca asa e obisnuinta la suporteri :rolleyes: si ca la orice "meci" rezultatul e cel decisiv..sunt normale reactiile lor..provocari, injurii, amenintari ca ne rup pe alte lumi etc

pana una alta, cu toate ca sunt dinamovist, ma trec de partea galeriei stelei in seara asta, ca sa beau bere moka :))
 

DeletedUser37659

neinspiratule...nu ti-ai gasit meciu potrivit :D

si nu,nu ma deblochez...asteapta barbarele :p
 

DeletedUser12163

Da,sunt trupe in satele de barbari si ne facem oda....:))

Inamici învinşi (agresor)
1 Class 47,51 Mil.
2 Inchisoarea federala 17,00 Mil.
3 Class. 14,27 Mil.
4 Reload 10,56 Mil.
 

DeletedUser

Aveti recreatie
Sunt sef de generatie
Va dau pauza de masa
Mai iesiti si voi din casa :D
 

DeletedUser

Sa stiti ca nu prea mai imi place de voi. Cand va certati era mult mai misto :D
 

DeletedUser

Eu am cu cine sa ma cert. Cu Hakerul Algerian . A tufut google-UL . :D
NU MERGE GOOGLE NICI PE CHHROME, NICI PE IE, NICI PE OPERA :D
 

Atașamente

  • haker.jpg
    haker.jpg
    63,9 KB · Vizualizări: 125
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus