Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
bine,bre,te tin minte...in loc sa golesti satele ai disparut:(

lasa ca a avut grija coplayeru' tau sa imparta discutia noastra peste tot...cand au vazut colegii tai, au sarit in haita...
eu cand am intrat dupa vreo 2 zile am vazut niste sate pierdute si pe unul aveam nobili de la ala cu ochii albastri ... initial am vrut sa-l las sa il ia, dar cand am vazut in ce hal ataca am spus ca nu merita nubul asta sa mai ia ceva de la mine :))
 

DeletedUser

vrmx

Text personal
GodLike

Shine bright like a diamond.

Felicitari VEDETELOR.Va las sa faceti ce stiti mai bine:mai luati niste barbari(la asta sunteti campioni,la barbari si mocaciuni)!Pacat,nu ati reusit sa-mi demonstrati nimic,nici macar voi,VEDETELOR,mie,care sunt un nimic care ia numai interne.Am pierdut o saptamana degeaba,desi...mi-a facut placere sa-mi bat joc de voi.

Am fost atacat mai mult sau mai putin,fiecare pe cont propriu sau in gasca de 2-3 de:Anonym0us,S o n G o k u.,John Leguizamo,master3,malala,blue eyes16,prea finuTTa,MariukPary,mmm....,VLV ADY,Xodus,almicu si inca cativa,cel care s-a evidentiat,insa, a fost -Stormrage-.Si mai ziceati de mine ca-s cu internele.

ce sa mai zici si tu:)...la fel ca ceilalti ce au luat-o pe harta ati ramas doar cu datul din gura pe forumul extern...cand a inceput lumea va umflati care mai de care in pene ca ne faceti ca ne dregeti...acum ca v-ati luat-o (bineinteles din cauza problemelor aparute in viata reala, lipsa timpului, bla...bla...) nu v-a mai ramas decat sa incercati sa pareti interesanti pe extern.Nu sunteti!Mai bine bagati-va coada intre picioare si faceti-va nevazuti ca e mai bine pentru voi.Haide pa!
 

DeletedUser

Bah Negrule?!! Mai treci dreacu si tu pe Cronica de la Speed ca se-apropie finalul 2012 si decernam si noi niste premii de " exceptie" Ce naiba, nu premiem si noi pe dobitoci deloc?! Trece anu' fara ca sa ii cinstim pe dobitoci cum se cuvine?!!! Ia sa treci pe la Speed sa vezi Recordul Mondial Absolut si Sigur la Dobitocie . Din toate timpurile, nu doar pe 2012 ....HAHAHA
 

DeletedUser

ce sa mai zici si tu:)...la fel ca ceilalti ce au luat-o pe harta ati ramas doar cu datul din gura pe forumul extern...cand a inceput lumea va umflati care mai de care in pene ca ne faceti ca ne dregeti...acum ca v-ati luat-o (bineinteles din cauza problemelor aparute in viata reala, lipsa timpului, bla...bla...) nu v-a mai ramas decat sa incercati sa pareti interesanti pe extern.Nu sunteti!Mai bine bagati-va coada intre picioare si faceti-va nevazuti ca e mai bine pentru voi.Haide pa!

Am zis eu vreodata la inceputul lumii ca va facem?Du-te si canta la alta masa.N-am zis nimic de la inceput de lume si stiam ca desi avem un team relativ bun nu se compara cu VEDETELE si ca sunt multi care vor face 100% atac,multi care vor da stergere la primul organizat,multi care vor pierde sate in mijlocu tribului ca niste inactivi.Felicitari ca ati inobilat acei jucatori(numiti de mine barbari).Pana una alta vezi-ti de vedetismele tale si nu uita sa pui ceasul la 4 dimineata sa mai dai niste spionaje(in stilul vedetelor,cred ca pana la urma asta este definitia acelui cuvant...)
 

DeletedUser34110

ce scuze de 2 lei....trebuie sa va atace lumea la ce ora vreti voi,sau de fapt sa nu va mai atace=))))
 

DeletedUser40272

Am zis eu vreodata la inceputul lumii ca va facem?Du-te si canta la alta masa.N-am zis nimic de la inceput de lume si stiam ca desi avem un team relativ bun nu se compara cu VEDETELE si ca sunt multi care vor face 100% atac,multi care vor da stergere la primul organizat,multi care vor pierde sate in mijlocu tribului ca niste inactivi.Felicitari ca ati inobilat acei jucatori(numiti de mine barbari).Pana una alta vezi-ti de vedetismele tale si nu uita sa pui ceasul la 4 dimineata sa mai dai niste spionaje(in stilul vedetelor,cred ca pana la urma asta este definitia acelui cuvant...)


tu nu ai pus niciodata ceasul sa sune ca sa dai un atac?
nu mai fi rautacios....asta e jocul...nu cred ca doar cei din class isi pun alarma, asa ca nu tine prea mult ironia asta
voi de ce nu sunteti in stare sa innobilati "barbare"?...nu class-ul v-a facut recrutarile, voi singuri i-ati ales

Si eu cand v-am considerat mult mai buni decat class-ul am renuntat, nu ca m-ati fi innobilat, ci doar sa nu pierd vremea de pomana inca 2-3 luni...si uite ca m-am inselat....nu-mi pare rau, e mult mai bine fara "program":)


P.S. imi place cum va numiti adversarii cand pierdeti..."vedete":))
invatati sa si pierdeti, e doar un joc :p
 

DeletedUser

tu nu ai pus niciodata ceasul sa sune ca sa dai un atac?
nu mai fi rautacios....asta e jocul...nu cred ca doar cei din class isi pun alarma, asa ca nu tine prea mult ironia asta
voi de ce nu sunteti in stare sa innobilati "barbare"?...nu class-ul v-a facut recrutarile, voi singuri i-ati ales

Si eu cand v-am considerat mult mai buni decat class-ul am renuntat, nu ca m-ati fi innobilat, ci doar sa nu pierd vremea de pomana inca 2-3 luni...si uite ca m-am inselat....nu-mi pare rau, e mult mai bine fara "program":)


P.S. imi place cum va numiti adversarii cand pierdeti..."vedete":))
invatati sa si pierdeti, e doar un joc :p

Una e sa dai odata pe saptamana atacuri la organizat,alta e sa te trezesti zilnic la 4 sa dai spionaje,dar ma bucur ca asta e viata lor...
A fost greseala noastra ca am luat toti nubii,dar asta nu ne face pe toti la fel de ratati ca ei,cum ne considera VEDETELE.

Ps.Au fost de la inceput numiti zeii,eu le spun vedete.
 

DeletedUser

Astăzi, 02:35
#171
VrMx
Member
Data înscrierii:
April 15, 2009
Postări:
244

Am castigat razboiul pentru ca noi puneam ceasul sa sune la 4 sa dam atacuri...tu vad ca-l pui la 3 sa faci spam :))
 

DeletedUser

Astăzi, 02:35
#171
VrMx
Member
Data înscrierii:
April 15, 2009
Postări:
244

Am castigat razboiul pentru ca noi puneam ceasul sa sune la 4 sa dam atacuri...tu vad ca-l pui la 3 sa faci spam :))

ala e orarul meu,de aia mi-am si permis sa-mi bat joc de voi.
 

DeletedUser

ala e orarul meu,de aia mi-am si permis sa-mi bat joc de voi.

stai linistit ca multi au "orare" d'astea..te-ai gasit tocmai tu sa scoti ochii ca esti atacat cu spioni la 3-4 noaptea..cand ai avut 3-4 zile non-stop pe joc. fara sa respiri aer proaspat :))) ... vezi ca dependenta duce la ceva grav..in cazul tau, frustrare

si pe langa tine, au mai fost si alti frustrati care nu stiu sa piarda..ca sa dau niste nume mai "mari": eva22, dshowT

tin sa spun ca ii apreciez pe ceilalti dusmani, care chit ca pierdeau satele la care au muncit 2 luni de zile..si-au vazut de treaba si au mers mai departe..n-au facut tam-tam-uri cum faceti voi..pentru ei a fost un joc, nu un loc de munca cum il considerati voi :)
 

DeletedUser

Bah sa moara muierile dupa mine ,de nu va certati mai rau ca evreii cu palestinienii pt o bucata de sat . Voi reusiti sa pictati aici ,un morbid peisaj din Fasia Gaza ...hahaha
 

DeletedUser

stai linistit ca multi au "orare" d'astea..te-ai gasit tocmai tu sa scoti ochii ca esti atacat cu spioni la 3-4 noaptea..cand ai avut 3-4 zile non-stop pe joc. fara sa respiri aer proaspat :))) ... vezi ca dependenta duce la ceva grav..in cazul tau, frustrare

si pe langa tine, au mai fost si alti frustrati care nu stiu sa piarda..ca sa dau niste nume mai "mari": eva22, dshowT

tin sa spun ca ii apreciez pe ceilalti dusmani, care chit ca pierdeau satele la care au muncit 2 luni de zile..si-au vazut de treaba si au mers mai departe..n-au facut tam-tam-uri cum faceti voi..pentru ei a fost un joc, nu un loc de munca cum il considerati voi :)

nu stiu de ce ai impresia ca n-am iesit din casa,poate pentru ca ti-e destul de familiar obiceiul...dependenta?tu inca joci triburile,eu nu.

daca apreciezi barbarii care fac full atac si dupa plang in trib dupa def si pierd sate pe banda rulanta in fata marilor jucatori care stiu sa joace si sa se apere,inseamna ca esti doar un ratat din prima categorie si doar faptul ca ai avut in spate un trib te-a adus unde esti acum.

cu asta am incheiat.o seara excelenta:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12163

Mare critic esti tu vrmx,din ce spui tu noi suntem dependetii iar tu zeul....Uiti faptul ca multi jucatori au coplayer..joburi pe timp de noapte..cand au intrat pe un server cu viteza 3 eu cred ca toti s-au gandit ce presupune asta..

E doar un joc,pe acest server ai pierdut indiferent care a fost conjuctura(ai avut un trib in spate sau nu),ridica steguletu si mergi mai departe , lasa frustarile.

Nu inteleg dc trebuie sa ne jignim ,orgolii chiar asa mari!!?
 

DeletedUser23756

Vrmx, tu nu ai auzit de coplayer de ii faci pe toti dependenti? :rolleyes:
Nu inteleg care e problema daca un jucator e mai activ si aici ma refer la ceea ce spui tu, spionaje zilnice, atacuri la orice ora si culmea, timp si de spam :)

Hai sa bagam cuvintele intr-o cizma, sa o rostogolim de vreo doua, trei ori si sa vedem ce iese.Tu zici ca suntem maniaci, dependenti si fara viata privata, pe ai tai ii numesti delasatori.Apoi, mai bine zis ai vostri aveau aere de vedete si aveau impresia ca nu vor fi atacati de isi lasa conturile nesupravegheate...Ai nostri au fost mai harnicuti, au muncit si acum culeg roadele. Ok? Hai, du-te unde ai treaba, noi nu te retinem!
 

DeletedUser39457

ma amuza tare sa vad postarile de mai sus:D
asta e, am luat'o pe coaje, se intampla si la case mai mari:D
ca ai pus la 4 ceasul la 3,5,6 nu conteaza, important e sa nu al pui degeaba, totusi pentru jucatorii care au putin habar de jocul asta ca sa iti vina toate atacurile la secunda e un avantaj, e mai greu daca vin asa aiurea mai ales daca stai prost cu timpul:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus