Nord vs Sud

  • Autor subiect DeletedUser40272
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

alegere buna a facut class-ul cu recrutarea lui new champ asta
dispar punctele gri de pe harta mai repede:))
 

DeletedUser39457

Totusi inca nu sa inchis lumea, nu am nimic cu bogdanel si nici nu cred ca trebuie sa-i batem obrazul, a gresit ca a dat desfintare, in rest nu prea, organizarea unui trib nu trine neaparat de conducere, conducerea trebuie sa asigure linistea,bunul simnt si sprijinul in trib, in rest nimic.(totusi asta nu a iesit)
 

DeletedUser

Bah ,voi vreti sa va injur pe toti?!! Sau vreti sa va spun Povestea cu Vieru Boris si scroafele CAP-ului?!!! Ma uitam acum peste pozele lu' Frankfurt si mi-a venit in minte o poveste ....hahaha
 

DeletedUser

Boris, idolul scroafelor.
Porcul de doi ani a dat iama in 15 scroafe si a facut 130 de pui.Majoritatea puilor seamana cu tatal lor, virilul Boris.Daca scroafele ar putea vorbi, in mod sigur le-ar cere stapanilor o noapte cu idolul scroafelor din toata lumea, Boris. Renumele lui Boris, de 2 ani şi 130 de kile, din Marea Britanie a depasit demult granitele Regatului. Si asta pentru ca in doar opt zile a reusit sa cucereasca 15 scroafe si sa le toarne o caruta de pui.Cuceritor si manierat, Boris, de la ferma Tebbett's Butchers, din Tutbury, Marea Britanie, a reusit sa scape din cusca sa si sa ravaseasca 15 scroafe cu grohaitul sau dezarmant.
La exact trei luni, trei saptamani si trei zile, s-a văzut rodul escapadei lui amoroase: 130 de mini-Borisi au venit pe lume.
„De 20 de ani de cand lucrez la ferma asta nu am vazut asa ceva. Vierii de aici fac cel mult 50 de pui intr-o viata nu dintr-o lovitura, ca Boris", a declarat fermierul Darren Shaw, de 46 de ani. Conform acestuia, in primavara vor mai veni pe lume inca 100 de pui de Boris.Si asta pentru ca porcul a inteles ca este blestemat sa fie Idolul Scroafelor.
Ori de cate ori ma uit la pozele lu' Frankfurt ma gandesc la asemanarea izbitoare din Boris si Frankfurt . In toate pozele lu' Frankfurt apare cate o pupaza noua si ma gandesc ca peste putin timp or sa apara pe lume un puhoi de miniFrankfurti...hahaha
Sincer nu stiu de ce scriu despre asemanarea din Boris si Frankfurt ca eu de fapt vroiam sa-i felicit pe-alde astia din Class ..lol
 

DeletedUser

sa inteleg ca esti mai viteaz singur decat cu tribul in spate?...se vede ce fel i-ati invatat pe cei din sfr sa joace :D:D:D
ai noroc ca esti grupat si merg recuperarile..dar o sa-ti vina si tie randul imediat..ca esti la rand:rolleyes:

macar noi nu i-am invatat sa-si piarda noptile pe triburi ca sa mai fure de la dusmani cate-un satuc:D

ajungeti sa dati organizat pentru un cont fara trib pentru ca solo nu prea puteti sa-i luati sate,amuzant:D

edit:blah...n-a fost organizat....wtf a fost
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
dar va miscati cam greu bre :))
eu n-am mai intrat de vreo 2 zile pe cont, si inca mai am sate :))
 

DeletedUser12163

ce ironii din partea partea voastra,aveti cu ce sa va laudati..""mai am sate""..:))

Toate la randu lor..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ochi albastri, cred ca si mamaie dadea mai bine atacurile alea ... mie nu imi pasa , oricum o sa le luati, dar in limita timpului disponibil, am sa incerc sa ma apar pana inveti sa ataci cum trebuie, nu ca toti nubii :))
 

DeletedUser39777

:)) gaby, pana invata blue, invata-l tu pe lord perus sa trimita si el nobilii si atacurile la secunda...
Dar explica-i ca trebuie sa trimita sa ajunga in aceeasi secunda, nu sa trimita in aceeasi secunda :)))
Si apoi ma inveti pe mine cum sa ii fac split... sunt doar 40 secunde intre nobilul 1 si nobilul 4 :))
 

DeletedUser12163

Gabyy ce.l bun,ce sa zic...una peste alta sa mai privesti si tu statisticiile daca tot zici ca sunt noob..orcum putin ma intereseaza parerea ta...esti in plus si pe joc si pe forum..

Am luat si eu cat mi-a permis moralu,daca eram noob dadeam in continuare pe moral de 50%..

Parte 1:
Jucători: blue eyes16
Parte 2:
Jucători: Gabyy89

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bah voi stiti Uzul de arma?!!! Ati instruit armata cu privire la prevederile legii 14 /96? Stiu topoarele cand sa faca uz de arma?! Cand se evita si cand se interzice ?!! Daca ,sa presupunem ca Gaby are in sat o insarcinata vizibil gravida si inca una gestanta ,se face uz de Nobil?!!! Si daca Gaby are dincolo de gardul satului niste copii ce bat mingea pe maidan?!! Mai trimite-ti full-uri?Ia invatati voi Uzul de arma si dupa-aia atacati ca va fac tiket la Tribunalul INNO pt nerespectarea regimului armelor . RAHANE TU ESTI BRE AZI JUDECATOR DE SERVICIU?!!:D
 

DeletedUser

Lasa-i blue sa grohaie cat doresc...nu mai au ce face pe harta, se dau tari in clanta pe extern.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus