Nume: indecis / intentii - top10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

circuitul berii in natura. nu trebuie ignorat si nici oprit. d'aia apar tot felul de tulburari gen maremoto, toremoto, godzila si gauri de vierme. trebuie avut grija de ecosistem.

Hooopppaaaa !!
Te am prins Lascarica ....
Deci recunosti ca intentionai sa transporti resuse bahice de la tine la MD si apoi la liderul vostru BlooM ??!!
Deci asta i mi esti ....
Domnul Lamine ...
Domnul Lamine ....
Conspirativii astia care doresc sa formeze acest trib , recunosc ca puneau la cale transporturi de resurse intre ei !
Trebuie banati ...
Eu propun sa le luam un sat inca de martea vitoare la fiecare dintre ei ....
Sau sa le scadem punctajul cu 1000 de puncte de miercuri !
 

DeletedUser

nu recunosc ca intentionam. recunosc ca intentionez si o sa si o fac. si o voi face atata timp cat exista bere.
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (10 members and 0 guests)
Mater Dolores*, Alex.angel.Alex, arianWest, blestemat, BlooM, Charlie Jade, copilutzu, Lord-Light, mpllucian36, tesis

10 chiar :D
 

DeletedUser

Asteptam cu nerabdare continuarea :D Pentru ce sa riscam ca atatea minti stralucite sa se gripeze din cauza posturilor unor neavizati ca noi? Este distractiv si constructiv sa stai pe tusa si sa vezi cam ce discuta playerii cu experienta :D Parerea mea... :cool:
 

DeletedUser8715

e frumos ca acu, cand inca nu a inceput lumea, toti se respecta. ar fi frumos ca acest "curent" ca continue si dupa inceperea lumii, desi nu cred:( vom vedea:eek:
 

DeletedUser

e frumos ca acu, cand inca nu a inceput lumea, toti se respecta. ar fi frumos ca acest "curent" ca continue si dupa inceperea lumii, desi nu cred:( vom vedea:eek:

As fi curios daca exista cineva care poate spune ca nu l-am respectat, ingame sau forum. Aliati sau colegi de trib, adversari sau simplii alti jucatori.

Sincer, nu cred. Oricat am avut "conflicte", ca sa zic asa cu diversi jucatori/useri, de lipsa de respect nu cred ca ma poate acuza careva pana acuma.

Si, eddy, nu uita ca e L7. Pe mine personal nu ma intereseaza cine in ce trib a jucat, cate puncte a avut. Daca e capabil de team play, e omul potrivit.
 

DeletedUser8715

nu m-am referit la tine, ci in general.am fost putin offtopic la faza asta, dar... ma uitam pe forumurile de pe alte lumi, in special 4 si 5, parca ar fi becali cu voiculescu. si aruncand cateva priviri pe aici, am vazut respect, ceea ce e cam ciudat:D
in alta ordine de idei, succes cu tribul...conducatorul da cate o bere pe zi?sau am auzit eu gresit:D
 

DeletedUser

Specificare poate inutila, dar zic eu, necesara.

Aici pe forum radem, glumim, ne destindem. In fond e un joc. Dar un joc pe care eu cel putin, vreau ca pe L7 sa-l joc serios. E tribalwars, nu tribalhugs. Prin urmare mistourile de pe forum NU se vor reflecta in stilul de joc care mi l-as dori pentru trib.


Cei care cred asta, va inselati. Cei care vor asta, va rog sa ma anuntati din timp ca nu mai doriti sa intrati. Ceilalti, cand trimiteti un mesaj, as aprecia si un minim de date de referinta(nu personale). Prefer ca macar 2, 3 chestii sa stiu despre fiecare.
 

DeletedUser8715

am glumit la faza cu berea:p....e normal ca aici sa glumiti, doar n-o incepe stresul de acum
 

DeletedUser

BlooM, il recomand pe stef04, garantez pentru personalitatea lui. Pe mine nu m-a dezamagit pana acum niciodata.
Sper ca argumentul e suficient.
acelasi argument si pentru Kaiser Caezar
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci, sa continu ca mi-am adus aminte!

legolas frunza verde
roham
Charlie Jade + 2 fete (suedeze ? )
Cei cu semnul intrebari nu stiu sigur daca vor...sau au fost vorbe aruncate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

toate ca toate dar frumusetea unui joc nu consta in team-play si in tribul tau cat in tribul dusman...deci ai putea sa iti faci o lista cu inamici :))
 

DeletedUser

Nu sunt un mare fan al vitezei 2, dar daca sunt acceptat in trib, vin sigur pe L7... Probabil cu o intarziere de o zi
 

DeletedUser

foarte populat topicul tau de noobi , BlooM ...
@eddy : dude... in tribul asta vor fii jucatori care stiu sigur ce e acela respect ( altfel ne da afara BlooM ( cu M marE) ]
 

DeletedUser5168

toate ca toate dar frumusetea unui joc nu consta in team-play si in tribul tau cat in tribul dusman...deci ai putea sa iti faci o lista cu inamici :))

southside...... probabil nu ma stii dupa acest nick.... dar mi-a placut de ceea ce ai facut pe l5 in tribul meu....chiar daca am esuat lamentabil :( ( nu fac eu fata unui adevarat conducator de trib, desi am incercat, au fost mai multe tentatii care m-au acoperit ca de exemplu: baute lungi, speed-uri...si multe altele :D ) sper sa ne intalnim in L7 in orice calitate (coleg, adversar, aliat, pna-ist :) )
 

DeletedUser2368

As fi curios daca exista cineva care poate spune ca nu l-am respectat, ingame sau forum. Aliati sau colegi de trib, adversari sau simplii alti jucatori.
Sa-mi aduc aminte? :mad: Ai uitat cand ai luat topicul meu la misto (ca mare moderator ce erai pe vremea aia) si in mod "indirect" ideile si persoana mea la faza cu petitia... Si acum va aud pe toti: "Ura avem viteza 2!" Asa ca numai zice ca mai imi aduc aminte ! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus