Nume: indecis / intentii - top10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Apropo, miguel. Daca nu ma insel, noi am avut odata tangenta, in niste mesaje private, mai demult. Daca nu ma inseala memoria; si "fata" e aceeasi persoana cu care am discutat atunci, e placerea mea sa joc alaturi de voi doi. Respectele mele pentru tine si "fata".

Multumesc de aprecierile facute:eek:
Nu este mama(:D) cea de care spuneam ci o buna prietena de pe lumile anterioare, tesis, si ea prezenta din umbra pe aici...o fata de toata isprava la randul ei;)

Later edit: L-as recomanda pe mr.SouthSide...am avut placerea sa il am inamic pe L5 si coleg de trib pe L6...mi-a lasat o impresie suficient de buna pentru a putea garanta seriozitatea lui (daca mai avea cineva nevoie de garantii)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa-mi aduc aminte? :mad: Ai uitat cand ai luat topicul meu la misto (ca mare moderator ce erai pe vremea aia) si in mod "indirect" ideile si persoana mea la faza cu petitia... Si acum va aud pe toti: "Ura avem viteza 2!" Asa ca numai zice ca mai imi aduc aminte ! :D

Gresit! Topicul tau "Petitie" a fost mutat unde ii era locul, si ceea ce am postat acolo nu consider ca a fost lipsa de respect, cu atat mai putin "luat la misto". Dar probabil asta tine de fiecare, cum interpreteaza anumite chestii. :confused: 'Mare moderator" ??? :p Ma faci sa rad :D

Multumesc de aprecierile facute:eek:
Nu este mama(:D) cea de care spuneam ci o buna prietena de pe lumile anterioare, tesis, si ea prezenta din umbra pe aici...o fata de toata isprava la randul ei;)

Later edit: L-as recomanda pe mr.SouthSide...am avut placerea sa il am inamic pe L5 si coleg de trib pe L6...mi-a lasat o impresie suficient de buna pentru a putea garanta seriozitatea lui (daca mai avea cineva nevoie de garantii)

Miguel, eu am lansat oferta pentru toti cei care vor sa vina. Eu personal voi incerca sa chem 3 - 4 persoane, restul, toti cei care vor nu trebuie decat sa posteze aici, sau sa-mi trimita un mesaj.
 

DeletedUser1707

Domnule profesor,

Nu stiu daca ma pot ridica la standartele tribului sau daca stiu sa joc serios sau daca stiu sa joc, dar am zis ca vreau sa joc cu tine sau impotriva ta asa ca voi fii prin zona sa vezi daca au fost degeaba kilometri aia de tutoriale :p...deci 29 iulie NE dupa ora 22:00?:D
 

DeletedUser

Mare Sef de Trib de N00bi,

Poate va ganditi sa vorbiti si cu dna moko...e cel mai "n00b" player de pe triburi...dar in schimb spamm-eaza la greu...:D
 

DeletedUser5168

Vad ca se aduna lumea, asta e bine, avem de unde selecta pentru ca daca se tot inscrie lumea, cu siguranta vom trece de limita de 50 :D
 

DeletedUser

BlooM...si eu!!

Iti spun asta ca esti nou si ca sa nu ai probleme mai tarziu:

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare

Si BlooM,la ce ora sa ne logam pe L7 ca sa picam toti in aceasi zona ???
 

DeletedUser5168

Si BlooM,la ce ora sa ne logam pe L7 ca sa picam toti in aceasi zona ???

inca nu s-a hotarat componenta..... iar cand va fi definita probabil nu va fi anunta pe forum :p

LE: @gabi23: corect...asta am vrut sa zic si eu....dar am crezut ca sunt prea dur.... cu un "moderator" :D:D
 

DeletedUser

Sustin candidatura lui Una *...si apropo...fratlior!! daca va vad ca va lasati de ...xyz, v-am papat!!! Ca vad ca se aduna si "bucatelele" din ABC... care au venit pe L6 cu noi :p
 

DeletedUser5168

as dori ca fiecare jucator care va dori sa se alature sa vina recomandat, nu sa se recomande singur, gen: am 200k de pct pe lumea x, am fost recrutor in YYY pe lumea z as dori sa vin in trib.....
la 50 de membri nu va fi nevoie nici de diplomat,recrutor, capitan, moderator forum si alte prostii de functii..... de toate aceste lucruri se va ocupa BlooM, il vom lasa pe el sa duca greul :D....
@mater: in tine am incredere, deoarece consider ca, cunosti foarte bine membrii pe care ii recomanzi.... :)
 

DeletedUser7072

as dori ca fiecare jucator care va dori sa se alature sa vina recomandat, nu sa se recomande singur, gen: am 200k de pct pe lumea x, am fost recrutor in YYY pe lumea z as dori sa vin in trib.....
la 50 de membri nu va fi nevoie nici de diplomat,recrutor, capitan, moderator forum si alte prostii de functii..... de toate aceste lucruri se va ocupa BlooM, il vom lasa pe el sa duca greul :D....
@mater: in tine am incredere, deoarece consider ca, cunosti foarte bine membrii pe care ii recomanzi.... :)

eu am 2600 de puncte pe l6. ma primesti la tine in trib bloom? ;;)

am si fost pt o scurta perioada de timp ferma :">

vin fara recomandare. probabil nici nu voi juca. vin numa pt spam pe forumu intern :D
 

DeletedUser5168

@blestemat: vii aici cu noi, si nu doar pt spamm.... vii sa joci, ca daca nu ma iau de calul tau ca isi face nevoile in satul meu
 

DeletedUser

multumesc dark...cand mai apare bloom, voi mai face o recomandare...dar pe privat.
 

DeletedUser5168

probabil ca va trebui facuta o lista cu cei care sunt in trib.... ne vom ocupa de asta deseara sper....sau mai bine noaptea, doar trebuie sa ne respectam blazonul de Insomniaci, mater tu pregateste cafeaua :p
 

DeletedUser5168

ii tinem locul.... eu acum imi iau larevedere pana deseara cand am sa vin sa va stresez din nou.... :D...pana atunci o las pe mater sa se ocupe... :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus