Pehashics

  • Autor subiect DeletedUser5203
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5712

Omerta va avea tot sprijinul nostru daca va dori, si noi am patit la fel cu cei din phx si ii inteleg perfect...
 

DeletedUser

Nu lasa nimic pe dinafara Castillo....nu pierde ocazia omule..da-le invite :D
sigur veti castiga razboiul daca ne lasati 2 oameni in trib :) + invite la toata harta
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
da ce, tre sa intram in EC ca sa dam in phx??
cine stie ce ne rezerva viitorul!!!
poate un pna sau vreo alianta cu cineva care stie ce e aia onoare
 

DeletedUser

aveti o fixatie cu onoarea aia, deja ati inceput sa repetati cuvantul obsesiv :rolleyes:
si castillo, cred ca sunt singurul membru phx care n-a primit invitatie in ec
de ce? ce am eu? chiar nu ma vreti? :(
(da, stiu, cred ca e o idee mai buna sa ignori forumul asta si sa nu postezi aici, dar eu ma plictisesc asteptand nobilii, si parca trece timpul mai repede scriind prostii)
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
"cred ca sunt singurul membru phx care n-a primit invitatie in ec
de ce? ce am eu? chiar nu ma vreti? "


pai sincer acum, la ce debit verbal ai, cine ar vrea sa fie cu tine in trib???
 

DeletedUser2697

macle

Pai uitate in trib si o sa vezi ca sunt multi care vrea sa fie cu el in trib ..
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
sunt multi care "vrea" sa fie cu el in trib!!!

daca ei "vrea" atunci nu am ce sa fac :D


am putea profita de acesta ocazie(aceea ca suntem ff multi pe triburile.ro si sa organizam o grupa mare de gradinita), si astfel mai invatam si noi cate ceva
 

DeletedUser

aveti o fixatie cu onoarea aia, deja ati inceput sa repetati cuvantul obsesiv :rolleyes:
si castillo, cred ca sunt singurul membru phx care n-a primit invitatie in ec
de ce? ce am eu? chiar nu ma vreti? :(
(da, stiu, cred ca e o idee mai buna sa ignori forumul asta si sa nu postezi aici, dar eu ma plictisesc asteptand nobilii, si parca trece timpul mai repede scriind prostii)

il repetam poate asa o sa-ti dai seama cat de important este si poate intr-un final vei fi si tu onorabil...dar poate ma insel...ce se va ajunge la asta
 

DeletedUser

aveti o fixatie cu onoarea aia, deja ati inceput sa repetati cuvantul obsesiv :rolleyes:
si castillo, cred ca sunt singurul membru phx care n-a primit invitatie in ec
de ce? ce am eu? chiar nu ma vreti? :(
(da, stiu, cred ca e o idee mai buna sa ignori forumul asta si sa nu postezi aici, dar eu ma plictisesc asteptand nobilii, si parca trece timpul mai repede scriind prostii)

Hmmm gresesti aici :)
Nici eu si nici Blu3angel nu am primit...in schimb a primit Noria :)
Of ce o invidiez....sigur pe mine nu m-au chemat pentru ca vor sa intru la ei doar cu satele..insa chestia asta e ca si cum ai vrea sa bagi un betisor de urechi in urechile acului :)
 

DeletedUser5712

mycutzoce kuray, cine esti,nu am auzit de tine dar daca vrei iti pot da o lingurita sa manaci mai cu pofta ce mananci acolo.... spre deosibire de voi cei din phx eu nu invit membrii, eu invit colegi si oameni in adevartul sens al cuvantului....

eu nu invit pe cineva care cum zice giulesteanul nu stie sa lege 2 vb pana la capat...eu invit perosane, de aia a primit noria invitatie chiar daca are 200k pct pt ca e om, xxx si curca nu au plecat de bine de acolo, s-au saturat de arfele voastre...Ca sa rezum eu invit doar oameni nu membrii daca nu ati primit gasiti voi oala care vi se potriveste...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:02 PM): da dc concediem jucatori
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:05 PM): dak mai au sate
Alin (5/23/2008 11:28:16 PM): ca mie lene sa mai postez acolo
Alin (5/23/2008 11:28:19 PM): pt un sat
Alin (5/23/2008 11:28:21 PM): ,,,
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:26 PM): o fac eu
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:30 PM): imi zici
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:33 PM): sau o sa ma uit eu
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:34 PM): de acum
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:37 PM): nu are rost..
Alin (5/23/2008 11:28:39 PM): ok
/-\ |\| |) `/ -XXX- (5/23/2008 11:28:42 PM): fiecare sat poate fi decisiv

poate nu e cea mai potrivita discutie dar vorbeste de felul de a fii al maritului copil de 13 ani de la voi
xxx....nick pus din inspiratie unor filme
 

DeletedUser5712

mai presus de toate conteaza caracterul...la 13 ani cat zici tu, care defapt sunt mai multi, va da clasa...
 

DeletedUser8950

Giulesteanule....Care e problema ta cu el?El macar la varsta lui(daca are 13 anI) a facut ceva puncte...Tu,doar stai acolo in trib si dai ordine....(GRESITE)
 

DeletedUser

Asa e ...a facut ceva puncte ..super tare felicitari lui....dar tu nici macar nu dai ordine , tu le urmezi (aia e grav) Si sa stii ca 1 mil jumate de puncte nu e putin lucru
Iar chestia cu ordine gresite iar o zici din ciuda si rautate...nu vad care e problema ta!?Eu nu dau ordine..nici o data nu am zis cuiva sa faca un anumit lucru in ciuda vointei sale
dar cum zicea mycutzoce..n-are rost sa le explic la toti ciupercarii cum sta treaba
 

DeletedUser8950

Ai dreptate NU DAU ORDINE...IN tribul meu e o democratie totala...Fiecare jucator are dreptul la exprimare...Din cate stiu in PHX nu e chiar asa;)
Dar deja deviem de la subiect....
 

DeletedUser

:)
Da...in PHX cine nu trimite saptamanal dari la stat (adica mie) cate 50 RON este innobilat intern
Cine nu vine vara sa ma ajute sa pun rasaduri in gradina pe care nu o am e ucis prin ardere pe rug...ce sa mai e mai rau ca pe vremea lui Ceausescu
Democratie?Habar nu am ce e aia
Si daca tu nu ai fost in PHX iar stii informatii de acolo...de unde stii ce forma de conducere e?sau esti ca si aia de la Happy Hour?Ghicesti in cafea cu lapte
 

DeletedUser8950

:)
Da...in PHX cine nu trimite saptamanal dari la stat (adica mie) cate 50 RON este innobilat intern
Cine nu vine vara sa ma ajute sa pun rasaduri in gradina pe care nu o am e ucis prin ardere pe rug...ce sa mai e mai rau ca pe vremea lui Ceausescu
Democratie?Habar nu am ce e aia
Si daca tu nu ai fost in PHX iar stii informatii de acolo...de unde stii ce forma de conducere e?sau esti ca si aia de la Happy Hour?Ghicesti in cafea cu lapte

eu nu mai am lapte pentru cafea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

eu nu m-ai am lapte pentru cafea...

faci abuz de liniute. dar cum bine zicea cineva, decat o liniuta in minus mai bine 5 in plus. nu-i asa?

si eu cred ca democratia nu e chiar cea mai buna forma de organizare a unui trib. si daca e pana acolo, o organizatie militara nu prea are cum sa fie democratica. niciunde in lume nu vei vedea asta, ordinele se executa. fie ele rele sau bune
 

DeletedUser

faci abuz de liniute. dar cum bine zicea cineva, decat o liniuta in minus mai bine 5 in plus. nu-i asa?

si eu cred ca democratia nu e chiar cea mai buna forma de organizare a unui trib. si daca e pana acolo, o organizatie militara nu prea are cum sa fie democratica. niciunde in lume nu vei vedea asta, ordinele se executa. fie ele rele sau bune

subscriu...democratia este si va fi prost inteleasa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus