Pehashics

  • Autor subiect DeletedUser5203
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
democratie??
din punctul meu de vedere au existat si o sa existe triburi in care exista democratie!!
sincer nu pot sa-ti zic cam cate sunt, dar iti dau un ex ff bun!!!
Avalonul de pe L1 a fost un trib democratic, si chiar a ajuns in varf!!!
Inca nu se stie care e cea mai buna metoda de a conduce un trib, fiecare metoda are partile ei bune si rele!!!
Un alt trib democratic e Omerta care acum 2-3 luni nu era in top 20
 

DeletedUser5712

Bunica din Cuba

Sunt putine persoane care stiu, sunt multe care se fac ca stiu, razboiul Burn vc EC a inceput pt ca Bunr a invitat f multi membrii din fostul NWo cu care noi si PHX, cu care eram in famile atunci nu am fost deacord... PHX pt motivul ca nu mai aveau ce cucerii, noi pt ca eram in familie...

Cu marius2bad am fost si sunt prieten, si el stie adevaratul motiv...atunci ni s-a propus sa facem famile cu burn contra PHX...nu aveam cum pt ca cu phx am fost de la inceput impreuna...acum se pare ca invers s-a putut...asta e diferenta de caracter care o acuza unii...
 

DeletedUser

si ce vrei? tribal hugs? :eek:
e razboi greu, e un razboi frumos
ce iti poti dori mai mult de la jocul asta?
phx n-a fost niciodata mai puternic, probabil ec la fel
tu nu iti dai seama ca oricum omerta va veni de la margine? ei sunt cei ce vor cuceri lumea asta, dar cu ocazia razboiului cu ec noi ne-am intarit, aveam multi jucatori ce nu stiau ce e un razboi, aveam multi jucatori ce nu stiau sa joace, sa atace, sa se apere, sa joace in echipa
acum au invatat
aveam multi jucatori ce nu stiau decat sa cucereasca sate parasite, ei ne trageau in jos in cazul unui razboi serios
acum nu ii mai avem, au fugit cand au dat de greu
phx nu e un trib perfect si probabil nu va fi niciodata, dar e mai puternic decat era inainte de razboi, si lucrurile nu par sa mearga decat spre bine, pierdem cateva sate, castigam cateva sate, de fapt nu facem nimic, stam pe loc, dar jucatorii devin din ce in ce mai buni
si, probabil, pana cand ne vom intalni din nou cu omerta, vom putea daca nu sa ii invingem (sa fim seriosi, ei o sa creasca acolo la margine de nu o sa va vina sa credeti) macar sa le oferim o lupta pe cinste

dar astea sunt deja lucruri indepartate, nici nu stiu daca o sa apuc sa vad un razboi intre phx si omerta, ori o sa ma las de joc ori o sa fiu trimis la margine (prima e mai probabila)
intre timp sa ne vedem de razboiul nostru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

si ce vrei? tribal hugs? :eek:
e razboi greu, e un razboi frumos
ce iti poti dori mai mult de la jocul asta?
phx n-a fost niciodata mai puternic, probabil ec la fel
tu nu iti dai seama ca oricum omerta va veni de la margine? ei sunt cei ce vor cuceri lumea asta, dar cu ocazia razboiului cu ec noi ne-am intarit, aveam multi jucatori ce nu stiau ce e un razboi, aveam multi jucatori ce nu stiau sa joace, sa atace, sa se apere, sa joace in echipa
acum au invatat
aveam multi jucatori ce nu stiau decat sa cucereasca sate parasite, ei ne trageau in jos in cazul unui razboi serios
acum nu ii mai avem, au fugit cand au dat de greu
phx nu e un trib perfect si probabil nu va fi niciodata, dar e mai mai puternic decat era inainte de razboi, si lucrurile nu par sa mearga decat spre bine, pierdem cateva sate, castigam cateva sate, de fapt nu facem nimic, stam pe loc, dar jucatorii devin din ce in ce mai buni
si, probabil, pana cand ne vom intalni din nou cu omerta, vom putea daca nu sa ii invingem (sa fim seriosi, ei o sa creasca acolo la margine de nu o sa va vina sa credeti) macar sa le oferim o lupta pe cinste

dar astea sunt deja lucruri indepartate, nici nu stiu daca o sa apuc sa vad un razboi intre phx si omerta, ori o sa ma las de joc ori o sa fiu trimis la margine (prima e mai probabila)
intre timp sa ne vedem de razboiul nostru

Desi dialogul nostru pe Forum nu a inceput sub cele mai bune auspicii si nici in joc intalnirea noastra n-a fost benefica pentru mine,imi place sa citesc ce scrii.Si asta pentru ca ai dreptate in tot ceea ce spui.Da,razboaiele selectioneaza pe cei puternici si devotati si ii elimina pe cei lasi.Numai in focul actiunii se formeaza echipe competitive care pot actiona ca unitati de lupta.
Si da,Omerta(iar o sa faci aluzie la trufie si chiar si aici ai destula dreptate,dar Omerta se scrie cu majuscula:) )va asteapta pentru o lupta pe cinste.Singurul lucru care ne poate impiedica sa ajungem fata in fata pentru o confruntare directa ar putea fi viata reala care ne tot rapeste jucatorii.
Intre timp ne vedem si noi de razboiul nostru si o sa ma abtin de la a posta statistici aici.Cine chiar doreste sa intrezareasca viitorul poate consulta singur twstats.:)

Iar daca vei fi trimis la margine,ce?Abia ai prilejul sa intalnesti mai devreme Omerta:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si eu sunt placut surprinsa de declaratie. Nu ca autorul ei m-ar surprinde, stie el mai bine ce i-am scris in joc, dar totusi, nu ma gandeam ca am sa vad asa ceva postat. Stiu, o sa spui ca nu ne plac criticile si ca dam din codite cand suntem laudati, dar suntem oameni, muncim destul de intens la proiectul asta si ne bucuram daca prinde contur si rezultatele lui sunt apreciate :)
 

DeletedUser9509

:D pana vine omerta de la margine se termina jocul :D,fratilor imi place de voi cum am mai spus,dar pana la urma e doar un joc,interesenat va fi cand nu vor mai fii aliante sau pna si se vor bate 2-3 triburi intre ele.
 

DeletedUser

:D pana vine omerta de la margine se termina jocul :D,fratilor imi place de voi cum am mai spus,dar pana la urma e doar un joc,interesenat va fi cand nu vor mai fii aliante sau pna si se vor bate 2-3 triburi intre ele.

voi asa supravietiuti, prin aliante?
 

DeletedUser9509

avem aliante ca toata lumea,poate chiar mai putine decat altii.dar tu esti pe forum doar sa contrazici?
 

DeletedUser4920

Hehe giulestene daca te uitai si tu la ce sittere tineai prin trib poate poate faceai ceva dar deh decat sa mai plece oameni de la tine mai bine te prefaci ca nu vezi :))



P.S Acum nu mai cauta nu mai are rost :p
 

DeletedUser

si in afara de spam ce ati gasit pe forumul nostru? ca eu altceva nu gasesc
serios, nu pe cine intentionam sa atacam, dar nici macar pe cine atacam nu scrie
nici cereri de sprijin nu am vazut in ultimul timp
de fapt, cred ca sunt doar vreo 3 sau 4 insi pe tot forumul, care muta spamul de la topic la topic

deci, da, mari secrete ati aflat
ati vazut cateva poze cu niste motociclete, una cu o masina, una cu un caine si una cu o tipa
si dupa aia zeci de pagini de spam interminabil
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu ma tem pentru sanatatea mintala al aceluia care ar reusi sa ne spioneze forumul :D:p
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
eu deja nu va mai suport!!!
da da, pe voi doua, in fiecare zi cate 5 circulare de la voi si cand le deschid numai spam!!!
sincer daca as deveni spion in omerta, intr-o saptamana as ajunge la balamuc
 

DeletedUser

Hehe giulestene daca te uitai si tu la ce sittere tineai prin trib poate poate faceai ceva dar deh decat sa mai plece oameni de la tine mai bine te prefaci ca nu vezi :))



P.S Acum nu mai cauta nu mai are rost :p

Oamenii mai au si probleme in viata nu stau on 24 cu 24....poate e perioada aia pentru mine ...nu ai tu de unde stii
 

DeletedUser5712

nu sunt oamenii tai, tu nu tu i-ai adus unde sunt ei, tu ca lider de trib ai ajuns acolo datorita lor...
 

DeletedUser

da, da, da
aforismele nu merg decat sa te dai mare in fata fraierilor, lasa cugetarile si pune-le in practica
de o luna cuceresti numai sate de 116 puncte de la margine fiindca nu se mai lasa de joc nimeni de la tine din trib (de fapt se lasa, dar le ia masters satele), si vii aici cu d-astea?
si ca fapt divers giulesteanul nu a zis ca sunt oamenii lui, daca ar fi zis as fi fost primul care il contrazicea
probabil ai citit "mei" in loc e "mai"
te-ai molipsit de la curca?
 

DeletedUser5712

da am gresit acolo...:))

si la faza cu cuceritul, nu ai tu treaba am cucerit destule si imi ajug, poate mai are omul si altele pe cap decat jocul...sau cine stie poate nu mai sunt eu pe joc...
 

DeletedUser

de parca ar conta
fiindca nu ne cunoastem in viata, aici esti doar ceea ce esti in joc, si esti vazut prin prisma actiunilor din joc
si nu ma iau de tine fiindca cuceresti sate de 116 puncte, nu imi pasa asta, o fac fiindca joci doar pentru puncte
cum am dedus asta? simplu, daca nu aveai timp de joc nu cucereai sate parasite, fiindca iti ia mult mai mult timp sa le cresti decat sa ataci
dar cum pe termen lung e mai bine sa cresti satele decat sa le cuceresti, te-ai orientat catre asta
si nu am uitat si varianta ca tu sa te fi lasat de joc (temporar sau permanent), e tratata in primele randuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus