Pentru divertisment :(

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Che Gue

@ alexcobra- nu este frumos sa postezi pasaje si discutii avute cu cineva pe forum,
@ luebeast- de ce nu a-ti sarit in sus cand au fost luati jucatori din GD de catre TLD??? a-ti sarit la gatul leonului si a lui uscatelul penru ca a luat refugiati, dar vad pe forum, vad si pe tw-tools lucruri de pe L1 care ma uimesc:
avalon: mladie a fost in GD
TLD: zuper;h3r0 au fost in GD
acestea sunt exemple, refugiati din triburi inamice in triburile familiei, nimeni nu a comentat nimic, desi se recrutau dusmani, acum se vrea capul unui aliat, unui prieten....pentru ce?
ca a invitat de la dusmani??? pastrati o linie o regula nu facei regulile pentru cei puternici si separat pentru cei slabi din familie.
mi-a luat mai mult timp sa citesc pe forumul L1 decat mi-ar lua pe 3 forumuri de pe .net....va complicati aiurea si o faceti in defavoarea voastra, in loc sa puneti un jucator capabil ca dilpomat a-ti pus pe "razboinivul luminii" sa taie si sa spanzure....
sariti ca a luat el refugiati dar cand au luat cei mai puternici refugiati( o as ma uit si la membrii vostrii) ati tacut si nu ati zis nimic....avalonul era pe 4 fara mladie,
TLD avea acum cu 2mil de puncte mai putin.... RIp nu am apucat sa vad inca...dar ca exemple...sunt destule....cel fara de pacat sa arunce primul piatra....nu asa se face intr-o familie de triburi...

De tu querida presencia,
Comandante Che Guevara

Comandante da nu vrei sa ne spui cine esti. E clar ca te ascunzi in spatele unei masti, si asta e mai penibil ca orice. Daca ai avut vreo altercatie cu barony spune-ne cine esti, ca un jucator care doar ce s-a apucat de joc si citeste forumu si ia foc ca tine, putin probabil. Rusinica
 

DeletedUser

Marele Branza

mai, o fi mircea :))))

sau hades? :confused:

Alexcobra. Asta e cea mai penibila afirmatie cu iesim amandoi din trib si ne facem unu la unu

Construieºte un sat,
alãturã-te unui trib,
ajutã-þi prietenii,
luptã împotriva duºmanilor!

Ideea e team work, Si tldu e bun la asta :D
 

DeletedUser4663

@zuper
@wldsnk
mai devreme eram uscatelul, dupa altcineva, whatever,,,credeti ca sunt cine vreti voi
dar nu sunt nici unul dintre cei mentionati de voi.

am auzit pe L6 de un hades, dar atat,
cat despre a spune cine sunt eu...hmmm.....iceman
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa cum s-a vazut si din alte posturi sau discutii nu e numai vendeta mea. Este o actiune de pedepsire a unui membru CA care si-a batut joc de regulile familiei. Care e problema?
 

DeletedUser

imi cer scuze in numele colegilor mei,mai noi deoarece au venit din leon dar tribul TLD nu intentioneaza sa intretina un conflict verbal cu aliatii sai p forumul extern chiar daca unele persoane apropiate jucatorului uscatelul tind sa transforme aceasta problema intr-una personala totusi opiniile nu trebuie si nu vor fi asociate cu cele a tribului

si,ca sa nu existe dubii reiteram rugamintea p care am facut o si in cadrul tribului acum cateva ore,aceea de a nu declansa conflicte verbale cu aliatii nostrii iar cine va mai face acest lucru va suporta consecintele
 

DeletedUser4663

Dupa cum s-a vazut si din alte posturi sau discutii nu e numai vendeta mea. Este o actiune de pedepsire a unui membru CA care si-a batut joc de regulile familiei. Care e problema?

cred ca tu iti bati joc de regulile familiei, nu uscatelul, si de familie.iti repet ca pentru copiii mici: cand faci parte dintr-o familie toti sunt jucaorii tai si nu te porti asa cu ei, cadn faci parte dintr-o familie rezolvi in familie problemele si nu le faci bublice ca pe maidan.
problema este pentru ceilalti membrii ai familiei....daca tu vii si postezi asa....ese clar cat de mult ii respecti, adica deloc, si asta arata cat te respecti si pe tine ca si jucator( si ca om) problema este in totalitate a ta.
Iar daca asta este cartea ta de vizite( astfel de postari pe forum) atunci ridicolul este si mai mare pentru tine.
Am vazut destule pe forumul afisat de plaiurile mioritice, si pe "razboinicul luminii" nu mai trebuie sa mai zis nimic. fiecare are conducatorii care si-ii merita.
 

DeletedUser

rog un moderator sa inchida topicul. cine doreste sa imi dea importanta sa faca topic nou cu defectele mele. va multumesc.
 

DeletedUser4663

rog un moderator sa inchida topicul. cine doreste sa imi dea importanta sa faca topic nou cu defectele mele. va multumesc.

waaaw...nu iti da nimeni importanta, stimabile...iti dai singur...si faci pe importantul, sincer eu ti-am raspuns la post in acelsi mod in care ai postat tu.
tu ai scos rufele la spalat ca sa iti dai importanta nimeni altcineva, la fel si cu discutia avuta in private, totusi ceva mai inteligent nu poti sa postezi??? doar noroaie si atat???
iti mai repet si ata o data: importanta ta pentru mine este 0, si sper sa intelegi macar asta, jucatorii care au importanta in joc o arata acolo, nu pe forum.
daca tot ai deschis postul. acum incerci sa il inchizi ca sa nu mai zica nimeni parerea la adresa ta???:Desti mai rau decat ridicol, deschizi o tema la care nu faci fatza si ceri inchiderea...asta da lasitate.;)
la ce ai rezistat tu??ca tot continui sa uimesti, atotputernicule si clarvazatorule, iar iti atribui calitati care la tine nu exista. si sincer era nevoie de cineva pe forum sa iti dea o lectie de postat si de versatilitate.bafta la joc si mai putin cu batutul pumnilor in piept....pentru un diplomat este mai mult deca rusinos si urat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

waaaw...nu iti da nimeni importanta, stimabile...iti dai singur...si faci pe importantul, sincer eu ti-am raspuns la post in acelsi mod in care ai postat tu.
tu ai scos rufele la spalat ca sa iti dai importanta nimeni altcineva, la fel si cu discutia avuta in private, totusi ceva mai inteligent nu poti sa postezi??? doar noroaie si atat???
iti mai repet si ata o data: importanta ta pentru mine este 0, si sper sa intelegi macar asta, jucatorii care au importanta in joc o arata acolo, nu pe forum.
daca tot ai deschis postul. acum incerci sa il inchizi ca sa nu mai zica nimeni parerea la adresa ta???:Desti mai rau decat ridicol, deschizi o tema la care nu faci fatza si ceri inchiderea...asta da lasitate.;)

Posteaza sub numele tau de jucator. Ai asa ceva? Sau nu mai poti pentru ca nu mai ai cont? Care e lasul? Ai putina barbatie sau te ascunzi in spatele fustelor, pardon ale altor nume?
 

DeletedUser

waaaw...nu iti da nimeni importanta, stimabile...iti dai singur...si faci pe importantul, sincer eu ti-am raspuns la post in acelsi mod in care ai postat tu.
tu ai scos rufele la spalat ca sa iti dai importanta nimeni altcineva, la fel si cu discutia avuta in private, totusi ceva mai inteligent nu poti sa postezi??? doar noroaie si atat???
iti mai repet si ata o data: importanta ta pentru mine este 0, si sper sa intelegi macar asta, jucatorii care au importanta in joc o arata acolo, nu pe forum.
daca tot ai deschis postul. acum incerci sa il inchizi ca sa nu mai zica nimeni parerea la adresa ta???:Desti mai rau decat ridicol, deschizi o tema la care nu faci fatza si ceri inchiderea...asta da lasitate.;)
la ce ai rezistat tu??ca tot continui sa uimesti, atotputernicule si clarvazatorule, iar iti atribui calitati care la tine nu exista. si sincer era nevoie de cineva pe forum sa iti dea o lectie de postat si de versatilitate.bafta la joc si mai putin cu batutul pumnilor in piept....pentru un diplomat este mai mult deca rusinos si urat.

Eu cred ca ai spalat destul pe jos cu "razboinicul luminii":D,lasa-l sa mai respire:D
 

DeletedUser4663

Posteaza sub numele tau de jucator. Ai asa ceva? Sau nu mai poti pentru ca nu mai ai cont? Care e lasul? Ai putina barbatie sau te ascunzi in spatele fustelor, pardon ale altor nume?

mai uite- te o data te rog....fara sa mai faci acuztii gratuite ca iar te faci de ras. jucatorul sunt eu. iar barbatie am mai multa decat o sa ai tu vreodata.
lasul esti tu, pentru ca nu poti sa recunosti frumos ca nu ai stofa de diplomat, pentru ca incerci sa arunci cu noroi in loc sa fii diplomat, iar cand nu ai argumente deviezi de la subiect. intoarcete la inobilarea"prietenilor tai" si veziti de noroiul din minte fara sa mai arunci si in altii, eu am postat fara sa arunc cu noroi, in schimb tu la fiecare 3 posturi arunci cu noroi. se pare ca fara acuze si aruncat cu noroi nu te simti barbat.....
despre fuste...hmmm....ai imaginatie bolnava baiatule....dar nu ai nimic altceva in schimb.
posteaza si tu coerent si fara sa acuzi inainte.
 

DeletedUser

clar ... mersi ca ai grija de mine. eu ma intreb daca mai poate. sunt curios ce alte lucruri mai poate sa scoata. :)
 

DeletedUser4663

clar ... mersi ca ai grija de mine. eu ma intreb daca mai poate. sunt curios ce alte lucruri mai poate sa scoata. :)

cine a scos ce???
sincer deja ai devenit plictisitor baietas de fusta mamii:rolleyes:, ai deschis postul facand acuze la adresa unui jucator, si la adresa unui trib, tu te-ai batut in piept ca esti "familist", tu ai tipat ca sa se faca dreptate, dreptatea uite ca nu este la tine, nu ma mai angrenez in mizeriile tale, ultimile tale deschideri de teme asta se pare ca sunt mizerii ifetine, si CA-ul u are cu ce sa se mandreasca cu tine.
si nu sunt lucruri scose ci realitati cu care trebuie sa te infrunti tu, ca jocator si ca om panaatunci, nu are rost sa iti mai raspund la provocari ieftine si magarii, le faci pentru ca te caracterizeaza.
puterea te imbata-daca nu stii sa o controlezi .....te rog eu....intoarce-te la inobilarile interne ca oricum nu esti in stare sa faci un post decent si se pare ca tu chiar te complaci in ridicol si mizeria pe care o postezi.

PS: nu mai are de ce sa fie postul deschis pentru ca totul s-a zis, de acum apar doar acuzele lui barony si mizeriile, asadar acesta este singurul motiv pentru care ar trebui inchis postul....desi ma astept sa mai vad maine alte mizerie scrisa de acelasi razboinic al luminii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mdea...

eu zic ca ati deviat cu toti de mult de la subiect, cred ca ar trebui creat alt topic asta e deja expirat, uscatelu o intrat, o iesit, o reintrat...sa vedem daca reiese...:D, stiti si voi prieteni...e chestie de mecanismul fluidelor in ce sens merge....haideti sa lasam jocu sa isi faca mersul lui si sa ne simtim cat mai bine posibil, fiecare cu aliantele si cu triburile lui, eu zic doar asa, daca barony o fi nebun sau x si y, ceilalti sunt si mai ..... deoarece raspund la cuvintele lui, daca erati macar mai destept ca barony, atentie macar, raspundeati o data si cu asta basta, dar de fapt voi nu sunteti cu nimic mai prejos decat ziceti ca ar fi el.......pacat, salutare si numai bine.
 

DeletedUser

.

Murim luptam, pe cozma-l aparam

Deja e borin topicu. O sa fac eu ala cu defecte :))
 

DeletedUser4663

eu zic ca ati deviat cu toti de mult de la subiect, cred ca ar trebui creat alt topic asta e deja expirat, uscatelu o intrat, o iesit, o reintrat...sa vedem daca reiese...:D, stiti si voi prieteni...e chestie de mecanismul fluidelor in ce sens merge....haideti sa lasam jocu sa isi faca mersul lui si sa ne simtim cat mai bine posibil, fiecare cu aliantele si cu triburile lui, eu zic doar asa, daca barony o fi nebun sau x si y, ceilalti sunt si mai ..... deoarece raspund la cuvintele lui, daca erati macar mai destept ca barony, atentie macar, raspundeati o data si cu asta basta, dar de fapt voi nu sunteti cu nimic mai prejos decat ziceti ca ar fi el.......pacat, salutare si numai bine.

ai mare dreptate nickulaie, foarte mae dreptate:) cred ca esti din tabara dusmana:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus