Probleme generale triburile.ro

quz0r

member
Scor reacție
144
Problema a fost comunicata, se lucreaza.
Ne cerem inca o data scuze pentru neplacerile create.
 

DeletedUser39591

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.

Merge ... nu merge ... merge ... nu merge ... merge ... si acum nu merge :)
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
cand trebuia sa dea cu nobili la recuperare nu blocati si voi serverul,acum cand trebuie sa dau eu l-ati blocat..
mama lui de server si de tehnicieni;nu va obositi cu scuze,ca nu va mai crede nimeni
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Eroarea este deja anuntata, incercam sa remediem problema cat mai repede posibil.

Ne scuzam pentru neplacerile produse.
 
Scor reacție
98
Nu imi merge suport, si problema cu punctele premiu

ddfds.jpgproblema.jpg
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Exista o problema la interfata de suport, sper sa se remedieze. Legat de premium, am verificat la tine pe cont ( daca este acelasi ca pe forum ) si este in regula.
 

DeletedUser44200

Nu stiu daca asta e locul potrivit sa postez si nu stiu daca s-a postat deja. In ambele cazuri, daca gresec, imi cer scuze.

Dar e o problema cu forumul.
Cand il selectez din pagina principala de joc (bara de jos) la adresa http://forum.triburile.ro/index.php, imi apare:

The system is down for maintenance

It'll be back shortly.

Ciudat este ca merge daca intri pe forum din bara de sus, aflata pe pagina principala de joc.

Concluzie:
linkul /index.php este broken
linkul /forum.php merge
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Din joc ( testat pe mai multe conturi si lumi ), linkul din butonul din bara de jos este : http://forum.triburile.ro/forum.php si functioneaza corect ( testat pe IE, Chrome, Mozilla, Opera, Maxthon, Sleipnir )

Posibil la tine sa fi ramas in cache ceva "necurat", o curatare ar trebui sa rezolve problema. Azi a fost o intrerupere de ~10 minute pentru ceva lucrari.
 

DeletedUser

Protectie boot programe

Apare , tastez codul ok totul in regula . Dau un click apare iarasi . Si face asa de 3-4 ori . Mi s-a intamplat de cateva ori si pe contul meu si pe siter ieri si astazi . Prima data am zis ca sunt eu nebun , acum cred ca e programul beat .

L28
 
Sus