Probleme generale triburile.ro

DeletedUser

Ei pun reclame chiar de asta !Ca sa nu ne mearga bine firefox-ul si sa cumparam puncte premium sa le dam la Reclama liberă si sa nu mai avem reclame.


:D Sa stii ca e o intreaga conspiratie pentru asta.
Declaram "Broken Arrow" si trecem la planul B :rolleyes:
 

DeletedUser

am si eu o problema.....

Nu ma pot inscrie pe L7.imi zice ca adresa de e-mail a mai fost folosita desi eu debia acum am intrat pe net si am vazut ca sa deschis lumea 7
 

DeletedUser

Domnule Noob, te poti loga cu acelasi nume si parola de pe alte lumi pe lumea 7! :mad:
 

DeletedUser

Da,te loghezi cu acelasi cont,si domnu` GoTSpeeD? de ce trebuie sa il faci noob...te crezi chiar atat de "atot-stiutor"?ce tu cand erai nou stiai tot?asa ca nu mai rade de cei noi...:mad:
 

DeletedUser

ok,am inteles.chiar nu suport sa se faca misto de incepatori...pt ca toti am fost!!!nimeni nu stia cum merg treburile pe aici pana sa se joace mai mult!
 

DeletedUser

astai problema ma.Am bagat si numele de pe alte lumi si parola si nu mio ia.Imi zice ca e-mailu e deja folosit.Si nu sunt chiar asha noob.pe L10 d epe serverul englez si american am peste 400.000 pct
 

DeletedUser

Înscriere
Fiecare jucător are voie să aibă doar un cont pro lume!

După înregistrare primeşti un e-mail, cu care îţi poţi activa contul.

Dacă ai deja un cont pe o altă lume sau ai avut mai de mult un cont, nu trebuie să te înregistrezi din nou în mod normal. Încearcă pe Pagina Principală Login!
Există deja un Cont cu această adresă de e-mail! Dacă ţi-ai uitat parola, poţi să laşi să ţi se trimită una noua prin apăsarea butonului ' Parolă uitată' pe pagina de intrare.
Trebuie să accepţi termenii şi condiţiile generalePorecla de joc:
Parola:
Reluarea parolei:
E-mail:
(Este necesar pentru activare)
Accept termenii şi condiţiile generale (Termeni şi condiţii generale)
 

DeletedUser

astea is la numele "Frederrick Barbarosa" pe carel am si pe lumea 6 cu aceeashi parola si aceelasi e-mail(sau am impresia ca e altu)
 

DeletedUser184

da-mi pe privat te rog adresa de mail pe care vrei sa inregistrezi contul - sa vedem ce si cum.
 

DeletedUser

Nu mi se conecteaza pagina principala triburile.ro , orice alta pagina mi se incarca inafara de triburile, sa inteleg ca este de la server? ieri dupa doua ore de asteptare mi s`a conectat cumva, de la ce apare problema aceasta?
Folosesc Mozila Firefox, orice incerc sa fac nu mi se conecteaza...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu pot da logout

am dat logare permanenta pe contul meu si acum nu mai pot da logout din pagina principala si fratele meu plange de numa ca nu poate sa isi mai intre pe cont;ce sa fac?:confused:
 

DeletedUser

dacă foloseşti mozilla dă ctrl+shift+delete şi laşi bifat doar Authenticated Session şi dai clear private data ... poate merge !
 

DeletedUser11989

Salut

Salut este o problema jucatorul silviu22 numai poate intra deoarece ii spune ca e-mailu nu este validat dar el intra si valideaza si la un moment dat ii da eroare....va rog ajutati-l pe manole_silviu_2006...CHIAR VA ROG SA IL AJUTATI !!!
 

DeletedUser

am si eu o problema, imi apare mereu: Atacurile, sprijinurile şi aprovizionările cu materie primă între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea.


nu am nicio jucatorii pe care vreau sa ii atac, i-am scazut unuia adeziunea la 15 si cand sa ii dau atacul final ... surpriza !!! va rog sa verificati , pe lumea 7 cineva nu a putut sa imi dea sprijin pentru acelasi motiv, si nu aveam nicio legatura cu el... in 24 de ore primeste sprijin respectivul, deci o eroare de server ma costa ff mult
 

DeletedUser

Intrebarea este: La "Setari" la Impartirea legaturii de internet ai pe cineva acolo?Sau poate cel pe care il atacai ti-a spart parola,a intrat pe contul lui si s-a pus la impartirea legaturii de internet....Sper ca ti-am fost de folos....O zi buna!
 

DeletedUser

am si eu o problema, imi apare mereu: Atacurile, sprijinurile şi aprovizionările cu materie primă între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea.


nu am nicio jucatorii pe care vreau sa ii atac, i-am scazut unuia adeziunea la 15 si cand sa ii dau atacul final ... surpriza !!! va rog sa verificati , pe lumea 7 cineva nu a putut sa imi dea sprijin pentru acelasi motiv, si nu aveam nicio legatura cu el... in 24 de ore primeste sprijin respectivul, deci o eroare de server ma costa ff mult

Daca folosesti wireles de la vodafone, si vei incerca sa ataci pe cineva care foloseste tot wireles de la vodafone nu vei putea sa il ataci intrucat va conectati prin acelasi ip..este ciudat stiu..dar mi sa intamplat si mie, pe de alta parte daca l-ai atacat pana la adeziunea 7 si nu ai mai putut sa il ataci posibil sa fie un bug si ar trebui sa raportezi acest lucru printr-un ticket si este putin improbabil ca cineva sa iti fi spart parola.
 

DeletedUser

am reusit sa dau atacul pana la urma, folosesc conectare prin orange, si am mai intalnit odata aceasta problema cand a trebuit sa primesc sprijin... multumesc pentru raspuns, m-am lamurit
 
Sus