Probleme generale triburile.ro

DeletedUser

Nu am testat dar cred ca si la ornage se conecteaza prin acelasi ip...deci tot nu ii poti ataca pe cei care mai folosesc internet de la orange...
 

DeletedUser

a verificat cineva pe lumea 7 IP-urile de la mine si un jucator care nu reusea sa imi trimita sprijin si uneori erau aceleasi
 

DeletedUser1383

Mai are cineva probleme cu login pe lumea 7?

Mie imi spune ca serverul nu e disponibil...:eek:
 

DeletedUser

Da, am vazut si eu ca disparuse pentru scurt timp pe la ora 9...a revenit destul de repede, totusi.
 

DeletedUser

bugbl7.jpg

Acolo așa trebuie să fie sau e vreo problemă?
 

DeletedUser

adică la tine îți apare?
Am Adobe Flash Player ActiveX, Adobe Shocwave player, sunt bune sau trebuie un player de java?
 

DeletedUser

ajutor va rog!

eu dau sa intru si zice ca parola nu este buna,dau la parola uitata si bag numele si adresa de email si zice ca nu corespund,deci nu stiu ce sa mai fac,am nevoie de ajutor va rog!!!!
 

DeletedUser

cineva poate ti-a spart parola, daca aveai aceeasi parola si la adresa de mail nuprea mai ai ce face
 

DeletedUser

Salut...de ce nu m-a pot loga pe L5?e singura lume...care nu apare la logare.
 

DeletedUser

Pe pagina principala s-a anuntat ca azi se vor efectua lucrari de intretinere pe L5 intre 11:30 si 14:00..si ca lumea ca fi inchisa 30 de minute..ai putina rabdare si totul o sa revina la normal.

L.E: Cred ca s-a rezolvat..la mine apare L5 la Login!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Alta problema care ma scoate din sarite...viteza serverului! Nu ma refer la viteza jocului sau la cea a unitatilor, ci la faptul ca dai un click si stai 6-7 secunde pana face comanda, ceea ce ar trebui sa faca in sutime de secunda, sa zicem! Nu sunt singurul care pateste, presupun ca toti! Nu mai face fata serverul??? care e problema?
Pe admini ii intreb, in special!:confused:
 

DeletedUser

am o problema la construirea cladirilor, magazia se construeste deja 3 zile si nici cum nu doreste sa finiseze constructia


error1.jpg

error2.jpg


am sters adresa satului ca sa nu fiu intimlator atacat de cineva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gata am corectat singur gresala fara sa ma ajute cineva, pur si simplu am schimbat ora la calculator si totul a devenit normal
 
Sus