Probleme generale triburile.ro

DeletedUser

Wtf?

de 1 luna jumate imi da numai mesaju asta cand intru p forum (de abia acum am reusit sa intru)

404 - Error
Cannot access forum.triburile.ro. Please try later.

Dupa 2 ore am incercat si ce zice cu browseru meu (naibi ala merge cu orice site, numai cu forumuri nu), bine ca am gasit din nou internet explorer :D

404 - Error
Cannot access forum.triburile.ro. Please try later.


404 - Error
Cannot access forum.triburile.ro. Please try later.

404 - Error
Cannot access forum.triburile.ro. Please try later.

WTF? SUNT NERVOS!
Ash vrea un raspuns.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

internet explorer 6

am si eu o mare problema se pare,
nu merge sa intru pe triburile de pe internet explorer 6, si am tot incercat am crezut ca e de la voi, dar era de la mine

si daca vreau sa pun o poza??
site-ul se incarca, imi apare done, dar tot ce vad este un ecran alb
acum folosesc mozzilla
 

DeletedUser

Site-ul merge bine, dar uneori forumul merge groaznik, se incarka o pagina in 2-3 minute.
 

DeletedUser

aia poate fi si de la tine...pot aparea pe banda de net oscilatii ...deci nu e neaparat de la serverele lor

Nu a fost de la mine, chiar am trimis intrebare la suport si am aflat k forumul intampina niste difikultatzi tehnice. Acum s-a rezolvat.
 

DeletedUser

Nu a fost de la mine, chiar am trimis intrebare la suport si am aflat k forumul intampina niste difikultatzi tehnice. Acum s-a rezolvat.

aha...atunci e bine...oricum...traim in Romania...si in tara asta "minunata" inca nu exista un ISP calumea...de aceea am zis ca poate fi si de la tine din cauza oscilatiilor
 

DeletedUser

Help

imi spune si mie cum pun CODUL LA CONT PREMIUM PE CARE LAM CUMPARAT PLZ UN ADMIN


MULTUMESC :confused:
 

DeletedUser5673

in ultimul timp merge greu lumea 1 ce se intapla acuma apare inca o lume mai apar inca o gramada de conturi secundare:):):D:D
 

DeletedUser9309

Cont premium

Am cumparat cont premium si am platit cu pay pall,insa nici un semn de premium,banii mi-au fost luati din cont,si am mailul de confirmare a platii.Astept un raspuns
 

DeletedUser

Am observat , ca din cauza unelor reclame din dreapta se blocheaza firefox-ul , nu mai pot sa schimb tab-urile . Nu se poate face ceva ?!
 

DeletedUser

Incearca sa reinstalezi plug-inul flash.
Sau poti incerca sa reinstalezi firefox-ul in caz extrem.
 

DeletedUser

nu mi se intampla des...dar intr-o zi chiar era enervant...de vreo 2 zile nu mai am problema asta
 

DeletedUser

acolo spune ca daca CPU USAGE este de 100% moziila firefox nu poate fi folosita...la mine nu se pune problema asta...decat la jocurile mele (mari,instalate) trece de 50%
 

DeletedUser

In general, firefox are tendinta de a supraincarca procesorul/memoria, mai ales in cazul ferestrelor/taburilor multiple si in cazul in care se incarca animatii flash, fisiere PDF, etc.

Poti verifica asta din task manager - processes.
In dreptul firefox ai afisate consumul CPU/RAM.
Exista o multime de tutoriale de firefox tweak, gogu stie ;)
 

DeletedUser

S-a rezolvat in cele din urma , click pe "schimba" coltul din dreapta sus :D
 

DeletedUser

Ei pun reclame chiar de asta !Ca sa nu ne mearga bine firefox-ul si sa cumparam puncte premium sa le dam la Reclama liberă si sa nu mai avem reclame.
 
Sus