Propunere Lumea 21

DeletedUser34060

Cu toate ca nu cred ca se va lua in seama acest topic,eu propun ca atunci cand va aparea lumea 21,ea sa aiba macar setarile lumii 3,daca nu si paladin cu iteme...Sunt doar 3-4 lumi cu viteza 2,restul 1.5,1...Am vrut sa creez un poll dar ori nu m-am uitat eu bine,ori doar moderatorii pot crea poll-uri :) . Deci cine este de acord cu mine?
 

DeletedUser6558

Cu toate ca nu cred ca se va lua in seama acest topic,eu propun ca atunci cand va aparea lumea 21,ea sa aiba macar setarile lumii 3,daca nu si paladin cu iteme...Sunt doar 3-4 lumi cu viteza 2,restul 1.5,1...Am vrut sa creez un poll dar ori nu m-am uitat eu bine,ori doar moderatorii pot crea poll-uri :) . Deci cine este de acord cu mine?

Da-o naibii de viteza, eu am 173 de puncte si imi tot omoara astia armata, de unde naiba si viteza 2? Vrei sa mi-o omoare de 2 ori mai repede? Sau de 3 ori? Sau de 4 ori? Si eu ce mai fac atunci, nici nu apuc sa vad bine ca nu mai am armata, ca mi-o omoara iar. De unde atita herz?
 

DeletedUser5151

Eu am o alta propunere : Atunci cand va aparea lumea 21 toate serverele se mearga bine, sa nu mai cada, sa nu mai fie nevoita carmi sa ne zica ca ii pare rau si alte abureli.
 

DeletedUser24677

Salut !


Da eu zic ca este o idee foate buna :) bravo sa vi si cu alte idei asa bune :p
 

DeletedUser

Nu inteleg ce vrei sa spui.Sau poate tu nu ai inteles ce am vrut sa spun eu
 

DeletedUser25931

Fara spam...

E o idee destul de buna...sunt sigur ca sunt destui jucatori care asteapta niste setari ca acelea...
 

DeletedUser

Aceasta idee trebuia postata cand se facea anuntul L21 pe pagina principala. Asa cum se anunta ,, Setarile vor fi postate in zilele urmatoare pe forum" , atunic aveti sansa sa faceti topicuri care poate vor fi luate in seama si se vor baga setarile dorite.
 

DeletedUser4010

Lasati lumea 21 ... Deocamdata aveti lumea 20 ... Si vorba aia ... "Lumea 20 e o alegere buna si ma mandresc cu ea si se spune ca e o lume tare si ca sa nu o mai lungim prea mult cu vorba oricine poate castiga"
 

DeletedUser34072

Da ar fi o idee cu viteza mai mare dar NU PREA MARE! cat de cat
 

DeletedUser34060

eu am propus printr-un ticket catre suport sa se faca un sondaj de opinie in vederea setarilor lumii 21...ca lumea 21 sa fie similara cu lumea 3 + daca adminii vor sa aiba si paladin cu iteme...si mi s-a spus sa fac un topic pe forum pentru a verifica daca jucatorii vor asa ceva
 

DeletedUser

Cu toate ca nu cred ca se va lua in seama acest topic,eu propun ca atunci cand va aparea lumea 21,ea sa aiba macar setarile lumii 3,daca nu si paladin cu iteme...Sunt doar 3-4 lumi cu viteza 2,restul 1.5,1...Am vrut sa creez un poll dar ori nu m-am uitat eu bine,ori doar moderatorii pot crea poll-uri :) . Deci cine este de acord cu mine?

Din cate stiu, germanii DICTEAZA si romanii EXECUTA! In concluzie degeaba frecati menta pe aici pentru ca nemtalaii hotarasc viteza serverelor.
 

DeletedUser

Din cate stiu, germanii DICTEAZA si romanii EXECUTA! In concluzie degeaba frecati menta pe aici pentru ca nemtalaii hotarasc viteza serverelor.

Corect ,ba inca nici macar la nemti nu s-au mai deschis lumi cu viteza 2 nici cu viteza 1.5 nu s-au mai deschis si nici pe net nu s-au mai deschis lumi cu viteza 2 de ceva timp .
 
Sus