Propunere Lumea 21

DeletedUser

Ar fi bine o lume cu limita in trib de 40 de jucatori sau chiar 30 si cu setarea de a nu se putea trimite sprijin in afara tribului ,am intalnit nu mai tin minte unde setarea asta .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ar fi bine o lume cu limita in trib de 40 de jucatori sau chiar 30 si cu setarea de a nu se putea trimite sprijin in afara tribului ,am intalnit nu mai tin minte unde setarea asta .


Si sa nu mai fie spike-uri la inceput de lume? :(
 

DeletedUser

poate pe 21[sau 22] se implementeaza viteza 3...deja se afla in test pe serverul beta:D
 

DeletedUser

poate pe 21[sau 22] se implementeaza viteza 3...deja se afla in test pe serverul beta:D

NU o sa se implementeze ,pe serverul beta este altceva ,este limitat la maxim 4000 sau 5000 de jucatori ,daca ar deschide pe .ro s-ar inscrie o gramada de jucatori si ar fi foarte multe comenzi pt ca o constructie s-ar termina repede trupele s-ar intoarce repede ,nu ar mai merge nici o lume pe .ro . poate numai sa bage viteza 3 dar viteza trupelor 0,3 nu stiu cati ar vrea o viteza asa :)
Si sa nu mai fie spike-uri la inceput de lume? :(
Nu ar mai fi la inceput de lume dar nu mai fac altii 10 academii pt ca oricum academiile nu o sa poata trimite sprijin .
 

DeletedUser

eu as dori ca lumea 21 sa inceapa inaintea lumii 22 daca se poate, va rog frumos si sa fie dupa lumea 20...va multumesc
 

DeletedUser

nasol....sa speram ca acest lucru sa nu fie un impediment pentru functionalitatea serverului....
 

DeletedUser16540

NU o sa se implementeze ,pe serverul beta este altceva ,este limitat la maxim 4000 sau 5000 de jucatori ,daca ar deschide pe .ro s-ar inscrie o gramada de jucatori si ar fi foarte multe comenzi pt ca o constructie s-ar termina repede trupele s-ar intoarce repede ,nu ar mai merge nici o lume pe .ro . poate numai sa bage viteza 3 dar viteza trupelor 0,3 nu stiu cati ar vrea o viteza asa :)

Nu ar mai fi la inceput de lume dar nu mai fac altii 10 academii pt ca oricum academiile nu o sa poata trimite sprijin .

o lume cu viteza 3 dar sa se poata juca doar daca ai premium activat :) ca pe HP .net ...


Referitor la cei care vorbeau inainte de lumile 1 si 2 de pe .de: Lumile acelea nu mai puteau fi updatate la versiuni noi si deja nu mai aveai ce face pe ele. Erau 4-5 jucatori activi.
 

DeletedUser

mda probabil ca ai dreptate,nu ma gandeam strict la afacere,mai era si placerea de a juca chestii trestii
:)
 

DeletedUser523

mda probabil ca ai dreptate,nu ma gandeam strict la afacere,mai era si placerea de a juca chestii trestii
:)
din punctul de vedere al jucatorului normal ar fi sa avem optiunile de la premium gratis :) dar trebuie sa traiasca si producatorul cumva, nu? :)
 

DeletedUser4833

propunere L21
Viteza 2.0
Viteza unitatiilor 1.0
FARA BISERICA!!
 

DeletedUser25287

te-ai gandit mult inainte sa postezi?....asta inseamna discriminare
:)

ma vad nevoit sa fiu de acord cu tine hades ( greu de crezut nu? :D ) :))


On: Cea mai placuta lume din punct de vedere a setarilor mi s-a parut lumea 13, asa ca mi-as dori f mult sa se repete :)
 

DeletedUser

sa fie o clasica 3...cum e lumea clasica si 15, sunt prea putine lumi cu aceste setari si prea multe cu celelalte

viteza sa fie aceasi ferma sa fie 24000 si satele sa se vada normal nu cum sunt clasica.
 

DeletedUser25287

Pana la urma important e sa aiba viteza 2, asta as vrea cel mai mult ca m-am saturat de 1, 1,5 :)
 
Sus