Propunere Lumea 21

DeletedUser

beta.net are viteza 3:)

Mi-ai gasit si tu exemplu ,stiu ca pe beta este viteza 3 ca am cont acolo ,dar nu stiu daca sti ca beta o sa fie dat inapoi, este un server pt teste ,muncesti sa iei sate si cand ajungi pe la 5 sate sau 10 se hotarasc adminii sa-l dea inapoi de la zero .
 

DeletedUser

O lume cu viteza 2 ar fi buna doar pt cei ce pot sta nonstop in joc!Pt cativa ar fi super,dar pt majoritate nu.Daca admini vor o lume doar pt 3-4mii de jucatori sa o faca cu viteza 2!
 

DeletedUser

O lume cu viteza 2 ar fi buna doar pt cei ce pot sta nonstop in joc!Pt cativa ar fi super,dar pt majoritate nu.Daca admini vor o lume doar pt 3-4mii de jucatori sa o faca cu viteza 2!

Daca se va deschide o lume cu viteza 2 ,va fi inghesuiala mare la inceput.Pana apar nobilii va sta lumea pe harta.Deci nu vor fi 3-4 mii de jucatori.
 

DeletedUser20487

as vrea saterile lumii 20 la viteza 2 ar fi f frumos
nu vreau sa mai aud de biserica
cost redus la taleri si fara bonus de noapte ;))
 

DeletedUser24788

la germani pe primele 20 si nu stiu cat de lumi limita este de 8 MEMBRII in trib ....
 

DeletedUser24788

n-am jucat dar m-am uitat la toate triburile de pe lumea 1 pana la 20 si toate au doar 8 membrii maxim... dedu tu de aici altceva decat ce am zis eu
 

DeletedUser

uitate pe World 1 la germani sa vezi tu sa te convingi si verifica


Dupa cum a spus si Hades,acolo sunt atat de putini in trib pt. ca atat de putini playeri au ramas.Dar afirmatia ta cum ca pana la lumea 20 toate triburile au maxim 8 membrii este nefondata.
 
Sus