Propunere: O lume noua

DeletedUser2821

=))) , cea mai penibila propunere auzita de mine =))))

Daca ai ceva creier poti sa ai si 10 ani ca in 2 luni stii sa joci destul de bine deja . evident nu o sa te poti compara cu unu care joaca de 3-4 ani dar nu te-ar refuza niciun trib , mai ales daca ai fi dispus mereu sa inveti si ai fi activ .
 

DeletedUser

Propun sa se creeze o lume noua speciala pentru incepatori in care sa nu poata fi cuceriti alti jucatori. In schimb, sa existe multe sate de barbari si multicele sate bonus. Scopul acestei lumi va fi sa "invete" pe novici (pe "noobi") sa joace, ei astfel obisnuindu-se cu jocul. Lumea va fi numita "Easy" sau N-W (NoobWorld) (numele nu prea conteaza). Se va inchide atunci cand toate satele vor fi ocupate. Atunci se va calcula cine are cele mai multe puncte, iar acesta va fi castigatorul lumii. Bineinteles, jucatorii POT FI ATACATI , dar nu cuceriti.
Daca mai exista o propunere ca asta, scuze ca n-am vazut-o.
PS: Protectia de incepator va fi de 14 zile.:D

Doua cuvinte doar:

FANTASTICA PROPUNERE!!! =)))
 

DeletedUser

Numarati singur cate pro si cate contra ca trb sa ies pa.

tinere noob pro-ul meu este la misto , mai citeste o data ce este cu bb codes

pro . dar daca nu poti innobila jucatori logic ca nici nu ii poti ataca si atunci ar fi super tare ca barbarii sa te poata ataca/innobila la randul lor . dupa fapta si rasplata .

inchideti tampenia asta ca ma iau dupa el si mai spun si eu altele si mai mari
 

DeletedUser39627

pe o astfel de lume ai putea innobila intern? :eek:

Mai, eu nu sunt Dumnezeu ca sa planific totul. Detaliile astea tin si de administratorii jocului.

Si rog pe cei care sunt contra sa nu mai comenteze aiurea aici. Cine e de acord vorbeste, cine nu, tace.


Un poem special:

Gura mare
Chevyx are
De tacut nu stie
Este noob, se stie!
 

DeletedUser39627

Si voua nu va convine ideea pt ca va pierdeti fermele, d-aia nu? E o intrebare retorica. Sigur ca de-asta, ca va ofticati ca n-aveti de unde sa luati resurse, ca va e lene sa asteptati sa se produca. In cazu' asta jucati DR***' pe Speed ca de-aia exista!
 

DeletedUser

:):):):):) ms de dedicatie . toti cei ce au postat aici au ani de zile copile de cand joaca nu ca tine . fiecare dintre ei stie ce vorbeste pe cand tu ...
 

DeletedUser39627

Si nu conteaza cati sunt pro si cati contra, ci daca sunt de acord admini. Este de ajuns sa vorbesc doar eu cu unul, si nu o sa mi conteze refuzul vostru. Eu aici doar imi "aratam" ideea. Dar scuze daca nu intelegeti romaneste. Atunci va spun in mai multe limbi:
ITALIANA: Non mi importa che non sei d'accordo
PORTUGHEZA: Eu nao me importo que voce nao concorda
ENGLEZA: I do not care you do not agree
OLANDEZA : Kan me niet schelen dat je het niet eens
UNGURESTE (MAGYARA) : Nem erdekel, hogy nem ert egyet
TURCA : Seni inanmadiklarini umurumda degil
 

DeletedUser

Si nu conteaza cati sunt pro si cati contra, ci daca sunt de acord admini.

cand iti zice omul ca esti paralel cu jocul si tot ce inseamna el te superi . sunt propuneri care au fost utile si au fost aplicate si propuneri inutile care nu au fost aplicate . conteaza si reactia pozitiva a jucatorilor la acea propunere , o reactie pe care tu nu o ai

Este de ajuns sa vorbesc doar eu cu unul, si nu o sa mi conteze refuzul vostru. Eu aici doar imi "aratam" ideea.

sa nu imi spui ca o cunosti pe carmi de pe facebook si ca o ai la prieteni ca ii dau si eu add acum :):):)

multumiri celor de la google , prin acel translate te-au facut mai destept
 

DeletedUser39696

cand iti zice omul ca esti paralel cu jocul si tot ce inseamna el te superi . sunt propuneri care au fost utile si au fost aplicate si propuneri inutile care nu au fost aplicate . conteaza si reactia pozitiva a jucatorilor la acea propunere , o reactie pe care tu nu o ai



sa nu imi spui ca o cunosti pe carmi de pe facebook si ca o ai la prieteni ca ii dau si eu add acum :):):)

multumiri celor de la google , prin acel translate te-au facut mai destept

mai nu stiu cum e translate englez-roman sau roman-englez .. ca nu am nevoie dar stiu
ca roman-francez sau francez roman e super super varza ....

Ps;scuze pentru SPAM
 

DeletedUser

iti las tie deosebita placere de a-ti cauta cuvintele in dictionar
 

DeletedUser24788

the alphabet ... nu mai fi asa frustrat ... propunerea asta nu va avea ecou in randul nostru dapai a adminilor ... daca totusi zici ca te doare a 3 kilometrii in spatele garii de nord de parerile noastre atunci de ce ni le mai ceri ???
nu mai fi asa frustrat si invata ca viata e dura si nu tot timpul primesti doar cea ce vrei .... ps ... o sa ai warn pt cea ce ai scris mai sus ... stai sa apara jackass20 :))
 

DeletedUser39627

Eu nu am nimic cu ceilalti dar tu , Chev, cred ca ar trebui sa te mai uiti prin caiete sa vezi ce inseamna RESPECT fata de alta persoana. Si pana la urma inteleg ca esti contra , eh?
Si cum sa nu ma supar pe unul care face pe desteptul pe un forum despre cu totul altceva. Daca vrei sa ma insulti, deschide un topic nou si da-ma d***ului, zi-mi ce vrei acolo, dar nu te mai baga daca esti prea increzut
 

DeletedUser39696

Eu nu am nimic cu ceilalti dar tu , Chev, cred ca ar trebui sa te mai uiti prin caiete sa vezi ce inseamna RESPECT fata de alta persoana. Si pana la urma inteleg ca esti contra , eh?
Si cum sa nu ma supar pe unul care face pe desteptul pe un forum despre cu totul altceva. Daca vrei sa ma insulti, deschide un topic nou si da-ma d***ului, zi-mi ce vrei acolo, dar nu te mai baga daca esti prea increzut

stiam ca romania e o tara libera ... cel putin inca :)
 
Sus