Protest

  • Autor subiect DeletedUser7321
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7321

Buna ziua!!!

Stimati colegi, dragi tribari, va contactez pentru a va anunta ca dupa lungi analize, eu kovaly, tupai cat si helldrake am decis sa dam stergere cont...motivul este prea bine stiut de multi membri ai acestei lumi, si este un mod de protest pentru neregulile la care am luat parte, care au fost provocate de admini si pentru care multi membri valorosi, adevarati tribari au renuntat...NE-AM SATURAT DE LUPTELE INCORECTE dintre tribul nostru si noi k playeri si restul triburilor care au membri ai conducerii acestui joc TRIBURILE, in componenta....Cu scuzele de rigoare sper sa nu fiim intelesi gresit insa neam saturat de neregulile, de rahaturile, de hotiile provocate de unii membri care sparg conturile fara pic de rusine...aici multi si-au aratat adevaratul caracter si minunata educatie...

Bafta si spor la inobilari

[player]KOVALY[/player], [player]Helldrake[/player], [player]Tupai[/player]
 

DeletedUser

Buna ziua!!!

Stimati colegi, dragi tribari, va contactez pentru a va anunta ca dupa lungi analize, eu kovaly, tupai cat si helldrake am decis sa dam stergere cont...motivul este prea bine stiut de multi membri ai acestei lumi, si este un mod de protest pentru neregulile la care am luat parte, care au fost provocate de admini si pentru care multi membri valorosi, adevarati tribari au renuntat...NE-AM SATURAT DE LUPTELE INCORECTE dintre tribul nostru si noi k playeri si restul triburilor care au membri ai conducerii acestui joc TRIBURILE, in componenta....Cu scuzele de rigoare sper sa nu fiim intelesi gresit insa neam saturat de neregulile, de rahaturile, de hotiile provocate de unii membri care sparg conturile fara pic de rusine...aici multi si-au aratat adevaratul caracter si minunata educatie...

Bafta si spor la inobilari

[player]KOVALY[/player], [player]Helldrake[/player], [player]Tupai[/player]

ai dreptate man,pacat ca te lasi bafta in contiunare.
 

DeletedUser

Pana la urma, protestul este fata de admini sau fata de hacker-i?
 

DeletedUser4533

fata de admini! iar daca nu se termina cu aceste marsavenii care se intampla vom strange toate dovezile posibile si vom trimite un e-mail direct la cei care au infiintat acest joc! pentru a se lua masuri
 

DeletedUser

Pai fa-ma sa inteleg, adminii i-au hacker-it contul jucatorului respectiv?
 

DeletedUser

discutia asta este interesanta, ca oricare disputa cu adminii, dar presimt ca o sa se lase cu multe pedepse :(
 

DeletedUser7321

Dak ati citi mesajul ati intelege ca in acest joc totul se intampla cu o usurinta nemaivazuta...jucatori sunt tratati cu o indiferenta nemaiintalnita, cu totul k aici sunt bani si timp investite...diversi playeri care in loc sa isi vada d treaba lor sparg conturi, mai rau e k sparg si adrese de email sterg informatii d acolo, info importante...admini nu iau masuri, nu au nimic d spus...pe langa asta este vb d lipsa d respect d care multi playeri dau dovada si care nu primesc pedepse...
Poate gresesc insa atunci cand esti admin...atunci cand conduci un joc nu faci diferente intre membri, nu unora le aplici regulamentul cu varf si indesat si alti...nu primesc nici macar o penalizare cu totul ca fapta este mult mai dura, iar incalcarile sunt mult mai frauduloase...Pe langa acest caz problema asa zisilor hackari care au ajuns sa solicite taxe pt informatiile dupa emailul personal, sa solicite bani pt ati restituii contul si impotriva carura nu se iau masuri...ba mai mult tot membri cinstiti sufera, scot bani din buzunar si isi pierd munca...

PS:Regulamentul este facut k sa fie respectat, toti membri sunt egali si atunci cand judeci "Domnule conducator de joc" judeca corect...Iar cei ce se cred mari hackari mai bine ganditiva o secunda la cei ce le provocati pagube si nu uitati k roata este rotunda si "Ce tie nuti place altuia nu face"!!!

Bafta si spor 2 all
 

DeletedUser6681

Neatza , daca iti este violata.. intimitatea mergi la politie si fa o plangere.. daca ti-a spart cineva.. un cifru la seif schimbal .. dar daca tu nu poti recupera un mail... ce vina au uni ?
 

DeletedUser7321

cand informatii destul d importante iti sunt sterse dupa email...emailuri care au o valoare destul d mare si o importanta...nu cred k mai ai ce recupera...cat despre politie deja sau facut demersurile si in curand va exista o infatisare la tribunal...deci masuri sau luat dar cei care normal sunt aici pt a face asa ceva abuzeaza in multe cazuri d functie, iar impotriva celor care creaza neplaceri nu sunt luate masuri....
 

DeletedUser

nu stiu daca si parearea mea conteaza dar la ora 00:00 ma voi alatura protestului pentru ca cei din BURN mi-au fost aproape in momentele grele si acum vreau si eu sa le fiu alaturi in acest demers.
respect pentru kovaly,helldrake si altii alaturi de care mi-a facut placere sa joc acest joc


BURN IN HELL
 

DeletedUser4533

pentru cei care ne-au dorit doar raul poftiti. acum profitati,veti avea cred 1000 sate de barbari de luat, cel putin pana acum.cine stie cate mai urmeaza, nu vad rostul acestei lumi din moment ce admini sunt niste copii care fac exces de zel.
 

DeletedUser8987

ma copii ma de ce sunteti voi plicticosi si vreti sa va dati mari ma plicticosilor ... :)) daca ti-a spart contu sparge-i-l si tu pe-a lu altu ;) ... se stie din totdeauna ca adminii au favorizat unii playeri (gen scitii) ... faceti voi revolutie :)) nu cred ... ;) plicticosilor :*
 

DeletedUser6681

cand informatii destul d importante iti sunt sterse dupa email...emailuri care au o valoare destul d mare si o importanta...nu cred k mai ai ce recupera...cat despre politie deja sau facut demersurile si in curand va exista o infatisare la tribunal...deci masuri sau luat dar cei care normal sunt aici pt a face asa ceva abuzeaza in multe cazuri d functie, iar impotriva celor care creaza neplaceri nu sunt luate masuri....

Nu stiu ce vina au admini ca tie ti sa spart ..:)) posta electronica ..


Ps .. vb un jucator care este coleg cu .. admin.. hey u ...
 

DeletedUser

ha

ma copii ma de ce sunteti voi plicticosi si vreti sa va dati mari ma plicticosilor ... :)) daca ti-a spart contu sparge-i-l si tu pe-a lu altu ;) ... se stie din totdeauna ca adminii au favorizat unii playeri (gen scitii) ... faceti voi revolutie :)) nu cred ... ;) plicticosilor :*

ar trebui sa primesti bann pentru astfel de declaratii!Cand o sa ai dovada ca ne favorizeaza atunci sa vb..dovezi nu vorbe-n vant:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus