Protest

  • Autor subiect DeletedUser7321
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7321

technorock dak sunt las sunt las p bani mei insa u discuti din pacate in necunostinta d cauza....ce vrei sa iti spun...dc ti se pare k aceasta tara are organe abilitate k sa judeci u...lasai p cei ce sunt pusi sa judece si sa vada fraudele existente sa isi exprime punctul d vedere si sa dea un rezultat...
 

DeletedUser2404

eu ma tot mir cum se face ca acest protest are loc la apropierea ruperii pna-ului. de ce nu ramai macar sa te lupti?
 

DeletedUser

technorock dak sunt las sunt las p bani mei insa u discuti din pacate in necunostinta d cauza....ce vrei sa iti spun...dc ti se pare k aceasta tara are organe abilitate k sa judeci u...lasai p cei ce sunt pusi sa judece si sa vada fraudele existente sa isi exprime punctul d vedere si sa dea un rezultat...


Dar tot pe langa ceva concludent esti! Dupa cum ne spui tu poate fii dosar pt orice! Dosar unde? Dosar pt ce? Astea nu sunt intrebari secrete. E simplu dai niste raspunsuri sa ne lumineze! Dar tu nu vrei decat ceata sa te poti fofila mai tarziu.
 

DeletedUser7321

mila imi provoaca cei care se baga k musca.....eu ma las d un joc d scarba, nus singurul sau tras multe semnale d alarma dar d fiecare data au fost unii care au ascuns si musamalizat acest lucru
 

DeletedUser7321

dupa cum spuneam nu stiu despre ce pna este vb pt k reped in ultima vreme mai mult d 5 min p l3 nu am stat din cauza unor probleme cu contul...iar dovezi iar repet mesajele dupa telefonul mobil si dosarele nu le pot baga in pc...un bob zabava si le veti vedea
 

DeletedUser

pe mine nu are de ce "sa ma rupa invidia":confused:... ca nu prea mai joc.... dar adminii stiu la ce ma refer.


Mai am avut acces la tribul vostru la un moment dat... stiu cine esti acolo... esti unul dintre cei mai infocati ... prefer sa nu scriu termenul care imi vine... nu ma lua tu pe mine ca nu prea mai joci!
 

DeletedUser2404

ca sa nu mai creezi discutii de ce nu continui sa te lupti si sa dovedesti ca te lupti cu sistemul? cum zici tu organul o sa isi faca treaba asa ca tu de ce nu continui?

P.S. ai dat delete? sa stiu daca pierd pariul
 

DeletedUser7321

pai chiar nu mai joc...uitate dak ai acces la IP-urile care sau conectat la acel cont si vei vedea k tot ceea ce am spus este adevarat
 

DeletedUser

dupa cum spuneam nu stiu despre ce pna este vb pt k reped in ultima vreme mai mult d 5 min p l3 nu am stat din cauza unor probleme cu contul...iar dovezi iar repet mesajele dupa telefonul mobil si dosarele nu le pot baga in pc...un bob zabava si le veti vedea



Ma obosesti... nu ti-am cerut dovezile... am cerut sa ne spui despre ce dosar vorbesti. Aia nu cred ca e secret... dar eviti intrebarea asta mai rau ca moartea... nu vrem decat sa stim despre ce tip de dosar vorbesti... sa nu auzim pe urma ca te refereai la dosarul de inscriere la facultate :d
 

DeletedUser2404

ah o sa pierd pariul... nu am cum sa ma uit la ip, nu am dreptul si nu conteaza ip-ul. de ce sa ma uit la ip daca zici ca ai dat delete ? cand dai delete nu mai poti intra pe cont, sau tu poti?
 

DeletedUser7321

facultatea dragule a trecut:p...dosarul contine dovezi d abuzuri, si neregularitati, incalcari d regulament samd...cad si dovezi din care reiese k unele persoane se folosesc d conturile triburile pt a face foarte multi bani, spargeri d adrese si conturi
 

DeletedUser7321

ah o sa pierd pariul... nu am cum sa ma uit la ip, nu am dreptul si nu conteaza ip-ul. de ce sa ma uit la ip daca zici ca ai dat delete ? cand dai delete nu mai poti intra pe cont, sau tu poti?

pt k se spunea k in ultima vreme am fost on si k stiu despre diplomatie..logic k nu pot sa intru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2404

daca vrei sa fii un erou in fata noastra pierde prin lupta, daca nu dai dovada de lasitate si asa poate esti si in viata reala (incepi ceva, vezi ca nu faci fata si incepi sa dai vina pe altii), bft in viata reala dar poate te razgandesti si vei lupta
 

DeletedUser

facultatea dragule a trecut:p...dosarul contine dovezi d abuzuri, si neregularitati, incalcari d regulament samd...cad si dovezi din care reiese k unele persoane se folosesc d conturile triburile pt a face foarte multi bani, spargeri d adrese si conturi


Deci sa inteleg ca TU ai depus un astfel de dosar la procuaratura? Cu astfel de dovezi? Si cu ce sunt de vina administratorii triburile.ro ca TU ca simplu user nu esti in stare sa te protejezi?


Sunt curios de urmarile acestor acuze:D
 

DeletedUser7321

lasitate dak ai citi putin ti-ai da seama k nu este, a fost o modalitate d a protesta impotriva unor nereguli, multi playeri ai acestei lumi au protestat, iti multumesc si tie mult succes in real life...
 

DeletedUser

Kovaly? Are rost sa imi zic parerea? Te interteseaza catusi de putin?
 

DeletedUser2404

lasitate dak ai citi putin ti-ai da seama k nu este, a fost o modalitate d a protesta impotriva unor nereguli, multi playeri ai acestei lumi au protestat, iti multumesc si tie mult succes in real life...

forma de protesc poate sa fie si in joc, sa demonstrezi ca poti sa joci. pacat ca tot nu ai curajul sa lupti , ce se va intampla cu tribul BURN ?
 

DeletedUser7321

sincer si fara suparare nu, fiecare are dreptul la o parere...eu dak mi-am spus parerea k si alti am fost judecat, atata timp cat eu stiu despre anumite nereguli nu vad care este problema...nimeni nu poate spune k nu exista asa ceva dar cand te lovesti d ele e normal sa protestezi...in sfarsit numi ramane decat sa va urez bafta si succese in continuare si veti vedea k nimic din cele spuse mai sus nu au fost doar acuze nefondate si aberatii..bafta si spor 2 all
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus