Protest

  • Autor subiect DeletedUser7321
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci toata lumea 3 te considera , fara suparare, las, daca ai coloana vertebrala si sange in tine ramai sa le demonstrezi ca nu de frica noastra dai delete la cont!

Tu decizi daca vrei sa ai renumele asta tot timpul sau sa ai si tu curaj si sa lupti pt ati apara onoarea! Caci asa pur si simplu dai bir cu fugiti! Stii ca vine securea si fugi...

E problema ta daca vrei sa ai sange in tine sau nu... sa nu m-ai vorbim de coloana vertebrala! De ce nu ai facut asta cu o saptamana sau doua inainte? din moment ce ai dosar e clar ca nu stii de o zii doua...


Deci se pune intrebarea, Iesi din L3 cu fruntea SUS prin lupta? Dai dovada de curaj si coloana vertebrala? Sau iesi ca un anonim(sa nu zic altceva) si te fofilezi prin usa din spate cu coada intre picioare, si restul playerilor avand un gust amar...
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Ma obosesti... nu ti-am cerut dovezile... am cerut sa ne spui despre ce dosar vorbesti. Aia nu cred ca e secret... dar eviti intrebarea asta mai rau ca moartea... nu vrem decat sa stim despre ce tip de dosar vorbesti... sa nu auzim pe urma ca te refereai la dosarul de inscriere la facultate :d

din informatiile pe care le detin se afla in lucru la Parchet un dosar impotriva Innogames......
 

DeletedUser1630

cate prostii,si eu am fost atacat de Die. timp de o saptamana si ceva(11 mil am adunat la aparatori) si nu am mai dat delete la cont,si nu am facut plagere pt ca rosito avea sate de atac o gramada...ori joci de placere si faci tot ce poti ca sa castigi ori esti leguma si faci orice ca sa iesi cu fata curata din orice,invocand diferite scuze
inferno a iesit de pe ro3,vorbesc in calitate de vizitator al Politică şi propagandă Lumea 3
 

DeletedUser

din informatiile pe care le detin se afla in lucru la Parchet un dosar impotriva Innogames......
Ai putea fi un pic mai explicit te rog? Sunt un pic sceptic in legatura ce ceea ce se spune pe forum, ni se servesc multe lucruri false si de aceea te rog sa detaliezi un pic afirmatia ta.:)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Ai putea fi un pic mai explicit te rog? Sunt un pic sceptic in legatura ce ceea ce se spune pe forum, ni se servesc multe lucruri false si de aceea te rog sa detaliezi un pic afirmatia ta.:)

stiu ca anumite persoane (cred ca tot ca sa intoxice) au lansat in joc informatia asta: plangere la parchet impotriva InnoGames....
 

DeletedUser

Din informatiile care le detin eu, situatia se prezinta in felul urmator:

Reguli incalcate:

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

1.6. Jucatorii care vor actiona in mod deliberat impotriva crearii unei comunitati pe acest forum vor fi banati definitiv.

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.

Useri: kovaly - Helldrake - Ratzav

Va urez vacanta placuta!


Topic inchis din lipsa de dovezi. De dat din gura se poate...e normal. De sustinut acuzatiile, mai greu...

 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus