Protest

  • Autor subiect DeletedUser7321
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

sunt multi care cauta scuze pt esecurile lor.. in mai multe domenii printre care si matematica.. sau chiar :) ....................... nu pot spune
 

DeletedUser3251

Kovaly, din cate imi aduc eu aminte acum ceva timp spuneai ca te retragi din lipsa de timp si ca ai obosit. Nu incerca sa motivezi faptul ca te lasi prin acuze stupide de genul ma las din cauza adminilor etc.
Daca ai o dovada contra adminilor ca ar favoriza anumiti jucatori pune frumos manuta si le trimiti pe mail lui Carmi care este sefa de proiect, deci platita (adica are tot interesul sa ii mearga afacerea).
Adresa ei de mail este carmi@triburile.ro .
Poti protesta ca nu iti place politica tribala din joc, ca nu ai cu cine sa joci etc etc etc...dar nu acuza aiurea fara sa si demonstrezi si asta este valabila pentru toti.
Eu ca si admin m-am cam saturat de prostia omeneasca, atunci cand un jucator nu mai poate da vina pe capra vecinului si sitemul sub care traieste.
Este exact ca in viata reala, daca tu mori de foame nu o sa zici ca esti lenes si nu mergi la munca ai sa zici ca sistemul este de vina.
Asa este si in joc, nu zic ca sistemul este perfect, dar nu favorizeaza pe nimeni in mod deosebit. Asemenea proteste va lasa serverele fara admini, asta pentru ca mie deja imi este sila de fiecare jucator care in neputinta lui de a se face cunoscut scoate capul si arunca cu noroi pe orele mele care le petrec voluntar in beneficiul vostru.
Uite si eu am sa intru in protest...cand nu o sa mai vad asemenea posturi fara dovezi pe forum atunci o sa adminez si am sa imi rog si colegii sa faca la fel.
Asa ca fun cu trisorii sper sa fiti atacati de pe 10 conturi toti si sa va simtiti bine...vorba unui sef din alt sistem :).
 

DeletedUser

Kovaly? Duci lipsa de atentie? Cred ca toata L3 te stie ca cel mai LAS jucator! Oricine poate sa se uite la statistici cat ai jucat tu... pardon cat ai innobilat intern! Nu pot sa iti zic concret ce esti ca ma baneaza:d asa ca nu mai aduce acuzatii fara dovezi! Si invata sa scrii corect! :D


Ia zi tu aici cati jucatori ti-ai vandut sa iti salvezi pielea? Mai bine recunoaste ca preferi sa o termini asa decat cu fruntea sus! Mai bine recunoaste ca iti e frica! Daca ai curaj in tine nu da delete decat peste 2 saptamani! Te tine? Fac pariu cu oricine pe o sticla de lacrima lui ovidiu ca nu ai curaj sa anulezi cererea(asta in cazul in care chiar ai dat :D)! Se baga cineva la pariu?
 

DeletedUser6681

Eu ajung intr-o saptamana langa el :)))) ca daca tot sunt date de barbari :) sa profit si eu de ele.. cei drept este ca mi-ar fi mai usor .. sa fie el pe cont cred ca as pierde maxim 1/2 ferme per sat asa un sat de barbari ma costa 2-3 ferme :( dar na fiecare cum stie si cum poate :) de aveam eu 4mill de puncte vai vai vai ce tremura.. lumea in jurul meu :)) dar asa sunt mic
 

DeletedUser

Nu va cunosc, dar m-am uitat de curiozitate cine e acest kovaly, si am ramas masca: Nu credeam ca se pot strange 406 sate, aproape 5 milioane de puncte, cu doar "757.621" inamici invinsi in total :)
Cred si io ca asa un jucator care a facut orice numai Triburile n-a jucat da vina pe altii pt insuccesele lui. Si cum poti sa atragi maximul de compasiune altfel decat dandu-te victima celor "puternici" - administratorii. Jenant si penibil.

Si va rog sa ma iertati ca m-am bagat neinvitat in discutia voastra eu care nici macar nu joc pe ro3 :)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
sustin protestul colegilor mei de joc cu urmatoarea precizare:
e inadmisibil ca adminii sa poata intra pe contul tau, sa iti citeasca corespondenta si sa poata juca in locul tau fara ca tu sa iti dai seama. dreptul la intimitate in acest caz este incalcat. in rest nu am ce sa le reprosez pentru ca nu am dovezi.
 

DeletedUser1195

dar pentru afirmatia ca un admin a intrat pe contul unui jucator si a jucat in locul lui ai dovezi?
Eu nu incetez sa ma minunez de cate aberatii se pot afirma pe forum dandu-le drept certitudini.Vad ca de doua zile este un atac concertat si sustinut asupra team-ului.Din pacate pentru voi,cei mai multi dintre noi nu vom ceda in fata acestui santaj psihologic si nu vom lasa acest joc la discretia trisorilor.Andurill a avut un moment de slabiciune.
 

DeletedUser

Si nu raspunde nimeni la pariu? Si eu care ma gandeam ca beau o sticla de vin :(

Marakesh adu si tu dovezi la ce spui... sau spune macar un caz concret... x jucator a patit asta...


Adevarul e ca va rupe invidia.... va mananca... sunteti penibili.
 

DeletedUser370

pfff....ce oameni :))
ma surpind in fiecare zi :D
kovaly...crede-ma ca si eu cand eram pe lumea 1 injuram adminii :)) si eu ziceam la fel, ca fac ce-i doare pe ei capu. spre deosebire de tine, eu am prins si vreo 2 backup-uri la server...in care s-au pierdut multe trupe...unele sate s-au trezit cu 50.000 populatie...nu cred ca tu ai fost pe atunci in acest joc. insa au fost ERORI de SERVER corectate cat de bine s-a putut. nu le-a fost usor sa ia TOTI jucatorii si sa-i verifice de ce trupe au in fiecare sat...

insa...cand am ajuns unu din ei, am realizat ca nu e chiar asa treaba...adminii nu fac ce-i taie capu...nu baga sute de mii de trupe in sat, nu banazeaza fara rost. cei care gresesc sunt JUCATORII. de ce? pentru ca gresiti fara sa stiti! si apoi spuneti ca sunteti banati pe nedrept. stiu n-spre cazuri de genu, in care isi spun pass-urile si apoi intra unii la ceilalti, isi trimit resurse si chestii de genu asta. si apoi tot ei spun ca nu e adevarat, desi o stiu prea bine.
vorba lui andurill...jucatorilor le place sa "dea vina pe capra vecinului "...asta faceti tot timpu.

concluzia e ca vb fara sa gandesti...
 

DeletedUser2404

Fac pariu cu oricine pe o sticla de lacrima lui ovidiu ca nu ai curaj sa anulezi cererea(asta in cazul in care chiar ai dat :D)! Se baga cineva la pariu?

fac eu pariu cu tine, pun pariu ca in 6 zile satele nu vor devenii parasite.

on-topic: kovaly oare procedezi asa din teama ca se va rupe pna-ul si vei fi mancat? am inteles, te temi de lupta si nu ai curajul sa pierzi luptand, preferi sa dai delete si sa zici ca ai fost un luptator
 

DeletedUser7321

De lupta nu ma tem si de ce pna este vorba nu stiu pt k in ultima vreme am tot avut probleme cu contul...acum legat de ce mi sa spus referitor la sate si d acuze...io zic sa va ganditi mai bine si sa va uitati in ograda propie unde nu suna mereu asa bine...dovezi sunt tocmai d aceea in acest moment exista dosar deschis impotriva multelor nereguli sesizate...iar in al doilea rand dovezi p care multi le pot citi sunt acele mesaje trimise uneori si d mine prin care am solicitat unor anumite persoane blocarea unor conturi p motiv k playerul nu este in tara...sau k este in spital, aceasta masura luanduse p baza info care dovedeau k acel player urma sa fie atacat masiv...publicitate nu vreau pt k fie ea negativa sau pozitiva nu face bine si in plus publicitate miam facut atunci cand am vb cu oameni/playeri si am ramas amici buni si oameni care stiu ce e ala respectul...

Un sat nu face un om insa injuraturil, acuzele limbajul de ghetou, nerespectarile d regulament mau dus la aceasta masura...
 

DeletedUser2404

dovezi sunt tocmai d aceea in acest moment exista dosar deschis impotriva multelor nereguli sesizate...iar in al doilea rand dovezi p care multi le pot citi sunt acele mesaje trimise uneori si d mine prin care am solicitat unor anumite persoane blocarea unor conturi p motiv k playerul nu este in tara...sau k este in spital, aceasta masura luanduse p baza info care dovedeau k acel player urma sa fie atacat masiv...

1. daca zici ca sunt dovezi de ce nu le prezinti?
2. unde scrie in regulament ca daca omul e plecat din tara, e in spital, contul trebuie banat? exista optiunea "Mod de vacanta" care este special pentru aceste situatii facuta
 

DeletedUser

...dovezi sunt tocmai d aceea in acest moment exista dosar deschis impotriva multelor nereguli sesizate...


Explica-ne clar la ce te referi! Ce dosar? UNDE?


Si scrie corect pentru dumnezeu! E chiar asa greu sa scrii corect si complet?
 

DeletedUser7321

da dar tocmai ce spuneam k astea erau vrajeli ...eu am facut asa k sa blochez un cont care apoi urma sa intre in trib..numa k era atacat si astfel am scapat d cei ce il atacau...ziua se bloca noaptea se inobila
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Si nu raspunde nimeni la pariu? Si eu care ma gandeam ca beau o sticla de vin :(

Marakesh adu si tu dovezi la ce spui... sau spune macar un caz concret... x jucator a patit asta...


Adevarul e ca va rupe invidia.... va mananca... sunteti penibili.

pe mine nu are de ce "sa ma rupa invidia":confused:... ca nu prea mai joc.... dar adminii stiu la ce ma refer.
 

DeletedUser7321

cat despre devezi cum crezi k pot pune niste mesaje prin care se purtau aceste discutii p forum...cum crezi k as putea pune un dosar p forum din moment ce el ste la niste organe abilitate....
 

marakesh

member
Scor reacție
0
nu ma luati la verificari? sa ma inchideti? sa vedeti daca am incalcat regulile? am conturi pe aproape toate lumile :D:D:D:D:D
 

DeletedUser2404

spune-ne ce contine acel dosar , si eu pot sa spun ca am dosar contra ta (pe motivul ca esti LAS) dar dovezile? orice dosar cere si niste probe
 

DeletedUser7321

sincer triburile este primu joc jucat d mine si cu siguranta ultimul dar dak joc ceva o fac pt k imi place, nu pt a fura, a ijgni sau pt a produce altora neplaceri....am gresit si eu dar alti au gresit nu numai in fata mea ci in fata multora...
 

DeletedUser

Kovaly in joc ai dat dovada de LIPSA JOC, aici nu spui nimic concret... numai incerci sa arunci cu noroi... deja ajungi sa imi inspiri mila...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus