R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dupa discutii, cu argumente si contraargumente si dupa ce s-au prezentat strategii, rezultatul a fost acceptat in unanimitate...
dar nu asta conteaza. trecutul e trecut, nu se poate schimba, deci privim cu optimism spre viitor :)

p.s.: emy IAR vorbesti ca sa nu taci... toata lumea vorbeste civilizat, tu canti pe-aci, poate primesti o coaja de paine:)
repet ... canta la alta masa. nu ai nici un amestec in discutia asta
 

DeletedUser

sigur :))) aşa au zis toţi,inclusiv rakiu, predecesorul tău care la fel ca şi tine, a crescut 80% din barbare şi interne.

vorba cuiva, toţi prind aripi după ce trec de 1 mil de pct.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tusa sa taca din gura...
ma bucur ca esti mandru de noi, dar pastreaza pentru tine emy.

in alta ordine de idei, in momentul in care rs ne-a intors spatele cand ne bateam cu dusmanii, ne-am simtit tradati la maxim.
ochi pentru ochi.

Spor la razboi:D
(Am scapat de granita de data asta:X)

mai,majoritatea de la voi sau chiar si tu,stiai prea bine pentru cine mai joc eu pe clasica
de ii vad la margine ma pot retrage linistit
 

DeletedUser

sigur :))) aşa au zis toţi,inclusiv rakiu, predecesorul tău care la fel ca şi tine, a crescut 80% din barbare şi interne.

vorba cuiva, toţi prind aripi după ce trec de 1 mil de pct.

numara mai bine,alea 100 de sate luate nu mai de la voi deja e 50%
 

DeletedUser

el joacă pentru rakiu :)

V0nK, momentan conducem războiul însă..sper să avem ceva frumos :D,
 

DeletedUser

numara mai bine,alea 100 de sate luate nu mai de la voi deja e 50%

la un moment curat pe hartă,vei avea acelaşi final ca şi rakiu.

el era supărat că e atacat de 2 triburi..că cică nu suntem jucători buni.. dar el e bun,dacă în timp ce îl ataca clasicul şi r.s-ul, e corect că era sprijinit de 6 triburi?(sau câte academii mai aveţi)

el a avut noroc că a fost luat de tom că altfel era curăţat de tribul meu micuţ când încă avea 50-60k :)..aşa cum am făcut cu mulţi apaşi.

nu vreau să intru în polemici cu tine. dar sfatul lui V0nK mi se pare rezonabil.
 

DeletedUser

As dori si eu un cont in Rs daca se poate :))
vrea calin sa se bata cu playeri calume :))

succes Clasic
 

DeletedUser

ca parere,eu cred ca,clasicul are jucatori care joaca bine,nu contest, dar decizia lor de razboi e un punct slab in strategie :). r.s-u nu e un trib care sa piarda,si chiar daca ar pierde,sigur nu se va intampla sa piarda usor,va fi un razboi greu, iar clasicul ar fi mult prea slabit sa mai tina granita cu masonul,caci pun pariu ca nu ii vor lasa sa rasufle, sa se refaca :)

ce spun aici e la nivel de imaginatie oricum.. ca practica, e mult :) e absurd ca unii isi dau cu parerea ca..wow..o sa castige clasicul..wow o sa castige r.s.-u.
nici vorba, asta se va decide dupa mult timp.cei care intra aici,ar trebui sa vorbeasca cu respect pentru aceste doua triburi,si fara pareri care sa supere pe oricare din cele doua triburi.


La fel ca si V0nK,cer celor care viziteaza pagina, sa isi dea cu parerea doar cei in cauza.

spor la sate ambelor triburi :)
 

DeletedUser

acum curg atacurile si fake-urile =)) ..hai sa vedem ce iese.V0nK ureaza-mi noroc! :))
 

DeletedUser39926

Stiu asta. Dar oricum sa dati in noi stiind ca avem razboi in cealalta parte. Asta e un gest frumos , asa-i?

Andreyyy,cum v-ati asternut,asa ati dormit
Ati facut pna cu mason ca sa faceti fata in razboiul cu mag,periclitand diplomatia cu clasic si lasandu-i singuri in razboiul cu mason
Acum trageti ponoasele ca de,unde nu e cap,e vai de picioare
Din cauza fumurilor si orgoliilor care le aveti in cap,ati reusit sa va faceti viata mai grea

bafta la joc:)
 

DeletedUser

intrebarea e, clasicul ajuta contra mag? :) toata lumea stie doar sa critice. tu esti un tradator,asa ca nu ai de ce sa vorbesti.
 

DeletedUser

aDun iDei e corect si cum pui tu problema, insa un lucru era clar daca clasic nu punea presiune pe mason voi nu aveati cum sa faceti pna, ca atare ati profitat de razboiul clasic -mason ca sa va vedeti interesul propriu fara sa tineti cont de parerea aliatilor. Tratand cu spatele clasic era normal sa se ajunga aici si atunci cand orgoliile depasesc ratiunea apar problemele.
 

DeletedUser

sa fii ironic e una (desi nu accept asta) dar sa dai un raspuns de-a dreptul plictisitor,nu ma obosi,am stat toata noaptea treaz
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus