R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

Ecuatia este simpla.RS ne-a angrenat in razboiul cu Mason si apoi ne-a intors spatele.

Odata ce RS stabileste razboaiele echipei pe principii subiective, cum ca un membru cu o oarecare influenta in echipa, este injurat de x si se trece la razboi, odata ce nu pot fi acceptate anumite propuneri pentru binele echipei si instabilitatea conducerii (astazi promite un lucru si maine a si uitat) au dus la ruperea colaborarii.

Vizavi de mariukpary, nu poti acuza un jucator de tradare atat timp cat acel jucator a jucat intr-o echipa, cu sarcina de a aduna informatii.Cum poti sa acuzi pe cineva ca te tradeaza cat timp nu ti-a fost niciodata loial? Doar si-a facut datoria fata de tribul MAG, spionand in RS.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tot tradator se numeste din punctul de vedere al celui inselat :) o scurgere de informatie tot tradare e.
 

DeletedUser28165

Innobilarea lui Alkesh , luare de sate de la motisor + atacuri din partea lui ramses atunci cand era alianta....
Nu voi ar fi trebuit sa declarati razboi dar noi nu am avut ocazia.
 

DeletedUser38860

tusa sa taca din gura...
ma bucur ca esti mandru de noi, dar pastreaza pentru tine emy.

in alta ordine de idei, in momentul in care rs ne-a intors spatele cand ne bateam cu dusmanii, ne-am simtit tradati la maxim.
ochi pentru ochi.

Spor la razboi:D
(Am scapat de granita de data asta:X)

R.S nu a tradat. Intreba-l pe Tullio si o sa iti spuna tot daca vrea. Eram pe skype si i-a intrebat Ingenios : Rezistati o luna contra Mason cat sa dam noi in MAG ? Tullio a zis ca vad ca da. Asta nu e tradare. Tradare maxima e ceea ce ati facut Tullio. Stiind ca majoritatea defensivei e pe granita cu MAG el a preferat sa rupa pnaul si sa ne declare razboi. Deci noi nu v-am intors spatele ! Am cerut doar o luna sa dati in Mason fara noi. Dar Tullio nu s-a tinut de cuvant.

@ Emy - studiaza harta si vezi urmarile daca R.S dispare stiind ca MAG nu o sa dea in Clasic sau invers.
@ Mariuk3 - Nu te-a bagat nimeni in seama asa ca iti racesti gura de pomana.
@ MAriukParry - Tu mereu o sa ramai un tradator !

P.S : Respect Clasicul sunt jucatori foarte buni acolo . Conducerea e umpic plecata pe MArte , dar nu-i nimic avem parte de un razboi frumos.

P.S2: Nu mor cai cand vor cainii. Cum spunea Adun : R.S-ul nu e un trib facut sa piarda , iar chiar daca o sa pierdem aceste 2 razboaie o sa fie umpic mai greu.
 

DeletedUser

nu mai spun, evolution (illusion) care m-a atacat cu un motiv absurd, penibil , ma gandeam eu ca nu joaca evolution pe cont.
 

DeletedUser19202

DE ce n-ar juca?

asa fac ei oricum mereu

terminati ma cu noobs

normal asemenea tribulete cand apar ar trebui ca toate fortele de pe harta sa se uneasca contra lor si sa ii extermine

jocul n-are nevoie de personaje din astea


succes!

regret totusi enorm ca amici de ai mei prefera sa joace cu ei
vor realiza dar..cred ca prea tarziu
 

DeletedUser34110

Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 420
Tabăra 2: 275
Diferență: 145

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 10
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,050,067
Tabăra 2: 378,833
Diferență: 1,671,234

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 177,328
Tabăra 2: 66,671
Diferență: 110,657

chart




Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 256
Tabăra 2: 273
Diferență: 17

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 9
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 622,443
Tabăra 2: 378,675
Diferență: 243,768

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163,783
Tabăra 2: 55,921
Diferență: 107,862

chart



cam asa sta situatia!
 

DeletedUser

R.S nu a tradat. Intreba-l pe Tullio si o sa iti spuna tot daca vrea. Eram pe skype si i-a intrebat Ingenios : Rezistati o luna contra Mason cat sa dam noi in MAG ? Tullio a zis ca vad ca da. Asta nu e tradare. Tradare maxima e ceea ce ati facut Tullio. Stiind ca majoritatea defensivei e pe granita cu MAG el a preferat sa rupa pnaul si sa ne declare razboi. Deci noi nu v-am intors spatele ! Am cerut doar o luna sa dati in Mason fara noi. Dar Tullio nu s-a tinut de cuvant.

@ Emy - studiaza harta si vezi urmarile daca R.S dispare stiind ca MAG nu o sa dea in Clasic sau invers.
@ Mariuk3 - Nu te-a bagat nimeni in seama asa ca iti racesti gura de pomana.
@ MAriukParry - Tu mereu o sa ramai un tradator !

P.S : Respect Clasicul sunt jucatori foarte buni acolo . Conducerea e umpic plecata pe MArte , dar nu-i nimic avem parte de un razboi frumos.

P.S2: Nu mor cai cand vor cainii. Cum spunea Adun : R.S-ul nu e un trib facut sa piarda , iar chiar daca o sa pierdem aceste 2 razboaie o sa fie umpic mai greu.

mai putina vorba pe extern,la munca ca ai treaba!
 

DeletedUser28165

DE ce n-ar juca?

asa fac ei oricum mereu

terminati ma cu noobs

normal asemenea tribulete cand apar ar trebui ca toate fortele de pe harta sa se uneasca contra lor si sa ii extermine

jocul n-are nevoie de personaje din astea


succes!

regret totusi enorm ca amici de ai mei prefera sa joace cu ei
vor realiza dar..cred ca prea tarziu


stim mai bine pandev , asa au facut si pe 25 cand au tradat in Pna-ul cu A-Team. La 12:00 au incetat PNA-ul fara avertizare , la 12:05 a inceput campania pe jucatori cu sprijinul pe granita.
 

DeletedUser

DE ce n-ar juca?

asa fac ei oricum mereu

terminati ma cu noobs

normal asemenea tribulete cand apar ar trebui ca toate fortele de pe harta sa se uneasca contra lor si sa ii extermine

jocul n-are nevoie de personaje din astea


succes!

regret totusi enorm ca amici de ai mei prefera sa joace cu ei
vor realiza dar..cred ca prea tarziu


As zice eu ceva dar te las in pace :D
 

DeletedUser30856

Nu pot sa nu evidentiez calitatea diplomatului din R.S, care a ales aceasta tactica pentru a mentine echilibrul politic pe harta:eek: ii doresc tot binele din lume si-i recomand o lunga perioada de reflectie la ceea ce-a fost.:)

Degeaba vorbiti pe aici, e clar cine pierde razboiul.:rolleyes:
 

DeletedUser38860

Mefi uita-te la numele topicului si da-ti doua palme ! Daca tot aduci MAG-ul in discutie e evident ca o sa aveti de castigat acum. Dar asta e. Asta e frumusetea jocului :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Innobilarea lui Alkesh , luare de sate de la motisor + atacuri din partea lui ramses atunci cand era alianta....
Nu voi ar fi trebuit sa declarati razboi dar noi nu am avut ocazia.

Asta facea motisor pe satele care le lua de la alkesh in mijlocul nostru, acolo unde noi aveam sate goale, deci va rog putina decenta, si cu L25 mai putina liniste ca aici e clasica, iar de minciuni eu is satul. Iar adun idei cu tine a fost o mare problema atunci, ai rezervat toate barbarele dintre noi fara sa le ataci lucru care a permis celor din mason sa intre printre noi, obligandu-ne sa spargem multe fuluri ca sa ii eliminam. Eu unul chiar incepusem sa ma intreb daca nu erai pe mana cu ei.

Apărător: motisor
Ţel(direcţie): A61 (442|447) K44

Număr: 0 0 3294 57 1886 0 363 7 1
Pierderi: 0 0 3294 57 1886 0 363 7 1
 

DeletedUser38860

Asta facea motisor pe satele care le lua de la alkesh in mijlocul nostru, acolo unde noi aveam sate goale, deci va rog putina decenta, si cu L25 mai putina liniste ca aici e clasica, iar de minciuni eu is satul. Iar adun idei cu tine a fost o mare problema atunci, ai rezervat toate barbarele dintre noi fara sa le ataci lucru care a permis celor din mason sa intre printre noi, obligandu-ne sa spargem multe fuluri ca sa ii eliminam. Eu unul chiar incepusem sa ma intreb daca nu erai pe mana cu ei.

Apărător: motisor
Ţel(direcţie): A61 (442|447) K44

Număr: 0 0 3294 57 1886 0 363 7 1
Pierderi: 0 0 3294 57 1886 0 363 7 1

Barbarele au aparut in timpul organizatului pe Rakiu, stiti si voi asta. La momentul ala nimeni numai avea atac cel putin noi. Dar pana la urma au fost luate.
 

DeletedUser39475

Trecand peste toate discutiile de vigoare, impunsaturi, replici dure, nostalgii, etc, razboiul asta e unul de calitate si foarte interesant !

Bafta ambelor tabere ! Have fun ! :)
 

DeletedUser

Ecuatia este simpla.RS ne-a angrenat in razboiul cu Mason si apoi ne-a intors spatele.

Odata ce RS stabileste razboaiele echipei pe principii subiective, cum ca un membru cu o oarecare influenta in echipa, este injurat de x si se trece la razboi, odata ce nu pot fi acceptate anumite propuneri pentru binele echipei si instabilitatea conducerii (astazi promite un lucru si maine a si uitat) au dus la ruperea colaborarii.

Vizavi de mariukpary, nu poti acuza un jucator de tradare atat timp cat acel jucator a jucat intr-o echipa, cu sarcina de a aduna informatii.Cum poti sa acuzi pe cineva ca te tradeaza cat timp nu ti-a fost niciodata loial? Doar si-a facut datoria fata de tribul MAG, spionand in RS.

Tullio, voi ati vrut razboiul cu Mason deoarece erati inchisi pe granita cu R.S si singura cale de dezvoltare era spre Masoni. Iar referitor la razboiul declarat R.S-ului v-ati mai cizelat intre timp, acum urmati pasii logici: de la alianta la PNA si apoi razboi, pentru asta meritati felicitari. Si daca nu erau insistentele conducatorilor din TOM sa va acceptam ca aliati in momentul de fata nu cred ca mai erati pe harta, dar asta e doar parerea unui simplu jucator.
Iar vizavi de mariukpary, noi R.S-ul il consideram tradator, poate cei din MAG i-ai ridicat statuie pentru cate a avut de indurat.
 

DeletedUser39475

Daca, daca si iar daca. "Daca" o luam cu ipoteze putem ajunge la multe eventuale concluzii. Treaba este ca tot ce conteaza este prezentul, adica ce este tribul Clasic acum, nu ce se intampla "daca" !

Sunt 2 tabere puternice si vom avea parte de un razboi pe cinste pe aceasta lume !
 

DeletedUser

Tullio, voi ati vrut razboiul cu Mason deoarece erati inchisi pe granita cu R.S si singura cale de dezvoltare era spre Masoni. Iar referitor la razboiul declarat R.S-ului v-ati mai cizelat intre timp, acum urmati pasii logici: de la alianta la PNA si apoi razboi, pentru asta meritati felicitari. Si daca nu erau insistentele conducatorilor din TOM sa va acceptam ca aliati in momentul de fata nu cred ca mai erati pe harta, dar asta e doar parerea unui simplu jucator.
Iar vizavi de mariukpary, noi R.S-ul il consideram tradator, poate cei din MAG i-ai ridicat statuie pentru cate a avut de indurat.

Serios, nu mai eram pe harta, de ce..crezi ca ne plictiseam si dadeam stergere? Daca si cu parca se plimba intr-o barca, dar daca nu aveam pna cu tom poate nu eram obligati sa dam in sate cu moral mic si luam satele din tom si poate tom nu mai era pe harta, asta de ce nu merge? E plin de zmei pe aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus