Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser30856

vai,ti-ai gasit sa comentezi...spre deosebire de altii eu imi aduc aminte de prieteni si-as face orice pentru ei...min0ra si eu am fost in minds(salutari laurei si lui alex)unde am stat pe contul ei o vreme pt a fenta atacuri plus organizare pe cerebelle care s-a lasat dupa...nu stiu dc te bagi in seama,nu e locul tau...
 

DeletedUser16195

Unul (khimici) a "cazut" ... ce se intampla ?

A plecat "jucaria" Lili si i'a pierit cheful de joc ?
 

DeletedUser30856

ce fericita esti cu statistica asta,probabil ca te lauzi la toti....dar lucrurile nu stau asa,te asigur eu...
atac organizat pe sat de 7000,bravo...ai stat mult si te-ai gandit?lasa-ma cu ideile tale...dar ma bucur ca 'sunt urmarit'!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

sa-ti concediezi spionul ca nu e bun de nimic...am postat pe forum doar teuton contra tod-asta ma intereseaza pe mine....pentru moment...era ** dp satul minorei pe care am anuntat-o...poate te prezinti si tu,sa stiu cu cine **,sau da-mi msj pe joc!
 

DeletedUser30856

cum adica sa-mi imbat oamenii?sunt ai mei?sau la voi in trib asa sunt considerati membrii...?la noi e liniste si pace si va fii mereu...statistica e dintotdeauna pt ca tod-fuziune cu gow a fost si este dusman,am incercat sa rezolvam aceasta problema,dar nu s-a putut
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SUAT SUAT2 TOD
Players:

Side 2:
Tribes: TEUTON TEUTON
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 113
Tabăra 2: 87
Diferență: 26

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
 

DeletedUser30856

asta e,eu nu am habar sa joc...dar vreau sa te vad pe tine cum joci...nu ai onoarea sa zici cine esti,de fapt nici nu ma intereseaza pt ca spui doar aberatii...daca nu faci parte din triburile implicate atunci ce cauti aici?am uitat,te lauzi cu activitatea ta de spion,daca mai mult nu poti,asta e...
 

DeletedUser30856

lipsa de caracter,eu nu am nimic de ascuns...dimpotriva...nu fac parte din conducere si chiar te invit sa ** cu kkody ca prea esti frustrat si poate te eliberezi...
 

DeletedUser30856

vai,m-ai dat gata...cu replicile tale...parca esti...stiu eu cine(tocmai ne-ai parasit si nu puteai sa nu te bagi in seama)...pt colegi si prieteni tot respectul din lume...pt tradatori ca tine multa...stii tu mai bine ce...
si nu stau toata ziua pe triburile,stau putin dar imi organizez timpul bine...
 

DeletedUser30856

faci din tantar armasar...nu regret ce-am facut si o voi mai face cand voi avea ocazia(asta ca sa te mai enervez putin),prietenii sunt totul pe acest joc,dar se pare ca tu nu ai inteles acest lucru,poate de asta ne-ai parasit asa devreme...calmeaza-te,ia o gura de aer si mai intra pe forumul intern teuton&family sa mai spionezi,poate mai gasesti ceva interesant...
 

DeletedUser

:))))

Cata agitatie .. guta cam slabuta organizarea .. nu ai facut decat sa il urci pe Corrny in top la inamici invinsi .. si pe ceilalti .
Se mai intampla..

Acu` fara resentimente .. multi jucatori au renuntat din ambele tabere, viata personala are prioritate ;)

Dupa cum observati noi am luat o scurta pauza, nu am organizat nimic, doar am ripostat minor la organizarile voastre

Am insistat sa nu interveniti intre noi si fosta academie.. dar ati trecut-o pe numele vostru..(nu inteleg miscarea - inafara ca ne-ati tinut putin ocupati dar ati luat doar muraturi care dispar incet..incet..prima a fost aisa - apoi sefa` :D )
 

DeletedUser16195

"muraturi care dispar incet..incet" --> Ce ai vrut sa zici ? :-? si cu referire la ce / cine ?

Nu are rost sa te corectez ca nu ne-a contactat nimeni dupa ce ne'ati dat cu "flit" ci Lili i-a contactat neavand niciun viitor pe harta ... daca o voi face , o voi face in zadar
 

DeletedUser30856

daca tot ati sters posturile lui sweet like sugar trebuia sa le stergeti si pe ale mele...oricat imi place sa ** singur nu are rost aici asa ca poate curatati putin...
 

DeletedUser

corrny astăzi la ora 21:23
Cind mai vorbesti cu guta coada de maimuta(ca intre intemeietori) transmitei te rog sincerele mele multumiri pentru locul 1 la inamici invinsi :))))
 

DeletedUser

acest lucru este adevarat......l-am facut pe corrny rang 1 la aparator si general......dar a pierdut si 13 sate in favoaea noastra.....
acum este un erou....pe parcurs o sa-l martirizam
 

DeletedUser16195

corrny astăzi la ora 21:23
Cind mai vorbesti cu guta coada de maimuta(ca intre intemeietori) transmitei te rog sincerele mele multumiri pentru locul 1 la inamici invinsi :))))

Sa nu fim rautaciosi ... din cate tin minte cand eram in Teuton si noi am crescut punctajul la inamici invinsi la destui membrii SUAT .... cum ar fi XPACMAXIMUS

Spuneti adevarul gol golut , nu adevarul kre va convine voua

La cine te'ai referit cand ai zis "muraturi" Kkody ?
 

DeletedUser

Renzzo tu vezi-ti de gainile tale.. nu mai ai vorbitor cu mine.. (nu incerca sa te mai bagi in seama ca nu impresionezi)
 
Sus