Razboi Suat vs. TEUTON

  • Autor subiect guta coada de maimuta
  • Data de început

DeletedUser

Si eu te-am jignit cu ceva?.. tu mergi pe cararea ta, si noi pe-a noastra ;)
 

DeletedUser16195

Anunt dinainte sa nu iasa discutii: "Nu ma simt :D" dar mi se pare mie sau ai facut tot tribul din care fac si eu parte ... "muraturi' ? (sau cuvantul muraturi e compliment mai nou ?)

In fine ... stii cum se zice : "Vii cu vii , mortii cu mortii"
 

DeletedUser

Agresor: Blenis
Origine: [A]~My mind, the Winner (648|472) K46

Număr: 3000 2600 0 3000 300 0 0 918 0 0 0 0
Pierderi: 3000 2600 0 3000 0 0 0 918 0 0 0 0

Apărător: gigasu
Ţel(direcţie): 016 (629|484) K46

Număr: xxxx xxxxx 0 xxxx 0 0 0 xxxx 0 0 0 0
Pierderi: 109 191 0 166 0 0 0 27 0 0 0 0




hahahaha =)))) atac de curatare=))))
 

DeletedUser30856

nu...asta e atac de intimidare...poate fug trupele!doar atat poti blenis?la ce pct ai,ma astept la mai mult de la tine....sau ai plecat si tu cu lyly si lasat sitteras?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TEUTON TEUT0N SS*
Players:

Side 2:
Tribes: SUAT SUAT2 SUAT3 TOD =C D= =C-D= -C-D-
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,432
Tabăra 2: 7,126
Diferență: 2,694

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 435
Tabăra 2: 386
Diferență: 49

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,272,952
Tabăra 2: 32,239,791
Diferență: 11,966,839

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,642,689
Tabăra 2: 2,703,529
Diferență: 60,840

image.php





Sa va traiasca noua familie.. La mai mare ! ;)
 

DeletedUser

Poate vrea sa faca satul de atac si a trimis apararea sa o omoare :p




de scz astea m-am saturat ...pe bune.....pe mine nu ma intereseaza ce vrea sa faca el pe satul ala ... daca vroia sa isi omoare trupele de aparare le trimitea in sprijin pe la colegii lui :)) ca de un timp incoace tot dam de sate goale/slabe...
acuma , poate baiatu chiar a vrut sa isi faca sat de aparare si este mai individual ... dar din ce observ eu este ca a trimis vreo cateva atacuri de curatare pe acel satu (topoare berbeci etc.... si satul asta de aparare ) ... acuma eu ce sa cred? nu ca este atac de curatare?
.... nu crezi ca daca vroia totusi sa isi omoare trupele , le folosea ca fakeuri ?
 

DeletedUser

Daca a atacat si cu atacul si cu apararea pe acelasi sat inseamna ca este kamikaze :))
Sau nu stie ce lucra :p
 

DeletedUser16195

Side 1:
Tribes: TEUTON
Players:

Side 2:
Tribes: TOD
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 257
Tabăra 2: 45
Diferență: 212

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 13
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,098,689
Tabăra 2: 239,983
Diferență: 1,858,706

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,351
Tabăra 2: 108,501
Diferență: 54,150

image.php



Un trib de locul 7 contra unuia de pe 48
Nasol :-s .... ce e si mai nasol e faptul k ii concediati pe cei care pierd sate in favoarea noastra in loc sa le oferiti un ajutor
 

DeletedUser

Noi pierdem sate in fav. voastra ? :) Noi avem razboi cu Suat si derivatele .. si ai prins si tu un inactiv care nu mai intra pe joc ca a murit maica-sa ai luat cateva satuce.. si gata amplifici si dramatizezi

Pregatiti-va de runda a-3-a :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Mai baieti, tribul TOD sufera de o diplomatie foarte foarte slaba, formula de inceput are jucatori buni, dar pe parcurs deciziile pe care le ia conducerea duc la desfiintarea tribului. Imi pare rau, dar parerea unuia din afara conflictului cred ca este cea obiectiva. Oricum, felicitari pentru razboi...interesant.
 

DeletedUser5596

pai cred ca razboiul dintre familia suat si familia teuton e cel mai interesant pana acuma pe l17
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TEUTON
Players:

Side 2:
Tribes: TOD
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 257
Tabăra 2: 45
Diferență: 212

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 13
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,098,689
Tabăra 2: 239,983
Diferență: 1,858,706

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,351
Tabăra 2: 108,501
Diferență: 54,150

image.php



Un trib de locul 7 contra unuia de pe 48
Nasol :-s .... ce e si mai nasol e faptul k ii concediati pe cei care pierd sate in favoarea noastra in loc sa le oferiti un ajutor



mai inteligent mic ce esti , mai deontologule , mai filozofule etc... noi ducem razboi doar cu voi ?
ia uitate cat de mare si numeroasa este familia suat dupaia comenteaza.....
s-a trezit desteptul lui peste sa spuna cat sunt ei de buni :))) de parca nu s-au facut de ras deja ...
aveti un mare nume pe l17....de ex: "academie tradatoare" , "atacatori cu sate de aparare (full)" etc...
eu in locul tau nu mai imi faceam aparitia pe forumul asta ...
si cand vine vba de academie tradatoare , numai va mintiti sa spuneti ca noi v-am renegat.... ca dupa ce v-am scos de la diplomatia , v-am facut oferta sa revenim la aceleasi diplomatii si voi ati refuzat...dc?
ca va tremurau chilotii , v-a fost frica sa mai luptati impotriva suat ... si ati acceptat sa le fiti "cica parte din familie" mai exact academie ... sau stai ... "sclavi" a ba nu gresesc ... imi cer scuze ca v-am numit asa... ati fost doar un scut de aparare ...



P.S.: In calitate de membru al tribului teuton , nu imi aduc aminte , ca cineva care este atacat sa fie concediat...
 

DeletedUser30856

renzzo mama...asta nu se numeste statistica...mai degraba puneai doar tu contra teuton silvius ca altceva nu ati mai pupat...mie mi se pare ciudat ca un player care pierde 5-6 sate sa nu zica nimic,sa nu ceara sprijin...tie nu?nu a mai intrat saracu,nu doresc la nimeni ce i s-a intamplat si i-a sarit tot cheful de triburi,iti dai seama...asa ca nu te mai lauda cu sate moca si lasa-ne,lasa-ne!


condoleante silviu!
 

DeletedUser16195

mai inteligent mic ce esti , mai deontologule , mai filozofule etc... noi ducem razboi doar cu voi ?
ia uitate cat de mare si numeroasa este familia suat dupaia comenteaza.....
s-a trezit desteptul lui peste sa spuna cat sunt ei de buni :))) de parca nu s-au facut de ras deja ...
aveti un mare nume pe l17....de ex: "academie tradatoare" , "atacatori cu sate de aparare (full)" etc...
eu in locul tau nu mai imi faceam aparitia pe forumul asta ...
si cand vine vba de academie tradatoare , numai va mintiti sa spuneti ca noi v-am renegat.... ca dupa ce v-am scos de la diplomatia , v-am facut oferta sa revenim la aceleasi diplomatii si voi ati refuzat...dc?
ca va tremurau chilotii , v-a fost frica sa mai luptati impotriva suat ... si ati acceptat sa le fiti "cica parte din familie" mai exact academie ... sau stai ... "sclavi" a ba nu gresesc ... imi cer scuze ca v-am numit asa... ati fost doar un scut de aparare ...



P.S.: In calitate de membru al tribului teuton , nu imi aduc aminte , ca cineva care este atacat sa fie concediat...

Pretene , inainte de toate te prezinti sa stiu si eu cu cine vorbesc ...
In al doilea rand nu am zis nikieri ca aveti razboi numa cu noi si pana in acest moment nu m'a interesat razboiu vostru cu SUAT pentru ca noi eram mai putin decat o academie pentru SUAT deoarece nu aveam diplomatie asemanatoare , nu faceam ce ne ziceau sau orice altceva pentru a demonstra asta asa ca vorbesti sa te afirmi
:))))) m'ai facut sa rad si pe ziua asta :)))) ..... deci faceti ceva miseleste cum ar fi scoaterea academiei si apoi ne invitati sa revenim in Teuton k si cum nimic nu s'ar fi intamplat :)))) daca esti viclean asa vei ramane pentru totdeauna in ochii mei asa ca nu'si au rost cuvintele daca tu (stii tu care) n'ai avut bunul simt sa'ti ceri scuze pentru ce ai facut
Stai in banca ta mesteca Turbo ca stai bine

PS:Sclavi sunt aia care accepta sa li se vorbeasca de sus ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16195

renzzo mama...asta nu se numeste statistica...mai degraba puneai doar tu contra teuton silvius ca altceva nu ati mai pupat...mie mi se pare ciudat ca un player care pierde 5-6 sate sa nu zica nimic,sa nu ceara sprijin...tie nu?nu a mai intrat saracu,nu doresc la nimeni ce i s-a intamplat si i-a sarit tot cheful de triburi,iti dai seama...asa ca nu te mai lauda cu sate moca si lasa-ne,lasa-ne!


condoleante silviu!

Nu am atatea pile sa stiu daca a cerut sau nu sprijin .... pentru mine a fost ce'i drept prea usor sa'i iau satele desi il vedeam ca e activ ..
Cand a intrat iar si mi-a zis ce necaz a dat peste el i-am zis k nu-l voi mai ataca cel putin o saptamana daca va fenta atacurile fara nobili sa nu pierdem trupele degeaba si sa continuam dupaia ce am inceput ... dar daca am vazut k el tot nu le'a fentat am continuat atacurile ....

Dar sa zici ca's sate pe moca e prea mult spus pt. ca trupele mele nu le'am pierdut pe drum ci pe satele lui
 

DeletedUser

ascanyo a spus:
)))) m'ai facut sa rad si pe ziua asta ))) ..... deci faceti ceva miseleste cum ar fi scoaterea academiei

Hmm.. academie nu a mai fost din clipa in care tigruta pisicuta a vrut independenta, noi nu aveam acces la ea si stiai asta :)
 
Sus