Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30525

Cine a zis ca razboiul e gata? Mai e de jucat mult si bine. Pana acum woc-ul s-a laudat numai cu inobilari facute de la inactivi si conturi cumparate....
Imi place teribil cum va laudati intre voi...
Intradevar familia INQ traece printr-o situatie un pic mai dificila sunt convins ca lucrurile se vor echilibra in maxim o luna de zile.:p

ia citeste mataluta forumul asta sau ala dinainte deo vs inq sa vezi ai cui jucatori cumparau conturile
:D
cat despre laudatul intre noi
deocamdata avem cu ce
cand o sa aveti si voi nu va opreste nimeni
deocamdata stam cam asa
organizat pe *tarantula* = 0 sate luate
organizat pe iulian 1 = 0 sate luate

pentru ce au organizat woc si deo va pune rook zilnic statistici
:D
 

DeletedUser

Ma bucur ca iti place Steve G, cat despre intrebarea ta, raspunsul este, castigam lumea si ne lasam de joc ( mare parte probabil ).
Deja va ganditi ca sa dati delete, nu?

nu joc pe 23:p
ma gandeam ca daca veti castiga razboiul,dupa va trebui sa urmeze altul,nu?si cum alianta va detine mare parte din harta,vor trebui facute impartiri

Cine a zis ca razboiul e gata? Mai e de jucat mult si bine. Pana acum woc-ul s-a laudat numai cu inobilari facute de la inactivi si conturi cumparate....
Imi place teribil cum va laudati intre voi...
Intradevar familia INQ traece printr-o situatie un pic mai dificila sunt convins ca lucrurile se vor echilibra in maxim o luna de zile.:p

acelasi lucru..nu joc pe 23,si mai ales nu in familia woc si restul...si nu laud,vorbesc doar pe statistica

LE:daca esti fan Liverpool,michelle,promite ca mergem la un meci pe Anfield:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

scuze auluu
am uitat sa te trec in lista de mai sus
rectific acuma

organizat auluu = 0 sate luate
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Cine a zis ca razboiul e gata? Mai e de jucat mult si bine. Pana acum woc-ul s-a laudat numai cu inobilari facute de la inactivi si conturi cumparate....
Imi place teribil cum va laudati intre voi...
Intradevar familia INQ traece printr-o situatie un pic mai dificila sunt convins ca lucrurile se vor echilibra in maxim o luna de zile.:p

Conturi cumparate? Hai lasa-ma, tu crezi ca eu nu am ce face cu banii decat sa cumpar conturi ? Noi nu cumparam conturi stai linistit, nu avem nevoie. Invata sa porti o discutie, o discutie se poarta cu argumente, daca nu ai inteligenta sau cultura necesara, renunta, e mai bine pentru toata lumea !

Cat despre tickete, care e problema? Daca noi jucam corect, jucati si voi!
 

DeletedUser16966

Horto fi sincer macar o data, de cand a inceput razboiul woc vs inq ai depus mcar 100 de tickete? Majoritatea fiind aberati desigur.

Nici macar. am depus maxim 10. si majoritatea au fost confirmate.

Si ca sa nu mori curios am depus 11 tikete pe lumea 23 in total...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39673

Cine a zis ca razboiul e gata? Mai e de jucat mult si bine. Pana acum woc-ul s-a laudat numai cu inobilari facute de la inactivi si conturi cumparate....
Imi place teribil cum va laudati intre voi...
Intradevar familia INQ traece printr-o situatie un pic mai dificila sunt convins ca lucrurile se vor echilibra in maxim o luna de zile.:p

Cum apar jucatori astia, fiecare cu o parere proprie ce trebuie respectata :)).

Cumparam,vindem conturi ca la targ:))... Deasemenea ne pricepem si la afaceri: am dat 324 sate pe 1924 sate dupa ultima statistica :eek::eek::eek:.

Nu stiu ce ne faceam fara inactivi aia :(.

Astept o lista cu jucatori activi de pe granitza de sud-vest sa iti fac/facem pe plac.
Cat despre echilibrarea situatiei in familia inq ... nici in cele mai frumoase vise nu vei gasi asa ceva :D
 

DeletedUser16966

Lasa paule ca au schimbat si ei conducerea pe modelul guvernului. Da se pare ca sunt si mai contestati decat aia inapti care erau inainte :))))
 

DeletedUser

Cum apar jucatori astia, fiecare cu o parere proprie ce trebuie respectata :)).

Cumparam,vindem conturi ca la targ:))... Deasemenea ne pricepem si la afaceri: am dat 324 sate pe 1924 sate dupa ultima statistica :eek::eek::eek:.

Nu stiu ce ne faceam fara inactivi aia :(.

Astept o lista cu jucatori activi de pe granitza de sud-vest sa iti fac/facem pe plac.
Cat despre echilibrarea situatiei in familia inq ... nici in cele mai frumoase vise nu vei gasi asa ceva :D

Chiar asa ... poate ne fac si o lista cu activi sa stim si noi pe cine sa dam.
horto ia baga tu o circulara la ei si roaga-i sa se inscrie pe lista de activi
sunt curios cine are curajul sa se inscrie pe aceasta
sper sa fie mai multi decat cei de la rubrica de "realizari"
 

DeletedUser2821

Regulament marca INQ, ca la triburile alea de noobi de la fiecare inceput de lume =))))

~INQ~ - Nestian astăzi la ora 16:29
Mulţumesc Citat
1.Trupele de atac se vor pune la dispozitia conducatorilor de grupa din care faceti parte pentru a nu fi certuri intre conducatori.

2.Trupele de aparare trbuiesc distribuite Grupei din care faceti parte pentru a exista o oarecare organizare a sprijinului din grupa.Daca este nevoie urgenta si in grupa nu este nevoie puteti trimite si in alta parte.In momentul acesta daca aveti trupe pe granita la jucatori din alta grupa lasatile acolo pt a nu destabiliza aceea granita.In calitate de coordonator al sprijinului pt tot tribul GC Ene va poate cere sa trimiteti sprijin si in alta grupa.

3.Munca in echipa si mai ales cu coordonatorii de Grupa din care faceti parte.

4.Pastrati un limbaj decent cu jucatorii si coordonatorii de Grupa pt ca acestia incearca sa lucreze cat mai eficient in beneficiul Tribului.

5.Incercati prin mesajele adresate coordonatorilor de grupa sa fiti cat mai directi si la obiect.

6.Distrati-va ca este un doar un joc si trebuie tratat ca atare!


Cu respect,
Coordonatorii GR-EST
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu știu dacă ați observat dar e de cel puțin 5-6 ori menționat cuvântul grupă. Grupa în jos, grupa în sus, ștergeți-vă la gură de atâtea grupe :D
 

DeletedUser28194

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 7
Diferență: 95

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,002,794
Tabăra 2: 69,274
Diferență: 933,520

chart
 

DeletedUser28194

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 9
Diferență: 123

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,306,565
Tabăra 2: 90,018
Diferență: 1,216,547

chart
 

DeletedUser16966

Chiar asa ... poate ne fac si o lista cu activi sa stim si noi pe cine sa dam.
horto ia baga tu o circulara la ei si roaga-i sa se inscrie pe lista de activi
sunt curios cine are curajul sa se inscrie pe aceasta
sper sa fie mai multi decat cei de la rubrica de "realizari"

la realizari se lauda doar trfik cu ultimul organizat... nu pot sa ii stirbesc autoritatea... a demonstrat inca o data ca se pricepe la atacat gramatica si nu satele... da asta e: incercarea moarte n-are!
 

DeletedUser

coafura se zburleste


Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87
Tabăra 2: 4
Diferență: 83

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 864,895
Tabăra 2: 31,751
Diferență: 833,144

chart
 

DeletedUser30525

laur25 a spus:
INTREBARE PT VOI ASTIA CARE MA CREDETI SPION TOCMAI PE MINE:))

CINE A FOST PRIMUL NOSTRU DUJMAN?:?
CINE ESTE IN CONTINOARE DUJMANUL NOSTRU SI NU A VRUT SA INTRE IN TRIB LA NOI ?CHIAR DACA UNI DIN CONDUCERE IAU PROPUS SA VINA LA NOI?:

ASTEPT RASPUNSURI DE LA ACTUALA CONDUCERE CARE HABAR NU ARE DE CE SA INTAMPLAT PE ACEASTA LUME

daca nu stiti va dau eu un indiciu
a fost odata un trib hard
cautati pe acolo poate iese ceva
:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus