Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41688

Aoleo INQ=))...apelati la scuze...ca pe harta timpul vostru sa scurs.. WoC va dat ,va da si va va da clasa... dar cine stie poate se intoarce roata...sau nu..
 

DeletedUser24374

Cine a zis ca razboiul e gata? Mai e de jucat mult si bine. Pana acum woc-ul s-a laudat numai cu inobilari facute de la inactivi si conturi cumparate....
Imi place teribil cum va laudati intre voi...
Intradevar familia INQ traece printr-o situatie un pic mai dificila sunt convins ca lucrurile se vor echilibra in maxim o luna de zile.:p

mai 4BLOOD mai :D..iar scoti capu pe extern iar te scutur de cateva sate
stai acolo linistit ca nu se cumpara conturi de la nimeni...ii criza..cine crezi ca mai da bani pe conturi cand sunt sate de pomana...
eu ti-am zis atunci ca nu faci alegerea buna cu INQ...tu nu...Batman Batman :D
 

DeletedUser

Ce sate neme? Alea 5 luate acum o luna? Daca atat ati reusit intr-o luna jos palaria!
 

DeletedUser28194

Horto fi sincer macar o data, de cand a inceput razboiul woc vs inq ai depus mcar 100 de tickete? Majoritatea fiind aberati desigur.


strategikon a spus:
pai nu sa terminat ...o sa tin in tikete zilnic adminii pana or sa le dea borsu pe nas....pe toti ii tiketuiesc pt orice :))o sa-mi pun numele la sate "****" le dau dexu in brate la meseriasi si dupa sa vad cum ma blocheaza si pt ce...acuma o sa caut un avocat care vrea si el sa faca ceva bani si dau in judecata inno ghamme :)) sa facem si noi un ban...adica sa ia avocatul toti banii pe care ii scoate...vezi domne am avut o cadere nervoasa de calciu de toate mi-am spart pc-ul ,am batut nevasta cand ma blocat aiurea ala aseara...asa ca poate meritam si noi ceva pagube materiale...om vedea ce so mai intampla....civca am fost blocat ca am pus nume la sat un obiect care se gaseste in sex shop...asta a fost explicatia :)) si eu de unde sa stiu unde sse gaseste ca nu frecventez sex shopurile si nu cred ca are asta vreo conotatie care necesita blocare sau poate trebuia atentionare din partea lor nu blocare pe atacabil...dar stati asa ca nu se termina...sa scap de servici si o sa ma distrez :))


Vezi ce ai in curte, pana atunci joc de glezne camarade!
 

DeletedUser

Vezi ce ai in curte, pana atunci joc de glezne camarade!
23 de atacuri de pe acelasi sat ... mare lenes esti :D cu toate ca ai dat mai multe fakeuri decat auluu :p
hai ca puteti mai mult de atat . daca nu-mi dati 3000 de fakeuri nu rezolvati nimic :cool:
 

DeletedUser16966

Ai grija ce iti doresti. Visul poate sa devina realitate :)) Cu mici modificari... in loc de fake'uri sa fie full'uri
 

DeletedUser

n-aveti tupeu :))
ar fi intradevar interesant sa plimbati fullurile peste 400 de ore degeaba :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Cu partea pe care tu nu o folosesti prea des :))

Cat despre gaby, joaca in INQ ? :))
 

DeletedUser

altceva decat tziganu` asta cocosat nu a-ti gasit si voi? sta costumul pe el ca saua pe vaca, e decupat din revista Urzica :D
e bun de imn, felicitari, soloooo!


later edit: da` de ce ai scos maneaua aia, ti-e rusine cu fratii tai?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28194

23 de atacuri de pe acelasi sat ... mare lenes esti :D cu toate ca ai dat mai multe fakeuri decat auluu :p
hai ca puteti mai mult de atat . daca nu-mi dati 3000 de fakeuri nu rezolvati nimic :cool:

Salut!

M-ai prins:(

Radule, nu joci de ieri, esti constient de faptul ca in 230 ore se pot schimba multe :)
 

DeletedUser16966

Eh de cand se lupta cu internele si satele parasite de la cei care au dat stergere a mai uitat cum e prin razboaie....
 

DeletedUser

Situatia se inrautateste pe zi ce trece ... pentru INQ :D
Am trecut de 1700, maine trecem de 1800, iar pana la sfarsitul saptamanii de 2000, iar la sfarsitul lunii de 3000 (target anuntat de la inceputul lunii)
Luna viitoare targetul este de 3000 de sate sau 4000 pe luna? Voi ce ziceti? :cool:

Coafura ia proportii (115 sate in ultimele 24 de ore!!!!!!)

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 7
Diferență: 115

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,214,830
Tabăra 2: 56,103
Diferență: 1,158,727

chart





Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,084
Tabăra 2: 331
Diferență: 1,753

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,619,142
Tabăra 2: 3,209,161
Diferență: 17,409,981

chart
 

DeletedUser16966

Nu stiu ce sa zic rook. Cred ca noua conducere o sa faca minuni si o sa ne oprim la 2800 cum am zis eu :D


Iar in ceea ce priveste coafura cred ca tinde spre o freza afro :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus