Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

~INQ~ - DMA city astăzi la ora 01:31
Mulţumesc
innobilarile interne vor continua. este urgenta nr 1 daca vreti sa jucati sa inchideti lumea. zecile de sate care s-au pierdut pana acum, zilnic, oare nu de la ianctivi s-au dus? acum vedeti ca se pierd sate in granita de la conturi inactive? de ce nu le-ati lichidat pentru ca nu mai aveau stapan? si vor mai fii inactivi, pentru ca vin licente, admiteri, bac, probleme personale,cine o sa gestioneze atatea conturi???
sunt in trib care comenteaza orice fac, asta este principala lor grija, sa analizeze orice decizie iau si sa o tot comenteze, sa o suceasca. daca treburile erau ok aici, mergeam pe 27, nu mai veneam pe 23. dar am venit la insistentele lui airborne, cristocea, zgubea.
aici fac ceea ce am facut si pe lumea 11.

apropo de lista de innobilari, a fost discutata cu cei din conducere, nu este o decizie personala, este una colectiva.

sper ca am lamurit pe cei care tot imi dau mesaje si tone de sfaturi.
tema inchisa, nu necesita spam sau replici.

Se pare ca INQ nu isi respecta jucatorii si ii face pe toti cei de mult plecati dintre noi inactivi si slabi :)) Bravo !


~INQ~ - Dizzy147 în data de 17.02.2012 la ora 21:23
Mulţumesc Citat
la atacuri propun o tehnica verificata pe equalii, nor, 300, atacam un jucator pe care il prindem mai salb sau nepregatit si ii tocam toate satele, dupa ce o sa inceapa sa piarda sate > nu o sa mai primeasca spijin destul pentru ca ceilalti or sa se gandeasca ca oricum pierde si nu are rost sa piarda trupe degeaba
> o sa fie mustrat de conducere
> o sa fie dat afara din trib ca da prost la statistica
> o sa dea stergere cont
unii din triburile mentionate mai sus au ajuns la stergere cont dupa ce au pierdut multe sate si s-au certat cu coechipierii pentru ca nu ii trimitea sprijin suficient

O idee !!!

Alta proba de cat slabi sunt, prieteni, la noi aia atacati sunt ajutati cu sitter si sprijin daca sunt activi, nu concediati, aia se intampla la voi :))
 

DeletedUser28194

In INQ avem inca un jucator proaspat venit de pe L11 :)

mihaela66 care a tinut sa isi puna la profil link-ul de pe L11!

Bun venit!
 

DeletedUser

un singur jucator ? sunt o duzina de jucatori veniti de pe L11 :D si vor mai veni...intr-o luna cred ca se vor stabiliza granitele.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,463
Tabăra 2: 359
Diferență: 2,104

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,317,614
Tabăra 2: 3,488,643
Diferență: 20,828,971

chart
 

DeletedUser2821

Nu stam chiar rau, cat despre noobii de pe L11, ii asteptam cu cea mai mare placere :) Dupa cum ziceam, cu mici exceptii, nu prea am auzit de ei :)
 

DeletedUser

au fuzionat triburile rank 1 si 2 acum 2 ani pe L11 si nici acum nu au reusit sa inchida lumea :D
asteapta sa se plictiseasca adeversarii :))
 

DeletedUser39475

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,463
Tabăra 2: 359
Diferență: 2,104

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,317,614
Tabăra 2: 3,488,643
Diferență: 20,828,971

chart

Asta poate fi numit macel. :cool:
Succes in continuare Woc !
 

DeletedUser

SE pare ca ati fost harnici culmea ati stiuti de undeva ca am fost banat pe atacabil?? se inmultira atacurile la mine pe cont hai DEO hai WoC sunt convins ca daca puneti mana de la mana strangeti si voi macar 500 de fakeuri nu de alta da ma fac de ras in fata lui raducu :((
 

DeletedUser28194

Ops, raducule, nu ai ajuns la 3 000 si deja ai inceput sa ceri sprijin?
Rusinica :D:D:D
 

DeletedUser23354

El joaca bine :)

Sa vedem sprijinul vine ?:))))))
Asta e marea problema, sa vedem daca vine :D
Daca nici pe conducator nu vine :))) eu zic sa il sfatuim pe cristocea :))) sa dezbrace in fata guvernului ca mircea badea :)) sa fie eroul national numarul 2=))

Si daca il intreaba lumea de ce e asa.. sa le zica ca nu a reusit sa il sprijine pe conducatorul lui Raducu :D
 

DeletedUser

Uite ca am ajuns si la limita de 2.200 de sate
Mai sunt nevoie de 800 de sate ca sa ne atingem tinta de +3.000 pana la sfarsitul lunii

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, RPT.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,563
Tabăra 2: 363
Diferență: 2,200

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,305,338
Tabăra 2: 3,522,177
Diferență: 21,783,161

chart
 

DeletedUser

Probabil veti face targetul ...dar asta e cu 2 taisuri.

1- Inq pierde partea cu aia cu Trage ...cad moral bla bla bla ...castigati voi.

2- Inq pierde partea cu Trage dar.... nu cad moral ....... scapa de "gaura neagra" unde pleaca aparare multa si degeaba (mai multa decat normal ca is pozitionate aiurea satele) , devin mai compacti cu o granita dreapta usor de aparat , strang randurile se mai aduna activi....si mai jucati ceva timp.

Plus ca o sa aiba avantaj dupa toate astea ca ...aveti multe sate de barbari intre voi pe care nu vati "injosit" sa le cuceriti , poate se "injosesc cei din INQ sa le ia...si va treziti cu sate INQ in spatele granitei.

p.s. stiu situatia ... am avut un trib la fel , pe aceleasi coordonate ca INQ tot asa VS toata harta:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16966

Si ce ai facut? Ai dat dizolvare trib? :)))) Vrabia malai viseaza! Auzi, sate parasite...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus