Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Probabil veti face targetul ...dar asta e cu 2 taisuri.

1- Inq pierde partea cu aia cu Trage ...cad moral bla bla bla ...castigati voi.

2- Inq pierde partea cu Trage dar.... nu cad moral ....... scapa de "gaura neagra" unde pleaca aparare multa si degeaba (mai multa decat normal ca is pozitionate aiurea satele) , devin mai compacti cu o granita dreapta usor de aparat , strang randurile se mai aduna activi....si mai jucati ceva timp.

Plus ca o sa aiba avantaj dupa toate astea ca ...aveti multe sate de barbari intre voi pe care nu vati "injosit" sa le cuceriti , poate se "injosesc cei din INQ sa le ia...si va treziti cu sate INQ in spatele granitei.

p.s. stiu situatia ... am avut un trib la fel , pe aceleasi coordonate ca INQ tot asa VS toata harta:)))

Cu ce nick joci, asta odata.Si pe ce lume si ce trib ai avut, ca sa si verificam veridicitatea afirmatiilor.

Daca partea aia e o ' gaura neagra' ( o sa ii informez si pe colegii vostrii de ce credeti despre ei ), de ce i-ati mai luat :)?

INQ nu sunt in stare sa isi apere satele lor ce sate de barbare sa ia? :) Noi avem jucatori activi, care le-ar recupera in cateva ore maxim :) + ca oricum nu e rentabil sa ti sate in mijlocul adversarilor, nu ai ce face acolo cu ele, sa iei un sat odata la 1 luni nu e mare smecherie chiar daca se pierde o ferma de aparare acolo, tu ai blocate vreo 10 pe satul respectiv :)
 

DeletedUser

:))) Te-ai luat aiurea ...nu joc in INQ , nu joc cu nici un nik acu ....

Ba din contra am fost adversar INQ :)) eu vorbesc obiectiv ...nu subiectiv.

Da cu satele de barbari ai dreptate ....e o pierdere de vreme...timp , trupe (oare de ce so chinui atatea triburi pe toate lumile sa le ia ???)


p.s. sa le mai transmiti ca ii pup.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Pentru ca sunt triburi slabe majoritatea, aici nu e cazul :)
Dar din moment ce nu spui nickul tau de pe care ai avut tribul ala de loc 1, nu are rost sa mai continui ca nu vorbesc cu speculantii :)
 

DeletedUser

Nu am spus ca am avut trib de locu 1 ... nu am spus ca am alt nick.

Doar am spus ca momentan nu joc .

Si ai dreptate discutia nu are rost mai ales cu mine ...care nu joc deloc nu doar pe L23 :)

p.s. fa un control la ochi sau dezobisnuestete sa bagi vorbe la altu in gura ...e a 2 oara in 10 min cand o faci :))))))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
daca nu are rost o discutie cu tine dc deranjezi acest topic? ti-ai spus parerea, ti-am citit-o si gata. revino in discutie cand o sa crezi inclusiv tu ca are rost
 

DeletedUser40664

daca nu are rost o discutie cu tine dc deranjezi acest topic? ti-ai spus parerea, ti-am citit-o si gata. revino in discutie cand o sa crezi inclusiv tu ca are rost

Adenauer curatenie te rog:) oamenii simpli isi permit sa posteze!:)) ce ai devenit asa comunist Rica?
 

ricautza

member
Scor reacție
10
in niciun caz comunist. doar ca posteaza si apoi spune singur ca discutia nu are rost mai ales cu el
 

DeletedUser2821

Adenauer curatenie te rog:) oamenii simpli isi permit sa posteze!:)) ce ai devenit asa comunist Rica?

Tu stii ce inseamna comunist sau il folosesti la fel ca un copil de 12 ani care crede ca inseamna autoritar sau strict?
Unde e legatura intre ce a spus ricautza si doctrina comunista?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Dragilor dar repede va mai infierbantati :). Postarile vor ramane asa, daca nu deranjeaza prea multa lume...nu vad motive serioase pentru care le-as cenzura.

In alta ordine de idei, nu mai schimbati si voi diplomatiile ca sa fie mai palpitant? Eu ultimul razboi atat de inegal l-am vazut pe L13, unde OUT a luat bataie clara de la DMC si NBZ (specific insa faptul ca la inceput lucrurile au stat putin in balanta).
 

DeletedUser40664

Ete mult testosteron:) se umfla tarata in unii pe joc, sper ca este ok expresia:)

Nope, din pacate sau din fericire diplomatia nu se schimba:) dar stii de ce? si acum o sa fiu cat se poate de realist fara urma de bravada, aroganta, superioritate sau ce mai posteaza forbidden pe aici, pentru ca fiecare din cele 2 triburi care au fost la un moment dat pe primul sau pe locul 2 nu ar face fata singuri asa ca vom continua in formula actuala.

Inca ceva, forbidden de ce te bagi aiurea in seama? Aveam o discutie cu Ricautza, atunci cand inveti jocul posteaza si tu pe aici, colegul tau este mult peste tine la capitolul asta.
 

DeletedUser40664

Si imi cer scuze Tiany nu am mai cautat citatul tau sau postul. Era ceva de genul ca inq ataca numai interne de aceea au fost atata timp pe primul loc ca agresor. Cred ca unii din deo te-ar putea lamuri referitor la atacurile celor din inq pe interne:) Beau un sprit in cinstea ta;)
 

DeletedUser24374

abea astept :D..(glumesc)

nu mai intereseaza ce faci tu cu contu tau....dar tin sa te contrazic putin...si ce zic eu acum ii adevarat

atunci cand inveti jocul posteaza si tu pe aici
eu cred ca michelle nu mai are ce invata de la joc...ca jucator ii peste multi din lumea 23...si ce zic ii adevarat ca il stiu
ma mai cert eu cu el cateodata...dar ca jucator sau conducator jos palaria ;)
 

DeletedUser30525

Si imi cer scuze Tiany nu am mai cautat citatul tau sau postul. Era ceva de genul ca inq ataca numai interne de aceea au fost atata timp pe primul loc ca agresor. Cred ca unii din deo te-ar putea lamuri referitor la atacurile celor din inq pe interne:) Beau un sprit in cinstea ta;)

daca tot ai pomenit de deo iti raspund eu
nu stiu ce as putea sa il lamuresc pe tiany de atacurile voastre
doar ca ati dat si n-ati luat nici un sat?
asta stia deja
:D
iar primul loc la agresori parca lamurise tiany pe aici pe undeva de unde venea
:D
 

DeletedUser40664

abea astept :D..(glumesc)

nu mai intereseaza ce faci tu cu contu tau....dar tin sa te contrazic putin...si ce zic eu acum ii adevarat


eu cred ca michelle nu mai are ce invata de la joc...ca jucator ii peste multi din lumea 23...si ce zic ii adevarat ca il stiu
ma mai cert eu cu el cateodata...dar ca jucator sau conducator jos palaria ;)



ok te cred pe cuvant, era sitterul la el pe cont probabil e ok:) gata nu mai zic nimic rau de el:)
 

DeletedUser40664

daca tot ai pomenit de deo iti raspund eu
nu stiu ce as putea sa il lamuresc pe tiany de atacurile voastre
doar ca ati dat si n-ati luat nici un sat?
asta stia deja
:D
iar primul loc la agresori parca lamurise tiany pe aici pe undeva de unde venea
:D

Cum spui tu, ai raspuns destul de rpd, fac animatie pe aici?:) nu era vorba de sate era vorba de atacuri mod de a ataca si pe cine, normal ca se joaca pe sate (goluri) nu pe inamici invinsi:), ideea era ca nu se doarme in ghete si anumiti frustrati de pe acest joc au de munca. Iar referitor la afirmatia ca singuri nici unii nici altii nu ati fi reusit vad ca nu ma contrazice nimeni, sau trebuie sa apara unul sa o faca 'sofisticat':).
 

DeletedUser40664

Si a aparut sofisticatul:))))))))))) hurhui ce fai omule, nu mai ataca la sunris gata cu ciupeala de sate te-ai orientat spre inactivi:))))))))
 

DeletedUser16966

Cum spui tu, ai raspuns destul de rpd, fac animatie pe aici?:) nu era vorba de sate era vorba de atacuri mod de a ataca si pe cine, normal ca se joaca pe sate (goluri) nu pe inamici invinsi:), ideea era ca nu se doarme in ghete si anumiti frustrati de pe acest joc au de munca. Iar referitor la afirmatia ca singuri nici unii nici altii nu ati fi reusit vad ca nu ma contrazice nimeni, sau trebuie sa apara unul sa o faca 'sofisticat':).

Ai baut cafeaua azi? Ca esti cam incoerent in dimineata asta mai sapunel. Dupa cum spuneai.. Se joaca pe goluri. Problema la voi e ca sunteti cu vreo 100 de goluri pe minus in fiecare zi. :)))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus