RIP vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser2943
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bull

......asta a fost ultimul post...chiar asa de jos nu ma las dus...lasati-ma in pace ca deja ma plictisiti...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

sincer, mie mi-ar fi rusine sa ies cu asemenea cuvinte pe forumul extern
 

DeletedUser2943

Anunt importat

Cine vrea sa faca PNA cu Avalon sa ma contacteze pe mine sa ii spun eu o poveste cu satele goale din Avalon .....daca nu sunt eu contactati pe martzian ca plange el pana faceti PNA >>> :))))
 

DeletedUser

mdea...........

Nu stiu daca ''taran'' e o jignire.....vezi tu acest cuvant se poate interpreta in multe sensuri....unii o iau ca pe o jignire alti ca pe un afront.....dar tu prin limbajul tau, tu prin faptul ca nu stii sa conduci o discutie civilizata si cum prinzi momentu si cum prinzi ca esti prins pe contra imediat arunci cuvinte jignitoare poate pentru unii asta denota o educatie, o cultura ce o dobandesti cu timpu....pacat ca mai sunt oamen de acest tip care se mai baga in seama.....si nu stiu sa discute frumos si elegant.
 

DeletedUser

Cine vrea sa faca PNA cu Avalon sa ma contacteze pe mine sa ii spun eu o poveste cu satele goale din Avalon .....

Stiu si eu o poveste, vreti sa v-o spun!? Tot cu sate goale e, si e proaspata, de ieri :D. Sper ca nu sunt aceleasi sate in care nobilii vostri si-au dat duhul, si sper ca nu e aceasi poveste cu care voiai si tu sa te lauzi?!

Si da, satele au fost cand pline ochi cu defensiva, cand goale pusca! Ce sens avea sa omoram armata asa repede, daca voi atacati doar cu cai sau cu topoare :D.
 

DeletedUser2943

Vezi ca iar au inceput sa va fuga satele ;) ... deci de acum vb in joc nu pe forum unde toti sa dau arici sau se baga in seama desi nu stiu care e situatia ... (Cand cineva arunca cu toporu dupa tine ce faci ? Te duci sa ii multumesti ca a ratat ...)
 

DeletedUser2943

@ Moko nu ai idee despre ce vb ... intreaba stimatii membri din conducera Avalon ;))
 

DeletedUser

motzu, pentru cultura ta generala, sunt unul din stimabilii membrii din conducerea Avalon!

Si stiu exact care este situatia in zona de conflict, ce sate s-au laut sau s-au pierdut!

Ce anume ar trebui sa stiu?!
 

DeletedUser

Si tot pentru cultura ta generala, de cateva luni bune, in caz ca nu ai remarcat, martzian nu mai este seful Avalon :D!
Asa ca oficial, discutiile tale cu el le poti considera schimburi de amabilitati locale :p!
 

DeletedUser2943

Nu stiam daca martzian e in conducere sau daca a fost ... vb la general ... hmm si cum e nu e prea roz situatia ... sau is doar inventii ale membrilor RIP :)))
 

DeletedUser2943

Imi place avalon ca e un trib plin de strategii :)) De ex. " KLAUS astãzi la ora 15:23am iesit eu ca m-am saturat sa lupt de unul singur decat eu si kostiny"
Chiar ma intrebam de ce va fug membri ... Strategii pac-pac .... 3-4 sate pana la pauza
 

DeletedUser

Bun lucru!

Imi place avalon ca e un trib plin de strategii :)) De ex. " KLAUS astãzi la ora 15:23am iesit eu ca m-am saturat sa lupt de unul singur decat eu si kostiny"
Chiar ma intrebam de ce va fug membri ... Strategii pac-pac .... 3-4 sate pana la pauza

Ar trebui sa-l cooptati in tribul vostru. Sunt sigur ca se ridica la nivelul exigentei voastre. Si mai ales la valoarea voastra. Care este...
Un atac si pe la mine, pe cand motzule? Mi-a trimis sconcsul un fake odata, si de atunci nici ca am mai auzit de voi... :rolleyes:
Nu te grabi oricum, stiu ca abia peste vreo 2-3 saptamani se poate, ca deh... v-ati rupt si voi armatele ca vitejii, nu? Da' nu-i bai, ca se merita, este? :D
 

DeletedUser

Rabdare si tutun...

Never fear, Sfinxul is here! Incepe dansul, motzatule :cool:
Daca n-a putut Mahomed sa vina la munte, vine muntele la Mahomed.
Deci, imam: poti sa incepi sa te rogi :D
 

DeletedUser2943

:)) Pacat ca o sa va paraseasca generalul de razboi .... Oricum ma plec in fata strategiei adoptate de voi ...
 

DeletedUser2943

Chiar ... si ma trezesc intr-o dimineata ca nu mai exista Avalon :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus