RIP vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser2943
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De exemplu: ceea ce a facut mark79 al vostru sa atace cu inversunare un sat unde el avea 2k CG suport mi se pare o greseala/neatentie nu o prostie ( nu am vazut pe nimeni din Avalon sa zica ce "prostie" a facut Mark79 )...sunt convins ca data viitoar va fi mult mai atent cand va ataca

Lacry, daca era sprijinul uni coleg, era scuzabil, a trimis omul sprijin si n-a fost atent sa-l retraga, n-a mai intrat sa vada ce s-a intamplat, etc.
Dar era sprijinul trimis de el! El sprijina, el ataca.
Hai sa zicem, a uitat de el, a trimis atacul, dupa primul atac a primit 2 rapoarte consecutive:
1 raportul atacului lui pe rosu
2 raport cu sprijinul tau din satul x a fost atacat, pe galben.
Dar dupa asta, de ce nu l-a retras?? Nici atunci nu l-a vazut?

Iarta-ma, dar deja e prostie ca dupa ce vezi asemenea rapoarte, dupa ce stii ca i-ai pus pe cei din trib sa atace satul ala sa te ajute sa-l recuperezi, tot sa nu retragi sprijinul!!
Ce scuza a avut? Ca online era sigur, atata timp cat tot lansa atacuri pe satele mele :)!

Cat despre tine, incepatorule, poti participa oricat si oriunde vrei tu!! Am mai mult curaj ca tine, care alegi sa innobilezi sate ale colegilor mei cu puncte nici macar pe sfert cat ai tu!
Macar eu n-o sa e atac cu 44% moral, cum faci tu de obicei :D!

Pregateste-te ca vin!!!
 

DeletedUser

LooooL

pregativa sa pierdeti sa nu luati nici un sat cum faceti de obicei!
Am 57 de atacuri de la voi..nu trebuia sa ma spionati k nu mai indrazniti sa ma atacati dupa asta:p
 

DeletedUser

Pt moko

zau???...sati vad curaju`!

Pregateste femeie ca ma sui eo pe tine!

Apropo...ala era mai aproape...in razboi ataci intai veriga slaba.....de la lantul cel ruginit!

Ps: Stai calma ca vin si pe la tine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Temeti-va:))

deseara ...o sa scriu ceva hazliu la adresa voasta...dupa ce ajung atacurile.....
Dar in Havalon` numai femeile au tupeu sa vorbeasca?
Singurul care merita respect de la voi e nika...in rest=O
 

DeletedUser

greseala mea ca nu mi-am completat profilul...sunt baiat ;)

P.S. de ce dupa atacurile noastre ?
si pana acum ai fost serios ?
hai ca ma dor degetele de cat am scris pe aici ....ne vedem in joc ...let's have a nice fight
 

DeletedUser

ba semnatura hazlie....To be stupid it's a right but some of us abuses this right
Traducere:sa fii .... e un drept,dar uni dintre noi abuzeaza de el....

some of us-uni dintre noi-NOI-adica si tu mah!

si apropo ..tu nu esti in havalon` asa k gura!sau te-ai simtit femeie?


-----

controleaza-ti limbajul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Apropos, am bagat un ochi pe tw-tools, in afara de faptul ca ati recuperat niste sate (cu pierderi uriase si inutile, dar asta e problema voastra), de vreo 2 saptamani nimic nou sub soare din partea RIP in razboiul asta!
Avalon de bine de rau a luat vreo 7 sate de la voi, chit ca nu le-a pastrat pe toate.
Voi ce-ati mai luat?
Praful de pe tastatura......

vorba lu' lacry, back to game...ca aici imi racesc gura de pomana!
 

DeletedUser

ba semnatura hazlie....To be stupid it's a right but some of us abuses this right
Traducere:sa fii .... e un drept,dar uni dintre noi abuzeaza de el....

some of us-uni dintre noi-NOI-adica si tu mah!

"uni", banuiesc ca de fapt sunt "unii", reprezinta specia umana - dar sunt sigur ca stiai asta deja ;).....
nu inteleg ce replica a mea a deranjat "vazul majestatii voastre "?
ca nu sunt fata ? intrebarea de ce nu postezi faza hazlie legata de Avalon inainte de atacuri ? sau intrebarea daca pana acum ai fost serios ?

P.S. As avea rugamintea ca pe viitor cand dai un reply la un post de al meu sa renunti la apelativul "BA" - ma zgarie pe creier si ma duce cu gandul la un "cioban" - sunt sigur ca nu e cazul aici. Multumesc



P.S.2 - mai intereseaza-te cu cine te bati si o sa vezi daca sunt sau nu in Avalon :)
 

DeletedUser

da domnul meu! ma bat si cu tine!!!!..chiar daca sunt stelist!

apropo de cioban!nu era cazul sa face aluzii aiurea..
 

DeletedUser

da domnul meu! ma bat si cu tine!!!!..chiar daca sunt stelist!

apropo de cioban!nu era cazul sa face aluzii aiurea..



nu am cunostiinta ca tribul Steaua sa se bata cu voi :))...eu ma refeream ca-s sitter la baghi :)


ma voi opri aici cu postatul am ajuns sa fac ce urasc ma mult si anume SPAM. daca e ceva Incepatorule continuam pe mail ingame ma gasesti pe user baghi sau Lacry pe care preferi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nuj care e mai incepator dintre noi...am sate mai multe decat tu si baghi la un loc:p

Silence pls!
 

DeletedUser

ca sa stii si tu sa fii un jucaotr bun nu inseamna neaparat sa ai multe sate:D

si ink ceva...eu nu inteleg ce tot zici tu si la ce te referi.Tu aduci injurii primul si tot tu te simti jignit dupa asta?
anyway...wasting my time:rolleyes:
 

DeletedUser

in primul rand nu am adus injurii nimanui....i-am explicat omului ce inseamna semnatura lui....poate nu stia...mi se pare lipsa de respect sa faci ma faci "incepatorule":mad:.......chiar daca voi nu mi-ati luat niciodata macar o lupta....nu ca un sat....nici macar un atac care a trecut pe la mine prin sate nu sa ma intors....
cand asta se va intampla.....ve-ti avea tot dreptul sa comentati!pana atunci stiti voi ....GURA MICA!mai bine vb despre politica...fotbal,moda,viata mondena, ce vreti voi....

pt Moko..hai ca mam saturat sa vb cu oameni de care nu am auzit nimik in joc-astept sa ma ataci!acuma k mai spionat ,ai vazut ca sunt in ... gol...am tot numai sate de atac....iti va fi ushor sa castigi...

Ps:sifonel...invata oleca de engleza si dupa asta vino si vb cu mine!uita-te la profilu` din joc si gandestete bine!!! :cool:
 

DeletedUser

mai baiatule am cateva chestii sa iti zic:

1.te-a facut incepatorule ptr ca ai nick-ul incepatorul...ring a bell?
2.sa ma uit la profilul tau din joc?:))
in afara de niste citate/fraze care presupun ca le-ai furat din diferite parti si chestia cu avalon cowards...daca spuneai un adevar care nu il suportam poate ma durea mai tare, dar asa cand stiu ca spui numai balarii nu pot sa ma enervez pe tine.

Have a good one!
 

DeletedUser

la al tau draguta!...si hai cand o a vad un atac reusit de al tau asupra mea....o sa mai vb...
 

DeletedUser

multi frustrati mi-au zis chestia asta...asa ca... ne vedem la joc!!!!si astept ceva actiune din partea ta!


Hai PA!
 

DeletedUser

domnule incepator. am fost pentru o scurta perioada de timp sitter la sabonis. el trei sate tu 40. ai atacat si ai curatat satul de trupe. dupa care ti-au murit zdreliti de zid toti nobilii. cand un jucator cu 40 de sate ataca un jucator cu 3 sate da dovada de noob-ism (poate nu isi da seama ca ataca cu sub 40% moral ceea ce inseamna ca 40% din trupele trimise lupta iar restul nu fac altceva decat sa moara degeaba) de lasitate (pai cu 40 de sate impotriva a trei e ca si cum un om de 40 de ani s-ar lua la intrecere cu un copil de trei ani (intre noi fie vorba e de admirat curajul copilului, nu lasitatea mosului) si de tot ce vrei tu, numai lucruri bune nu. cand ataci la 30-40 de ore distanta trebuie sa fi prea destept sau sa ai dusmani prea noobi ca sa-i inobilezi. noi am luat sate de la voi atacate cu nobili de la 30 de ore distanta. voi nu ati reusit sa luati decat sate de margine pe care le-ati atacat cu pierderi uriase, repet uriase. voi ati luat sate de la noi cand eu peronal incercam sa gasesc o cale de comunicare intre triburile noastre. voi ne-ati atacat cand noi ne bateam cu cel putin 5 triburi din top 20. normal ca ati luat sate, nu v-a bagat nimeni in seama d-aia ati reusit. de vreo doua saptamani doar gura este de voi. mama ce tare sunt!...asta spune orice sconcs. dar voi aveti trei punte rosii in mijlocul tribului, noi nu. stii ce inseamna trei punte rosii in mijlocul tribului vostru? niste sate de unde puteti fi oricand atacati, incepatorule! cand sitter fiind la joseph (da domnule motz trebuie sa te obisnuiesti cu gandul ca joseph cand ti-a luat satul antiscons era sub sitter la mine, deci indirect te-am invins mosule, in timp ce tu ti-ai dori dar nu te poti lauda cu o astfel de realizare) am luat satul a doua zi la pranz aveam deja 4 nobili, iar satele lui mark au avut scazuta adeziunea pentru ca s-au trimis nobili de acolo! de pe un sat cucerit cu nici o zi inainte! dar astea sunt prostii, si voi sunteti cei mari tari, cei fara de greseala, etc, etc...prima oara cand v-am spus ca nu e bine ce ati facut ca v-ati luat de un trib pe care trebuia sa il ocoliti, v-ati dat mari ... si ati pierdut satul ce il are si acum baghi la voi in mijlocul tribului. dupa o saptamana de dat mari ... ati mai pierdut un sat, tot in mijlocul vostru (cel luat de joseph). dupa alte trei zile ati mai pierdut un sat (celluat de moko). va garantez ca pana se sfarseste luna veti mai pierde sate. tot in mijlocul tribului vostru! a si inca ceva sa-i inveti pe noobii de la tine: daca dupa ce ataci un sat cu 2000 de spioni din care nu se mai intoarce niciunul, dai dovada de mare noob-ism (ca sa nu folosesc cuvinte mai tari, dar poate mai potrivite cu IQ-ul unor jucatori de la voi) sa trimiti un al doilea atac cu 600 de spioni pe aceeasi tinta!
cele bune!
a si sa nu uit: cand vei lua un sat avalon la 36 de ore distanta de satul de unde ai lansat nobilul iti voi da gratuit toate satele mele. eu am facut-o. nu direct, ci prin contul lui jospeh care mi-a fost in sitter o perioada. tu nu o faci. garantat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2943

Pffff

Hai sa iti zic o chestie 3 sate egal cu zero pt mine ... daca vrei iti mai dau 3 de la mine ca sunt darnic ... Tu nu vezi ca o dai in penibil abtine-te ;) ai pierdut ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus