RIP vs Avalon

  • Autor subiect DeletedUser2943
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2943

si ma lasi cu razboiu tau cu tot ... Aveti toata harta in jurul vostru albastra si ma luat cu din astea .... Si daca imi mai zici o data ca v-am luat satele ca nu ne bagati in seamna inseamna ca este cu adevarat prost. Eu bag in seamna pe oricine imi ia un sat , de la voi au fugit 50 de sate ... aaa sau asa e la Avalon am pierdut 50 sate ...mda ar trebui sa facem razboi cu ei...daca luam 49 tot nu ne bagati in seama sau care e pragu de la care maretul Avalon incepe sa baga in seamna alte triburi ?! Hmmm gandeste-te bine inainte sa postezi pe forum ca nu e obligata toata lumea sa auda motivele tare de 2 lei ... Esti penibil cel putin tu care esti cu gura mare nu ai facut nimic ...

Si te rog nu mai fa tu comparatii intre persoane si nu imi zice tu mie ca ai fost sitter la sabonis ca daca era adevarat ii pierdeai toate satele... asa ca ciocu mic ca noi suntem la putere .

Iti dai seama cat de penibi suna cand faceti atata taraboi pentru 3 sate ?! ce crezi cand cineste cineva forumul asta ce zice.... "wow ce soc iti dai seama Avalon a luat 3 sate de la RIP" - nu ii pasa la nimeni prietene in razboi intotdeauna o sa fie castiguri si pierderi , castigator este cel cu pierderi cele mai putine .... asa ca mai uita-te o data pe tw-tools da cu capu in monitor si vezi scoru ... pune-l pe forum si apoi incepeti sa recuperati din sate .... Si doar atunci sa mai scoti ceva din gura .
 

DeletedUser

la kte ore am dat cu nobilu in skip?...eo cred k la 20?si a avut zeci de k de la voi ...si aveam si moralul mic...asa k abtine-te...k sa nu fii nevoit sa imi dai din satele tale:!
 

DeletedUser

dute ma ..... cu gargara ta...dupa ce ca femeile conduc tribul vostru mai apari si tu asa...sa nu ramai necunoscut!
 

DeletedUser

8 nobili aseara...morti cu pierderi de 400 de lance si 300 de spade....

si mai vin ink 4 ....
 

DeletedUser

Va readuc aminte regulile:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
si
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

Du-te La Sapa....

Dupa un avertisment dat de un moderator ai ales sa continui.
Poate te ajuta 2 saptamani de vacanta ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dati dovada de aceeasi "inteligenta" ca intotdeauna. m-am convins in joc discutand cu unii din tribul vostru ca aveti grave probleme de comunicare si de adaptare la lumea reala. ma mira doar cum ati reusit sa va strangeti trei persoane: sconcsul, motzu si incepatorul, cu aceleasi deficiente de limbaj, cu aceleasi carente de educatie, cu aceleasi obsesii si aceleasi manii, cum de ati reusit sa va gasiti toti intr-o arie atat de restransa si toti in acelasi trib. imi pierd vremea vorbind cu voi. si credeti-ma ca nu o sa mai cheltui nici o secunda din pretiosul meu timp pentru a va lumina bezna in care va zbateti.

Ce anume n-ai inteles din postul meu anterior?

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu prea inteleg dc au gura mare aia care sunt la 8 ani distanta de noi ... iar pentru marsavia facuta va relocam

Mi-am adus aminte de mesajul asta care imi era adresat MIE in decembrie!! :D:p

Vezi...incet incet ajung si la satele tale. Nu ma grabesc deocamdata :), chit ca ti-am promis ca iau macar 2.
 

DeletedUser2943

:)) Ma faci sa rad ... Te simti bine dimineata cand vezi ca ai mai luat un sat de la noi ... Uita-te cuminte si urmareste harta ca o sa ai surprize ;)
 

DeletedUser

de la mark doar vreo 10, in ultimele 2 zile, dar ma rog, numarul nu conteaza :D

Astept surpriza voastra :eek:
 

DeletedUser

Dragilor Mephitis

Si uite ca n-am ce face si contradictoriu cu sfaturile primite de la prieteni ma apuc si eu sa scriu pe forumul acesta...cei din RIP bineinteles vor crede degeaba...eu la fel...tot degeaba...nu avem ce sa va demonstram la fel cum nici voi nu aveti ce sa ne demonstrati noua...nu o sa va cataloghez in nicio categorie dintr-un singur motiv....va-ti catalogat singuri...in care???...nu cred ca e cineva care nu stie...intereseaza pe altcineva acest forum...nuuuu...pe noi...poate insa deja voi ca trib ati ajuns de rasul avalonului...deja nu mai e distractiv...inainte chiar ne calculam cum si care sa dea atacurile...ca unul vine cu nobilii...acum zgarci...eu am ajuns in mijlocul vostru...satul meu pute frumos multumita voua...cu sir decebal cat am fost sitter am vazut ce va poate pielea...pile la admini ati avut...chiar nu stiu daca mai aveti....cine stie...doar e romania...voi nici pana in momentul asta nu ati inteles ca asta este un joc de strategie...de la voi din trib...2 persoane cunosc si chiar am avu ce sa vorbim...culmea ...chiar am discutat pe tema unor atacuri date de mine si pe aparea lor plus plimbatul trupelor...va intrebati de ce? pentru ca au nivelul mai ridicat de apa in barca....si barca mai rapida:))...asa ca pentru multi dintre noi sunteti cum era pe vremuri...vata pe bat....tortuletul de 7 lei sau cico....daca spun praf jignesc pe cineva daca acesta este adevarul? nu...daca ma face cineva din RIP pe mine idiot este o jignire???...nu stiu nici asta ...lasam juriul sa decida....QED.....
 

DeletedUser2943

Da dc nu zici ca te-ai apucat sa dai mesaje pe la mine prin trib .... asa de intimidare ... :)) Dc nu zici si chestia asta ... apoi bine ti-a zis-o .Aaaaa si inca ceva eu nu sunt aici sa imi fac prieteni ci sa ma joc .... vreti sa strigati dupa mine sa ma ridicati in slavi ? Iar cand RIP o sa ajunga de rasul Avalon atunci eu unu ma las de joc ....
Pile la admini ... :)))) nici nu stiu cine e admin si nu ma intereseaza si ce crezi... chiar nu ma inteleg bine cu ei , mereu primesc avertismente
 

DeletedUser

aceeasi

am dat mesaje de intimidare...offf...cand eu va spun dragi cititori ca nivelul apei din barca este scazut nu ma crede nimeni...tu joci??...bravo mai nebunule...ce tare esti tu...spuma...miezu...sau mai bine zis motzu....pot sa-ti spun de acum inainte sun tzu? sau mai bine nu ca se intoarce ala in mormant si visez dreaq naspa la noapte....exista un refren care ti se potriveste tie...dar pacat ca nu ai 5 bani sa-l cumperi =))...
 

DeletedUser2943

Vezi ca esti oftopic si taran asa ca taci taci taci ..... mai departe stii tu ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus