RiVa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=)))) E identic, cum zicea tayfun, mai putin muzica si scrisu, dar sunt aceleasi poze.
 

DeletedUser

doamne se vede cel mai prost din curtea scoli osi fii eu prost dar tu esti prostul prostiilor nu intelegi da-i pe http://ro.twstats.com/ si faci lumea 4 si dai la satul 24 ,, gata poti sa zici ce vrei despre mn nu-mi mai imi bat campi cu tn

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Esti avertizat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

habar na-i sa vezi screen-uri ca sa urmaresti dezvoltarea satelor pe harta.. sau print page nici nu stii ce e aia daca nu vrei sa ma intelegi la revedere
 

DeletedUser

2.9. Nu folositi materiale ale caror drepturi de autor nu va apartin.
Danimaxxx, ai precedent. Vreau sa vad unde ai acordul autorului pentru partile din videoclip pe care le-ai copiat. Faptul ca ai taiat bucatele dintr-un videoclip si le-ai aranjat asa cum iti place tie, nu inseamna ca ai fost autorul unui clip original. Tot plagiat se numeste.
Clipul original.
Daca imi amintesc bine, ultimul ban tot pentru plagierea clipului astuia l-ai primit.
 

DeletedUser4932

Danimaxxx, ai precedent. Vreau sa vad unde ai acordul autorului pentru partile din videoclip pe care le-ai copiat. Faptul ca ai taiat bucatele dintr-un videoclip si le-ai aranjat asa cum iti place tie, nu inseamna ca ai fost autorul unui clip original. Tot plagiat se numeste.
Clipul original.
Daca imi amintesc bine, ultimul ban tot pentru plagierea clipului astuia l-ai primit.

in sf avem un raport oficial al acestui subiect
banuiesc k deznodamantul va fi ban definitiv
doar dak dani la maxim minimal maxi va recunoaste k e roman si k si marea majoritate FURA.
 

DeletedUser

in sf avem un raport oficial al acestui subiect
banuiesc k deznodamantul va fi ban definitiv
doar dak dani la maxim minimal maxi va recunoaste k e roman si k si marea majoritate FURA.

pretene ia vezi tu cum vorbesti:mad:
d unde iti ploua tie ideea asta in cap ca "marea majoritate"(apropo vezi ca e o eroare si un cliseu prostesc exprimarea asta-majoritate si atat ca nu exista mica majoritate,poate inveti sa vb si d prin alte parti nu numai d p la tv)fura?daca atat te duce capul incat sa repeti niste ineptii vazute la tv si clisee exprimate d frustrati atunci imi pare rau d tine
incearca sa te abtii,baiatule inante de a-ti da cu parerea despre cum actioneaza un intreg popor
 

DeletedUser

:mad:UN plagiat 100%

100 % proasta calitate.

Macar daca faceai o copie de calitate si la sfarsit specificai sursa.

Erai mai aprecat.


Multe aberatii scrise pe acolo:eek:
 

DeletedUser

pretene ia vezi tu cum vorbesti:mad:
d unde iti ploua tie ideea asta in cap ca "marea majoritate"(apropo vezi ca e o eroare si un cliseu prostesc exprimarea asta-majoritate si atat ca nu exista mica majoritate,poate inveti sa vb si d prin alte parti nu numai d p la tv)fura?daca atat te duce capul incat sa repeti niste ineptii vazute la tv si clisee exprimate d frustrati atunci imi pare rau d tine
incearca sa te abtii,baiatule inante de a-ti da cu parerea despre cum actioneaza un intreg popor

nu face tu critici la sistemul de vorbire (scriere as zice eu). te-ai straduit sa scrii corect gramatical (bravo tie) dar incearca sa vorbesti cum scrii aici sau incearca sa scrii asa la un examen.
 

DeletedUser

nu face tu critici la sistemul de vorbire (scriere as zice eu). te-ai straduit sa scrii corect gramatical (bravo tie) dar incearca sa vorbesti cum scrii aici sau incearca sa scrii asa la un examen.

am folosit "pretene" tocmai pt a sublinia dispretul fata d ideile lui
si,pretene eu nu m-am chinuit sa scriu ci doar am scris asa;).....ce am fol eu acolo sunt prescurtari,p alea le folosesti si la un curs la facultate cand profesorul iti dicteaza cu viteza luminii,la el era o greseala d exprimare nu stau acum sa corectez cratime si virgulite p forum
acum sper ca ai terminat cu argumentele inutile si prostesti,poate data viitoare cand iti tremura manuta sa scrii ceva p aici vei fi putin mai atent:rolleyes:
 

DeletedUser

prescurtarile le folosesti tu, pentru tine (nu cred ca le folosesti la examen), nu sunt obligati si ceilalti sa se chinuie sa descifreze ce scrii tu. este o regula de bun simt, de respect la adresa celorlalti. daca iti lipsesc astea nu mai comentez nimic, chiar uita ca am scris ceva. imi cer chiar scuze ca te-am deranjat.
 

DeletedUser

prescurtarile le folosesti tu, pentru tine (nu cred ca le folosesti la examen), nu sunt obligati si ceilalti sa se chinuie sa descifreze ce scrii tu. este o regula de bun simt, de respect la adresa celorlalti. daca iti lipsesc astea nu mai comentez nimic, chiar uita ca am scris ceva. imi cer chiar scuze ca te-am deranjat.

daca nu iti dai seama d niste prescurtari evidente atunci e rau pt tine,in nici un caz nu e vreo probl d a mea;)
te iert acum,incearca doar sa nu ma mai deranjezi p viitor:D
 

DeletedUser4932

=)))))):rolleyes::rolleyes:
corect eu spun din ce vad la tv, si realitatea spune totul
cate tari au expulzat romani, cati sunt in puscarie pt furt, cati din "marii" compozitori ai romaniei fura melodiile altora, cati se mandresc k asculta manele dar nu stiu de pe ce melodi sunt furate, acum un an era sa ajunge si la eurovision cu o plagiatura...sau oare te-ai simtit vizat? oare esti unul din conturile fantoma ale lui dani la minimaxim???
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser4932

daca nu iti dai seama d niste prescurtari evidente atunci e rau pt tine,in nici un caz nu e vreo probl d a mea;)
te iert acum,incearca doar sa nu ma mai deranjezi p viitor:D

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

sper ca am fost explicit
 

DeletedUser

=)))))):rolleyes::rolleyes:
corect eu spun din ce vad la tv, si realitatea spune totul
cate tari au expulzat romani, cati sunt in puscarie pt furt, cati din "marii" compozitori ai romaniei fura melodiile altora, cati se mandresc k asculta manele dar nu stiu de pe ce melodi sunt furate, acum un an era sa ajunge si la eurovision cu o plagiatura...sau oare te-ai simtit vizat? oare esti unul din conturile fantoma ale lui dani la minimaxim???
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

vezi ca incepi sa aberezi,mai cauta si p alte lumi sau p net si o sa-ti dai seama ce cont fantoma sunt eu,nu cred ca te compari cu mine ca jucator;)
cat despre aceasta "realitate" pe care o vezi tu la tv,nu mai am ce comenta daca tu esti un om care isi trage concluziile d la stirile de la ora 5......invata sa gandesti pt tine,mai citeste ceva despre acest popor,mai incearca sa cunosti oameni si nu mai trage tu concluzii dupa toate minoritatile expuse negativ la tv tocmai pt ca stirile "rele" sunt senzationale si atrag publicul
cred ca esti doar un copil

la tine nu era greseala d ortografie,nu comentez astfel d greseli,se mai intampla,uneori scrii grabit ci era vorba d folosirea unui cliseu fara sens
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doamne se vede cel mai prost din curtea scoli osi fii eu prost dar tu esti prostul prostiilor nu intelegi da-i pe http://ro.twstats.com/ si faci lumea 4 si dai la satul 24 ,, gata poti sa zici ce vrei despre mn nu-mi mai imi bat campi cu tn


Esti avertizat


Ciutanel, vezi cum vorbesti, nu cred ca te'am jignit.
Daca tu imi aduci dovezi ca acel filmulet este facut de tine eu imi cer scuze in fata tuturor. Dar pana atunci ai grija la limbaj si joc de glezne.
 

DeletedUser4932

vezi ca incepi sa aberezi,mai cauta si p alte lumi sau p net si o sa-ti dai seama ce cont fantoma sunt eu,nu cred ca te compari cu mine ca jucator;)
cat despre aceasta "realitate" pe care o vezi tu la tv,nu mai am ce comenta daca tu esti un om care isi trage concluziile d la stirile de la ora 5......invata sa gandesti pt tine,mai citeste ceva despre acest popor,mai incearca sa cunosti oameni si nu mai trage tu concluzii dupa toate minoritatile expuse negativ la tv tocmai pt ca stirile "rele" sunt senzationale si atrag publicul
cred ca esti doar un copil

la tine nu era greseala d ortografie,nu comentez astfel d greseli,se mai intampla,uneori scrii grabit ci era vorba d folosirea unui cliseu fara sens

falamere daca faci parte din acele minoritati "persecutate" de regimul politic mondial si de intreaga europa im cer scuze, deja incalc o regula a forumului, cunosc regulile cat de cat fata de tine care apari acum si iei apararea unui player de care habar nu ai ce trecut "zbuciumat" a avut
si daca te tot lauzi cu valoarea ta ia zi cate sate ai "furat" de la altii prin lupta??
sa fim seriosi mari jucatori 75% din sate le au furand munca altora care s-au lasat de joc scarbiti de unii ca voi si ca danimaxxx.
in incheiere respectul se dobandeste prin diplomatia vorbita nu prin puncte.
 

DeletedUser

deja esti in delir baietas
nu ai interactionat sau jucat vreodata alaturi d mine dar iti permiti cu seninatatea unei caprioare aflate in fata luminii farurilor sa iti dai cu parerea despe cum am luat satele...habar nu ai despre ce vorbesti,esti in plus si pe degeaba la acest subiect......stii tu ,micutul, ca eu fur sate,fur si aici,fur si p w7:rolleyes::eek:
sunt roman,nu fac parte din nici o minoritate,cand vorbeam de minoritati ma refeream la aceea minoritate care fura si este afisata constant la tv,dar ce sa intelegi tu? pur si simplu nu ai capacitatea,nu trebuie sa-ti cer prea multe
nu ii iau aparea lui danimaxxx sau cum il cheama.....stiu istoria lui si p l5,e doar un noob care nu stie sa joace si are gura mare,nici nu cred ca tr=buie bagat in seama pt ca oricum nu va realiza nimic in acest joc dar incapatanarea cu care ii urmaresti tu orice actiune p extern si o comentezi il face sa se simta important iar p tine te pune alaturi d el ca om;)
 

DeletedUser4932

deja esti in delir baietas
nu ai interactionat sau jucat vreodata alaturi d mine dar iti permiti cu seninatatea unei caprioare aflate in fata luminii farurilor sa iti dai cu parerea despe cum am luat satele...habar nu ai despre ce vorbesti,esti in plus si pe degeaba la acest subiect......stii tu ,micutul, ca eu fur sate,fur si aici,fur si p w7:rolleyes::eek:
sunt roman,nu fac parte din nici o minoritate,cand vorbeam de minoritati ma refeream la aceea minoritate care fura si este afisata constant la tv,dar ce sa intelegi tu? pur si simplu nu ai capacitatea,nu trebuie sa-ti cer prea multe
nu ii iau aparea lui danimaxxx sau cum il cheama.....stiu istoria lui si p l5,e doar un noob care nu stie sa joace si are gura mare,nici nu cred ca tr=buie bagat in seama pt ca oricum nu va realiza nimic in acest joc dar incapatanarea cu care ii urmaresti tu orice actiune p extern si o comentezi il face sa se simta important iar p tine te pune alaturi d el ca om;)

vai de cata maturitate ai dat dovada :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus