Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser46703

:eek::eek::eek:Recunosti tu ceva ????? Stiam ca o sa zici replica asta inainte sa postezi.:D:D:DMultumim Youtube pentru piesele acordate.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:.Am distrus butonul de Replay:mad::mad::mad::mad::confused::confused::confused::confused:....=)))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Raspunsul il ai deja de mult, de la proprii aliati.

Si de la unknown legend, cand se plangea la michael23 cum ca gentle pierde sate pe granita.

https://prnt.sc/lpjagq

https://prnt.sc/lpjatt

Sa pierzi o lume, si sa iti recunoasca adversarul asta, e la fel de placut ca si un castig. Si cei buni mai pierd in fata noobilor, motivele se stiu bine, pentru voi a fost un castig la potul cel mare lumea 61.
 

DeletedUser42954

Nu imi aminteam prea bine , pe 61 in principiu colegi sau "batut cu barbarele" .Au fost niste "tribulete" dar au disparut foarte repede.Nu aminteam de 61 dar in 8 zile se inchide si nu stiam pe cine am batut,dar daca tu spui ca pe Roma,asa o fi.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Evident, raspuns de menajer.

Te spargi in figuri pe burta goala, si cand era Roma si United pe harta, iti tremura matura in mana, tie, cat si celor din gentle.

Lasa ca ti-am amintit aici, pe 64, cum se joaca, am intrat si am maturat cu gentle, iar voi inca nu miscati in fata noastra dupa cum se vede.

Plangi la alta masa, si asa cum ai zis, data viitoare te asteptam cu un cont in roma, sa te invatam sa joci, am vazut RS si Gentle pe 64, 0, dar 0 barat.
 

DeletedUser42954

Evident, raspuns de menajer.

Te spargi in figuri pe burta goala, si cand era Roma si United pe harta, iti tremura matura in mana, tie, cat si celor din gentle.

Lasa ca ti-am amintit aici, pe 64, cum se joaca, am intrat si am maturat cu gentle, iar voi inca nu miscati in fata noastra dupa cum se vede.

Plangi la alta masa, si asa cum ai zis, data viitoare te asteptam cu un cont in roma, sa te invatam sa joci, am vazut RS si Gentle pe 64, 0, dar 0 barat.
Multumim Dicsi ca ne-ai reamintit ca ai jucat pe 61,iar referitor la 64 santem profund dezamagiti de retragerile din Roma ,speram sa nu ramai singur in trib,speram sa nu aveti probleme "extrem de importante in real" sa va retrageti si va felicitam ca santeti inca pe harta dupa 6 luni de joc.
Bafta
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Multumim Dicsi ca ne-ai reamintit ca ai jucat pe 61,iar referitor la 64 santem profund dezamagiti de retragerile din Roma ,speram sa nu ramai singur in trib,speram sa nu aveti probleme "extrem de importante in real" sa va retrageti si va felicitam ca santeti inca pe harta dupa 6 luni de joc.
Bafta
Cand inveti sa te exprimi in limba romana, citet, cu un text care sa aiba sens si cuvintele sa aiba si un inteles, mai vorbim, pana atunci, sacul si la buruiana.
 
Sus