Se repara?

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5276

pai nu ca ma joc eu cu el =))) hai ba dao drak eu am trimis 4 nobili sa iau un sat si sa dus lumea 7 =))
 

DeletedUser14080

** sunt problema

adminii au fost asa de suparati cand au aflat ca m'am lovit azi si am piciorul in ghips pentru 2 saptamani incat au decis sa inchida lumea pentru ca nu pot fii ** on mai mereu ... adminii ma iubesc ... de'aia m'au si banat acu vreo 3-4 zile :)) ... ce stiti voi ... sunt in relatii minunate cu adminii :X
 

DeletedUser

pai nu ca ma joc eu cu el =))) hai ba dao drak eu am trimis 4 nobili sa iau un sat si sa dus lumea 7 =))

Eu deja cred ca l-am luat dar nu am apucat sa vad daca din primul sau din al 2 atac :| in cazul in care l-am luat din primul e nasoala situatia ca pierd multe trupe :))))
 

DeletedUser5811

Lumea 7 mai exista

fratilor, am vrut sa fac login pe L7 si lumea nu mai exista.:) cel putin la mine pe monitor. nu exista button pt Lumea 7. de ce l-ati furat fratilor si surioarelor?

ce e asta? pierd contul premium, pierd ceva sate care erau la innobilat.
 

DeletedUser14080

deja e nesimtire ... cica revine in 2 ore ... inca putin si se fac 3 ore si nu au dat nici un semn cum ca ar reveni :|
 

DeletedUser

:) Cum zici tu,dar sa nu uitam ca e doar un joc,nu trebuie sa ne agitam atat,chiar daca bagi si bani adevarati in el.

Have Fun!
 

DeletedUser

eu acum ma joc cs pe catalinho.idle.ro , hai si tu.. :D

Momentan vad ca nu s-a reparat deloc... Ar trebui sa se iasa in fata dupa ce se repara si sa se spuna care a fost problema... Sa stim si noi :(
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus