ShOcK Vs. Wall

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început

DeletedUser6054

Devreme acasa, ca ai atacuri draga si trebuie sa te aperi de curtezani :D
se inghesuie baietii, si tu nu vrei deloc sa cedezi avansurilor...cati berbeci la protap, cate buchete de catapulte, herghelii intregi de cai, gradini intregi de toporasi...si tu nimic, nu, nu si nu... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa cum v-am spus in prima mea interventie sunt mai tare de cap ( nu stiu in ce sens ).

Avand in vedere acest lucru poate imi explica si mie cineva ca eu nu stiu: daca te ataca cineva exista posibilitatea sa-ti ia si sat sau sate?

Pun aceasta intrebare deoarece in ultimile 4 zile cei din Wall mi-au trimis cam 700 atacuri dar nu au vrut sa-mi ia nici un sat.

Cine stie sa dea un raspuns ca sunt in dilema:)
 

DeletedUser

pai poate nu stiu cum se face treaba asta... sa le spunem...sau sa-i lasam asa?
:)
 

DeletedUser7711

:)) Ce frumos e sa te lauzi cand iei sate de la inactivi :))


Bravo Shock ca sunteti asa buni =))


Fratilor cum va puteti permite sa puneti la statistici tribul Wall ? care in ala sunt doa jucatorii care trebuie inobilati intern fara nici macar un jucator ACTIV ?



Daca ati ajuns sa va laudati ca luati sate de la inactivi , sate barbare as putea sa le zic , inseamna ca sunteti cu capul rau tare .


Cand va reveniti din aceasta nostalgica "victorie" sa ma sunati ;)
 

DeletedUser6054

noi oricum suntem cu capul, nu e o noutate :p
ai naiba inactivi, trimit spionaje si nobili pe satele lui caina, dupa ce le curatati voi? prietene, astea sunt statisticile, vrei nu vrei, si in curand vor lua proportii, asta ti-o garantez eu...asta e doar inceputul :D
ai mei nu sunt cei din Wall ?, nu scrie Shock pe ei...ai vostrii sunt, activi sau inactivi cum sunt...in plus, in statistici nu apar cei pe care i-ati concediat, the patriot si colegii lui care intre timp nu mai sunt...
 

DeletedUser8266

Side 1:
Tribes: v V v
Players:

Side 2:
Tribes: Wall
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 1
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 240,175
Tabăra 2: 10,442
Diferență: 229,733

image.php




Astia ce mai au? :)))) eu tiam mai spus ...nu mai posta ca te faci de ras si faci de ras si tu si tribu tau.
 

DeletedUser7711

Nu cred ca a primit caina vreun atac de la cineva din Wall ? . Statistica oricum e in defavoarea noastra pentru ca jucatorii buni i'am adus pe granita cu NOI .

In primul rand la statistica nu poti pune la timeframe : dintotdeauna , ca noi nu ne batem de cand am aparut ci de maxim 2 saptamani .

Sunteti peste noi oricum la acea granita dar nu asa cum ati prezentat voi la statistica . Bravo si sper sa va te tii de cuvant , ca va veni ceva mai bun de atat , ca doar sunteti printre cei mai buni care au ramas pe l11 iar noua ne place concurenta .



Imperiul moldav aia trebuie postata pe forumul meu si nici decum aici .
 

DeletedUser6054

iti dau un sfat: uita-te pe Twstats la raptorking, in fata cui a pierdut cam 20 sate, si nu parea deloc inactiv...sau muta-l in Wall ? si pe el :))
intreab-o pe xena38 ca a trimis nobili pe satul cainei; intreaba-l pe mihaivali ca spioneaza satele cainei cand voi atacati; vezi ca gyulius innobileaza sate; capan22 la fel; ca v-ati facut voi academie ca sa innobilati intern, sa n-apuce altii de voi, e treaba voastra, noua ne convine, voi innobilati intern si noi le vom lua de la voi, oricum la asta va pricepeti bine, nu iertati nici satele aliatilor (exemplu: vooc, tonyrobert...)
jucatorii buni i-ati mutat la granita cu NOI, cu MOH...asta e norocul nostru nu? si avem noroc ca voi aveti multe razboaie nu? in concluzie jucatorii care ii ai la granita cu noi sunt slabi, asta vrei sa zici despre jucatorii tai? ca ai multe razboaie mult mai importante decat cel cu ShOcK, aici e o dubla greseala: daca aveti nevoie de diplomat va recomand eu pe cineva, si daca ne subestimati, cu atat mai bine pentru noi :p
 

DeletedUser

Methalelf - mi-am vazut de treaba mea si n-am zis nimic pentru ca n-am chef de crizele si de certurile pe care le provoci dar sincer mai bine ti-ai tine gura ca spui numai prostii si minti prea mult cu inactivi tai.
bogdan florin84 - care daca te uiti inca joaca la tine in trib
patriot -care dupa ce a inceput sa piarda sate pe banda a iesit (sau a fost concediat) si s-a rugat de toate triburile din zona sa-l invite,pana la urma l-a luat delete dar a fost concediat si de acolo.
pitic4ever - ca spunea zi de zi daca il primim in trib ca nu il sprijiniti
Toti au venit din lethal ca nu erau ajutati la voi ca i-ati dus cu zaharelu si v-a ajutat sa cresteti in rang si voi in schimb i-ati dus la inobilare.Nu vedeti ca doar asa cresteti prin fuziuni...
Nu te mai da atat de mare si tare ca nu prea va pasa de cei pe care ii invitati decat daca sunt in mijlocul vostru sau daca va tataie curul ca ajung dusmani langa voi.

P.S.Inactivi nu au trib sau sunt inobilati intern.Daca tribul vostru e format din inactivi atunci iti propun sa mai astepti un pic si o sa-ti faci un trib din sate de barbari :)
 

DeletedUser7711

Eu cred ca tu esti orb ... Nu am spus niciodata ca avem multe razboaie si voi sunteti neimportanti . Pur si simplu avem granita mai slaba adica nu avem oameni cu experienta . Pentru moment nu vad decat lauda de sine dar mai este pana sa ajungeti sa ziceti ca ne bateti .


Cum am mai zis , bravo si sa o tineti tot asa . Avem nevoie de concurenta .




Airbone ce imi place ca ai mintea asa scurta :


patriot sa lasat de joc , pe contul ala a stat un jucator din wall care bineinteles ca cauta sa intre intr-un trib sa nu mai fie atacat . Nu l'am dat afara , nu a fost el slab , pur si simplu sa lasat de joc .

pitic4ever nu stiu nimic de el , pe vremea aia eu era inactiv .

ca crestem noi doar prin fuziuni asta e doar parerea ta , sunt multe multe pe care nu le stiti dar va place sa banuiti si sa barfiti ca babele la poarta .


Nici macar nu stiu unde ai vrut sa bati cu postul ala .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu cred ca a primit caina vreun atac de la cineva din Wall ? . Statistica oricum e in defavoarea noastra pentru ca jucatorii buni i'am adus pe granita cu NOI .

In primul rand la statistica nu poti pune la timeframe : dintotdeauna , ca noi nu ne batem de cand am aparut ci de maxim 2 saptamani .

Sunteti peste noi oricum la acea granita dar nu asa cum ati prezentat voi la statistica . Bravo si sper sa va te tii de cuvant , ca va veni ceva mai bun de atat , ca doar sunteti printre cei mai buni care au ramas pe l11 iar noua ne place concurenta .



Imperiul moldav aia trebuie postata pe forumul meu si nici decum aici .



Cica Hagi....... aaaaa Gica Hagi...... aaaaaa cica Gica Hagi!!!
 

DeletedUser6054

nici nu m-am laudat, am postat niste statistici, atata tot, tu mi-ai promis ca vei avea grija ca jucatorii mei sa-si dea stergere cont, pana acum vad ca ai tai s-au lasat de joc, din acea zona :p
jucatori buni, slabi, cu experienta sau nu, activi, sau inactivi, tot ai tai sunt - asta nu este o scuza, ca ai jucatori inactivi in trib, sau jucatori fara experienta...un trib care este pe locul 2, nu poate veni cu asemenea scuze, atunci cand pierde sate, ca aia sunt jucatori fara experienta, sau inactivi...
 

DeletedUser7711

Nu e scuza , e adevar . Asa sa nimerit si inca odata zic NU E SCUZA . poate vrei sa sublinez dar am zis de 2 ori pana acum : Bravo voua si vreau sa vad mai multe si nu doar vorbe .
[ ca o paranteza fac , daca il aveam acolo pe dykens si adrian altfel era situatia dar inca odata zic asta este tot jucatorii tribului Wall sunt ]



Iar despre statistica , singurul fapt care ma deranjat a fost ca ati pus timeframe : dintotdeauna si ati pus si tribul Wall ? pe care noi il tinem ca sa il inobilam intern si atata tot . Ne bateti si la statistica normala asa ca nu era nevoie de aia dar na fiecare cu ale lui .


Sper sa va tineti de treaba nu cum au facut multi altii dinaintea voastra .
 

DeletedUser6054

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-19.5%

Moral: 100%

Agresor: xena38
Sat: columna (709|464) K47

Număr: 0 0 2325 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 2325 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: Caina
Sat: Te-a mancat:)) (709|465) K47


poftim prietene, intotdeauna inainte sa afirmi ceva, e bine sa verifici, se pare ca eu stiu mai bine ca tine, cine este activ si cine nu prin Wall, si Wall ? :)
 

DeletedUser7711

Prietene sa intelegi toti jucatorii din Wall sunt activi .


Jucatorii din Wall ? e format din jucatori INACTIVI + fostii jucatori din 300 de 100k - 200k . Daca tu imi zici acuma ca ala de 100k reprezinta un pericol si trebuie bagat in seama ...
 

DeletedUser8266

Trib de pe locu 2 ....sta doar in 2 jucatori...=))) :))) asta spune tot despre ce fel de trib e....
 
Sus